Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 lip 2008, 07:36

Hallo hallo pobudka dziewczynki, pobudka!!! :ico_spanko: Miłego dzionka Wam życzymy

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 lip 2008, 08:18

Dzień dobry wszystkim :-D

Osita ja czytałam wszystkie posty ale cieszę się że nas skleiłaś z nowymi dziewczynami. A teraz chyba musisz dokleić jeszcze jedną koleżankę, którą witam serdecznie. :ico_oczko:

A ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kilo. Bardzo dużo, wyglądałam jak traktor szczególnie w ostatnim miesiącu. Zresztą zaraz wkleję wam fotkę :ico_oczko:
Obrazek
Zaznaczam że to nie był termin porodu, jakiś trzy tygodnie przed. A piersi tak jak za pierwszym razem mi nie urosły tak samo teraz, nie mam szczęścia :ico_placzek:
Jeśli chodzi o rozstępy to mimo dużego brzucha nie było tak źle. Pękł mi tylko trochę po bokach bo jak spałam to mi ciągnął na boki. Smarowałam się namiętnie kilka razy dziennie oliwką i kremami przeciw rozstępom. Najlepszy FISSAN i teraz też tego używam. Niestety nie mam już takiego zaparcia jak za pierwszym razem :ico_noniewiem: jakoś teraz nie mam do tego głowy.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

03 lip 2008, 09:00

Zresztą zaraz wkleję wam fotkę :ico_oczko:
b. ladnie wygladalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja mam fotke 10 dni przed porodem ale juz po terminie. jak widac na zalaczonym obrazku, zdecydowanie w biust NIC mi nie poszlo, a pozniej jeszcze spadlo, buuuuuuuu :ico_placzek:
Obrazek

magda83, witaj w naszym przeszanownym klubie, teraz to juz szczesliwa trzynastka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
świętujemy 3 rocznicę ślubu
wszystkiego naj naj naj i wielu jeszcze wspanialych swietowan :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jesl chodzi o biust, mój jest gigantyczny jak nigdy przedtem
podzielilabys sie z kolezanka, hihiihi :ico_haha_01: :ico_oczko:

tosia, gratuluje wymeczonego suwaczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super!

ide liste zmienic... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 lip 2008, 09:05

brzusio faktycznie spore ale zdaje się że tylko brzusio - generalnie wyglądałaś przepięknie!!! Ja w każdym razie chciałabym tak wyglądać, ale obawiam się że pójdzie mi nie tyle w brzuch co wszędzie. No ale na to chyba nie mamy wpływu, co?

[ Dodano: 2008-07-03, 09:08 ]
Osita a Ty to chyba nie za wielki brzuszek miałaś, co?? A' propos Twojego zdjęcia- można się opalać w ciąży, bo różne wersje słyszam: że tak, że nie, że przykrywać brzuch ittd

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

03 lip 2008, 09:21

Osita a Ty to chyba nie za wielki brzuszek miałaś, co?
mowilam ze malutki raczej :ico_oczko: jakos mnie nie bardzo wysadzilo, tym bardziej ze mala sie urodzila 3.890 :ico_oczko: jak poszlam ze skorczami (przeterminowana iles tam) to mi powiedzieli, ze to przepowiadajace... i zebym sie zglosila za m-ac czy dwa jak sie termin bedzie zblizal :ico_noniewiem: to samo na stole przy cc - cyt "te siedmiomiesieczne szybko wychodza..." itp itd :ico_oczko:
odnosnie opalania - tutaj wrecz zalecaja. tylko tak jak pisalam w odpowiednich godzinach. do ok 13 i po 17, wtedy promieniowanie nie jest tak silne no i chronic sie kremami. ja nie mialam zadnych plam, ale kazda kobieta jest inna. ogolnie - mowi sie zeby nie przegrzewac brzusia ani siebie, teraz tak plackiem nie leze (choc to byla raczej pozna godz) tylko raczej chodze i co i raz do wody wchodze. a kremu 50 uzywam... :ico_oczko:
pokaze wam moje "siedmiomiesieczne" szczescie kilka godz po urodzeniu :ico_haha_01: :ico_oczko: (skoro juz przegladam albumy fotosikowe... :ico_oczko: )
Obrazek
a tutaj tygodniowe malenstwo w tej super karocy - przestrzenna, nie ??? :ico_noniewiem:
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 lip 2008, 09:21

tosia, dziękuję kochana ale te 25 kilo gdzieś musiało się pomieścić :ico_oczko: ale powiem ci że po porodzie szybko spada. Ja w pierwszym miesiącu karmienia piersią zrzuciłam większość. Niestety nad brzuchem trzeba pracować, szczególnie jak sie ma taki wielki. No ale ja tak popracowałam ze znów mi rośnie :ico_oczko:
Ja siedziałam latem na słoneczku ale brzucha nie wystawiałam. Ja też słyszałam różne opinie.

[ Dodano: 2008-07-03, 09:24 ]
osita, śliczna mała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czy ja dobrze zrozumiałam urodziłąś w 7 miesiącu??

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 lip 2008, 09:25

Evik.kp, już ci to pewnie mówiłam że brzusio to miałaś cudny całą ciąże a zawartość jeszcze cudniejsza :ico_oczko: :ico_oczko: ale ja to sie doczekać nie mogę jak płeć poznasz zobaczysz będzie dziewczynka jak sie patrzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

03 lip 2008, 09:25

Czy ja dobrze zrozumiałam urodziłąś w 7 miesiącu??
nie - carmen byla przenoszona prawie 2 tyg :ico_haha_01: za to wszyscy mysleli ze bylam w 7 mcu ze wzgledu na rozmiary brzucha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 lip 2008, 09:32

Evik.kp, a jakbyś mogła mi jeszcze powiedzieć na którego masz termin bo ja tylko wiem że na grudzień :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

03 lip 2008, 10:54

hej dziewczyny melduje sie nie tak z rana ale jestem kurcze kto dzis stawia kawe bo u mnie sie skonczyla a nie chce mi sie isc do sklepu :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-07-03, 11:56 ]
osita to gdzie ta slodkosc siedziala gdzie ona sie wymiescila?????ogolnie brzuszki mialyscie super!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość