Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 lip 2008, 14:51

Jeżeli chodzi o zakupy ostatnio mój M. chciał już kupować wózek :-D Wypatrzyliśmy sobie taki piękny, firmy Mutsy, tylko że cholernie drogi jest bo kosztuje okoła 4 tysiaków. Za taką cenę to niektórzy własne nonono wożą,a nie dzieci - więc stwierdziliśmy że kupimy Mutsy ale używany. No i zdarzył się taki piękny na allegro za 1600zł z full wypasem: stelaż, gondolka, fotelik, sportówka + pierdołki typu moskitiera itd. I wszystko fajnie tylko troszkę się rozpędził mój "chop" co nie?A lumpków jeszcze nie kupowałam, ale to wszystko do czasu.
Dziewczyny które mają już dzieciaczki - ile przytyłyście w pierwszej ciąży? Zrobiły Wam się rozstępy? Ja mam galopujący celulitis, masuję się póki co tylko oliwką -myślicie że wystarczy?

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 lip 2008, 15:37

aniafs, mala rada, takie ulatwienie :ico_oczko: masz super suwaczek, ale zeby bylo latwiej i zebys nie musiala go dodawac z kazdym postem, w twoich ustawieniach (profil) masz opcje: podpis. tam wstawiasz kod [url] twojego suwaczka lub miedzy [img]i[/img] wstawiasz link, czyli kod http. suwaczek bedzie sie wstawial sam :-D no i mozesz tez dodac ze np czekacie na synka lub co chcesz :-D
Evik.kp pisze:świetnie nas wszystkie skleiłaś do kupy :ico_brawa_01:


:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: no evik, po tobie to sie nie spodziewalam, ze tak tylko po lepkach czytasz :ico_oczko: lista supergrudniowek jest na 1 stronie stworzona przez zirce - tak po znajomosci, bo miala tam drugi post a przeciez grudniowka nie jest. ja tez na 1 stronie sie kiedys nudzilam i zrobilam spis, a tutaj teraz wkleilam poprawke - w koncu mamy 2 nowe kolezanki anie :-D zreszta, zirca uaktualnila wczesniej niz ja nasza liste, to nasza forumowa przewodniczka :ico_haha_01: :ico_oczko:

tosia pisze:Wypatrzyliśmy sobie taki piękny, firmy Mutsy

i znow powtorze - jak dla mnie mutsy nie jest dobry na polska zime, a juz mniej dla dzieciaczka grudniowego. ma mala gondole i na krotko posluzy maluchowi opatulonemu w spiworki i koce...
ja mam "podrobke" mutsy, sprzed 3 lat, nawet o mutsy wtedy nie slyszalam :ico_oczko: z tym ze mi glownie chodzilo o fotelik wpinany w stelarz i to wtedy byla jedyna (i najtansza) opcja. ja wozka nie bede zmieniac, bo mi nie przeszkadza mala gondola (a rzeczywiscie jest mala) bo u nas zimy sa b. lagodne. Gondola byla b. malo uzywana, bo w wieku 8 tyg moje dziecko stwierdzilo, ze nie wraca do niej z fotelika :ico_oczko: pokaze wam fotki (sprzed 3 lat)
fotelik
Obrazek

gondola
Obrazek

spacerowka (nie polecam, ciezka jak sto piorunow)
Obrazek

ogolnie wozek mi sluzyl dobrze i jestem zadowolona, tata zrobil mi wzmocnienie pod kosz na zakupy (takie dwie drewniane deseczki na ktorych ten kosz zamiast wisiec, zaczal sie opierac) i wierzcie mi, to mala ciezarowka!!! tak wiec wozka nie zmieniam :ico_oczko: ale tez czytalam kilka niezbyt opinii... to alusprint (stary model) firmy mikrus i jest dosyc tani w porownaniu do mutsy.. (nowy ponizej 1000 zl)

u nas wczoraj zaczely sie wyprzedaze... ale boski komplecik widzialam w sklepie disneya... ale mimo przeceny - 22€ :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2 Lipiec 08, 16:23 ]
tosia pisze:Dziewczyny które mają już dzieciaczki - ile przytyłyście w pierwszej ciąży?

15 kg, w tym ok 3 w ciagu 2 ost tyg - tych przenoszonych. rozstepow nie mialam, jedynym srodkiem ktory stosowalam to oliwka dziecieca (bardzo mi zachwalano ta migdalowa) i teraz tez tak robie - po kapieli na mokra skore wcieram oliwke. nic wiecej. mam b. sucha skore wiec sie zdziwilam ze tak "ladnie" poszlo, ale z 2. strony mialam dosyc maly brzuch, wiec moze dlatego.
mam nadzieje, ze i tym razem obedziemy sie bez problemow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 lip 2008, 19:28

Osita, dziekuję za dobrą radę :-D , napewno bardzo ułatwi mi i przyspieszy pisanie postów. Jestem jeszcze trochę "kulawa" w śmiganiu po tik-taku. Nawet nie doszłam jeszcze w jaki sposób wstawiacie te piekne foteczki pod postami :ico_noniewiem:
chyba się wezmę za czytanie instrukcji

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 lip 2008, 20:17

aniafs pisze:Osita, dziekuję za dobrą radę :-D

wiesz, juz jakis czas tutaj jestem wiec sluze pomoca :D a fotki w podpisie wstawiasz tak samo jak podpis, tylko musisz je shostowac, czyli wejsc w jakas stronke do "zapamietywania" zdjec (np. www.fotosik.pl - chyba najlatwiej), tam sie rejestrujesz i ladujesz zdjecie. nastepnie szukasz "bezposredni kod do zdjecia (taki co sie zaczyna http... a konczy .jpg) i wstawiasz miedzy [img] i [img] lub ten przycisk z boku -> img i tam wklejasz kod, enter i juz :-D

prusarczyk ma 4d?? mowili mi ze 3d... prusarczyk to pierwszy lekarz, ktory okreslil plec carmen :ico_oczko: tylko za kazdym razem jak ide do centrum, to jest "dziwnie" bo to byla moja przychodnia i powiedzmy ze p. doktor mnie bierze na spytki i pogaduchy i tak z godzinka minimum schodzi... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 lip 2008, 20:30

osita pisze:
aniafs pisze:Pochodzę z Siedlec (mazowieckie)

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no to zesmy sie dobraly :-D :-D :-D :-D :-D nie dosc ze to samo imie, te same pochodzenie, to i dzieciaki z tego samego mca sie szykuja :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D


No to może stworzymy jakąś listę hehe - ja również pochodzę z Mazowieckiego, tyle że nie z samych Siedlec. Ale teraz mieszkam z mężem i córeczką pod Łodzią (paskudne miasto).
Dziewczyny, więcej poczytam jutro, teraz idę tulić się do męża, bo dziś świętujemy 3 rocznicę ślubu :-D Miłego wieczorku

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

02 lip 2008, 20:40

no to gratuluje i zycze dlugich i pieknych lat ktore sa jeszcze przed wami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-02, 21:52 ]
mnie tez sie podobaja wozki z gondolami i jak urodzila sie moja mala to nie bylo ich tak specjalnie po sklepach pozniej jak juz mialam wozek upatrzylam taki jeden z gondola i teraz jest polowe tanszy niz wczesniej i postanowilam ze wlasnie ten kupie bo wpadl mi w oko 4 lata temu i wciaz mi sie bardzo podoba bardzo..podobne do tych o ktorych piszecie rozni sie tym tylko ze ma wiekszy kosz na zakupy i skretne przednie kola nie tylne i chyba tylko tyle ..do porodu jeszcze czas ale jak narazie jestem na etapie driverka upatrzonego az 4 latka temu hehe..aaa kolyske drewniana taka jak lozeczko tyle mniejsze duzo i bujane mam juz schowana przyjdzie tylko pora to sie posklada i bedzie oki ino kupie materacyk dostalam ja od kolezanki ktora wrocila do Pl wiec musialam ja tak wczesnie wziac..

[ Dodano: 2008-07-02, 21:53 ]
ja w poprzedniej ciazy przytylam ok 15 kg teraz jak do tej pory prawie nic jem za 8 brzucholek wielki ale jak narazie idzie w dzidzie nie we mnie mnie to tylko w biuscie uderzylo hehhe

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 lip 2008, 21:05

hi hi mi też w cycuchy poszło... może tam się synuś ulokował, co? :ico_haha_01: :ico_haha_01: Wyrastam z kolejnego rozmiaru (nosiłam B, a już muszę wskoczyć w D) obawiam się czy starczy mi rozmiarówki do końca ciąży. No ale cóż w razie czgo kupie sobie dwa mniejsze namioty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

witam

02 lip 2008, 22:07

Hej dziewczyny!Ja mam termin 29 grudnia!!!!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 lip 2008, 22:21

witamy Madziu!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pięknie pięknie, coraz nas więcej- super :ico_haha_02: Magda, napisz coś o sobie: czy to pierwsza ciąża, skąd jesteś, pracujesz czy jesteś na zwolnieniu, no i jak się czujesz przede wszystkim.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 lip 2008, 22:23

Dobry wieczór :-)
Osita, kolejne dzięki za radę odnosnie fotek, zaraz wpadne na ten fotosik i spróbuję cos zdziałać. A jesli chodzi o Prusaczyka dysponuj naprawdę dobrym sprzętem...widziałam zdjęcia z usg maluszka mjej koleżanki, której ciążę prowadził. Wspaniałe są te fotki, niesamowite jak widać buziaczka malutkiego, oczka i nosek :ico_brawa_01:
ania 1980 gratulacje z okazji rocznicy i samych szczęsliwych chwil na przyszłośc :ico_prezent:
Jesl chodzi o biust, mój jest gigantyczny jak nigdy przedtem. Wypada mi ze wszystkich koszulek na ramiaczka jakie mam. Jedynie mąż się cieszy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość