ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 lip 2008, 19:08

Oliwki zdjec jeszcze nie widze, jak mi sie otworzą to pochwale :-D

Gabrysiu, syropy na apetyt są od 6-ego roku zycia... jakies 4 miesiace temy dawalam jej Dicoflor i Multisanostol i niby wtedy troche lepiej jadla ale przeciez Dicofloru nie mogę dawac jej na okrągło, teraz dostaje tylko Multisanostol... ja sobie nie wyobrazam zeby po całej nocy nie chcialo sie jej rano jesc :ico_szoking:

Zdjecia juz widze, sliczna Oliwka, a jak duza :ico_szoking: i to zdjecia jak spi pod muchomrkiem REWELACJAAAAAAAAA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasiu, ja tez probowalam dawac Mai jesc na siłe, włączalam bajki, zagadywalam i nic! Na nic nie da sie nabrac :ico_olaboga: a jak juz włoże jej jakiegos kęsa do buzi to czesto ma odruch wymiotny i wypluwa :ico_puknij: BRAK MI DO NIEJ SŁÓW...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 lip 2008, 19:19

Gabrysiu, lubi parowki ale tak jak napisalam ona nawet nie zje całej i juz jest najedzona :ico_szoking: lubi tez jajecznice ale jakos ostatnio nie che jej jesc... z zup nie lubi zadnej :ico_olaboga: Kiedys jak byłam z Mają u alergologa to pani doktor powiedziała , ze ona od urodzenia mało jadła i teraz ma taki mały żołądek, zenie potrzebuje dużo zeby sie najeść...

Kiedys to jeszcze było tak, ze nie jadła powiedzmy 2 tygodnie ale potem przez jakies 2 jadła całkiem nieżle a teraz nie je cały czas :ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 lip 2008, 20:39

Gabrysiu, Maj jest miesożerna :-D i czasem lubi poskubac jakiegos kotlecika ale tak jak juz pisalam sa to bardzo małe ilości...

A wyobrazcie sobie, ze Mai pediatra powiedziala mi, ze miala pacjentke, ktora miala 3 latka i ważyla 7,5kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: robili jej różne badania i wszystko wychodziło dobrze :ico_szoking: dlatego zawsze powtarz, ze nie mam powodu do zmatrwien :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 lip 2008, 21:03

W ubiegłym roku nad morzem Maja tak jadła, ze aż nie wierzylam... takze mam nadzieje ze w tym roku tez tak bedzie.

Jeszcze 5 dni i wyjezdzamy :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 lip 2008, 07:24

dziendoberek
ja na nogach od 5:30 bo dzis wczesniej musialam T obudzic..Oskar wstal po 6 i nawijal do taty jak szalony, jakies niestworzone historie mu opowiadla, po swojemu oczywiscie ale tak zawziecie i tak wygladalo jakby przezywal jak mowil ze nie moglismy..nie zdazylam nagrac bo baterei sie lafdowaly jeszcze :ico_placzek:

za niedlugo na zakupki i znowu do przedszkoola do kolezanki, fajnie tak gdy jest pusto, choc na pewno Oskarowi podobalo by sie gdyby dzieci byly, ale tak tez fajnie ma cale przedszkole dla siebie i podworko a my poplotkowac mozemy :ico_haha_01:

wczoraj spedzilismy super dzien an ogordzie ja przypalilam tropche moje sadelko Oski troszke tez..do basenu przedwczoraj wlalismy chloru i faktycznie woda sie znacznie oczyscila, super bylo...a Oskar szalal w niej jak nigdy, nawet chcial nurkowac :ico_szoking: :ico_haha_01:

Iwonko ja tez mysle ze skoro Majeczka ma dobre wyniki to wszystko ok, taki po prostu jej urok, bedziesz miala zawsze szczuplutka corcie :-D
Gabrysiu fajnie ze Emi chce czasem jesc jeszcze te sliczkowe dania, u nas Oskar od dawna nie chce, jeszcze roku nie mial a juz nie chcial... ale w sumie ja mu sie nie dziwie bo jak probowalam czasem to jakos dla mnie to jest niesmaczne :ico_haha_01: chco przyznam ze czasami te sliczki byly by super rozwiazaniem.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 lip 2008, 07:45

Zaluje Gabrysiu ze jak byliscie u nas to nei bylo upalu, basen bylby wtedy na ochlode jak ulal....

po poluniu jak wrocimy z przedszkola to pokaze moze kilka fotek :ico_haha_01: a tymczasem lece sie szykowac :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 lip 2008, 08:07

Witam :ico_haha_02:

ja tez zazdroszcze osobom, ktore mieszkaja w domkach, maja ogród, ach moge pomarzyc...

Gabrysiu, słodycze uwielbia ale jej nie daje (tzn czasem cos dostanie :-D )bo wtedy to juz w ogole nic by nie ruszyła... o chipsach nie wspomne, jak tylko zobaczy w markecie na półce to tak sie drze, ze nie da rady jej nie kupic i kilka zawsze podje :ico_wstydzioch:

Kurcze my we wtorek wyjezdzamy a ja jeszcze nie zrobilam żadnych zakupow i nie dlatego ze nie mam po poludniu czasu a z lenistwa :ico_wstydzioch: dzis i jutro P. ma popoludniowki wiec jestem skazana na zakupy z Maja :ico_olaboga: tak to jest jak sie odkłada cos na ostatnia chwile :ico_puknij:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

03 lip 2008, 08:58

cześć Dziewczy

my wyjezdzamy dopiero na początku sierpnia więc jeszcze miesiąc

dziękuje za komplementy w imieniu Oliwki

Iwonko to faktycznie masz orzech nie lada do zgryzienia z Majeczką. Jak człowiek nie je to pół biedy ale z dzieckiem już gorzej. Nic Ci nie poradzę bo sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji. A za chipsy to Oliwka tez dałaby się pokroić, teraz to już jej kupuje takie chrupki orzechowe albo serowe ale wcześniej to tylko by wcinała cebulowe albo paprykowe a przeciez to ostre jest.
No i oczywiście czekolada - dwie kostki dziennie to musi zjeśc bo nie wie jak ma chodzić i wiem ze nie powinna zjadac czekolady za dużo ale co mam poradzić jak Oliwka sama podchodzi do lodówki i wrzeszczy żeby jej dać. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

03 lip 2008, 09:02

:-) my w basen taki dla naszej całej trójki musimy sie zaopatrzyć, bo narazie ma tylko Michałek swój :ico_oczko: tylko cos taka pogoda u nas marna,że tylko raz chciał wejść, bo woda sie nagrzała, a tak to cały czas jest jakoś chłodnawo i woda za zimna jak dla mojego piecuszka :ico_haha_01: tylko chlapie sie, wylewa wode wiaderkiem, albo myje swój samochód :ico_noniewiem:
Iwonko Michałek tez ogólnie mało je, chociaz to i tak wiecej niż Majeczka :ico_noniewiem: ale to chlopak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

03 lip 2008, 11:41

chipsy to żałuje że przyniosłam kiedys do domu bo teraz jak tylko gdzieś je zobaczy to zaraz woła tak samo jest z czekolada teraz to kupujemy tą kinder to pociszam się że jest ona pół na pół
za to herbatniki albo ciastka moga dla niej nieistnieć
bardzo lubi banany ale żadnego innego owaca juz nie zje

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość