Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

02 lip 2008, 22:58

lulu81, spokojnej nocki dobranoc :ico_oczko:

niech sie wczsuja wakacje sa i pogoda jest wymarzona tylko odpoczywac :-D

jakos ostatnio nikt nie zostawia wpisiku na moim blogu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 lip 2008, 23:01

juz Cię mam zapisaną :-D

[ Dodano: 2008-07-02, 23:04 ]
byłam, u Ciebie wczoraj i pusto było magda

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

02 lip 2008, 23:05

No to super :ico_haha_01:

Moje dziecko cos się kręci - matko jedyna niech te 4 mu wyjdą :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 lip 2008, 23:11

biedny Wiktorek,te zębiska :ico_olaboga:
my mamy juz spokój :ico_sorki: jeszcze troche i tez bedziecie mieć

[ Dodano: 2008-07-02, 23:14 ]
brzuch mnie boli :ico_olaboga: durna baba ,juz nie kupie bobu :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

02 lip 2008, 23:14

Oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dobra, kapituluję na dziś.

Dobranoc.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

02 lip 2008, 23:20

ja wczoraj napisalam pozno notke jest :-D

dobra ja zmykam dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 lip 2008, 23:20

ja tez uciekam powoli bo zasypiam pomału

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 lip 2008, 07:37

dziendoberek

ja wieczorami nie amm czasu juz pisac odkad T jest :ico_haha_01: jakos tak wyszlo...

za to z rana jak jestem nie ma zadnej z was :ico_haha_01:

nocka znowu z krzykami mama mama... rano obudzil sie i znowu mamai wrzask ale T cos tam zagadal i sie uspokoil.. Kasiek Oskar przeciez zostawal z moja siostra jak szlam do skzoly wiec to tez tak do konca nie ejst tak ze tylko ze man 24h na dobe siedzie... i robi czesto tak samo jak Pelus, jak tata wychodzi lub cos w tym stylu to jest zaraz tata i tata

wczoraj bylismy w tym przedszkolu, Oskar zachwyocony iloscia innych zabawek i wszystkiego :ico_haha_01: , dzis idziemy znowu, podotrzymujemy towarzystwa cioci :ico_haha_01: a Oskar sie wyszaleje...

wczoraj szalelismy rtez w basenie, super bylo bo woda ciepluchna a od chloru wyczyscila sie i byla swietna, dol tego T wrocil wczesniej jakos z pracy to mielismy duzo czasu

a i dostalismy pozyczke :-D za 2 dni tak mneij wiecej jmuz mozemy ja odebrac... i dzis T jedzie auto ogladac do Goleniowa pod Szczecinem i w ogole sie ciesze jak glupia :ico_haha_01: byleby tylko ruszylo

[ Dodano: 2008-07-03, 07:40 ]
po poludnbiu moze wam jakies fotki wrzuce z wczoraj :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

03 lip 2008, 08:23

czesc
nocka tez z jednym płaczem idzie pierwsza 5 :ico_olaboga:
wczoraj byliśmy u lekarki po skierowanie i odrazu na bilansie , wszystko ok kuba waży 13 kg i ma 88 cm , i ma siadać po turecku tak jak kiedyś mówiła Natka :ico_oczko: i mamy ściągnąć pampersa i zaczynamy ostro naukę po raz 2 bo za pierwszym razem już było prawie ok ale się nie udało :ico_noniewiem: może teraz się uda :ico_sorki:
nasza lekarka twierdzi ze kubus nie ma żadnej wady ,jak nie ma wady to co mówię wam już nie mam siły :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
poza tym kurier miał być we wtorek a dziś dopiero będzie ,jak będzie :ico_zly:
brawo dla Pelusia i Oskarka :ico_brawa_01: za nocnikowanie
Natka super że pożyczka przyznana :ico_brawa_01: powodzenia :ico_sorki: oby się wam wszystko udało
kaisekk trzymam kciuki za samochód

poza tym przyjechała moja teściowa ,kuba o dziwo ja poznali odrazu chciał z nią iść na spacerek i bawić sie z nią :ico_szoking: no i ta z nim poszła na chwileczkę a po południu już nie miała czasu bo zaczynają remont a w sobotę jadą na wczasy no i tyle się nacieszyła wnusiem :ico_zly: jak mnie ta baba wkur... jej gadanie przez tel jak ona nie tęskni za kubusiem ,jak by chciała sie z nim bawić
no i od poniedziałku doglądanie remontu na głowie T ,a oni na wczasach ,potem wrócą będzie sprzątanie po ,no i nasz wyjazd i tyle sie babcia będzie widziała z wnukiem
możecie wieżyc lub nie i nie wiem czy wam mówiłam ,jak kubus miał 3 tyg przyjechała i przyszła do nas dosłownie na 10 minut bo musiała iść sie przepakować bo jechali na wczasy tego samego dnia co przyjechała ,wiedząc ze nie mam przy sobie nikogo do pomocy(mojej mamy nie bylo bonie mogla, babcia w dniu urodzenia kubusia była w autobusie do sanatorium) ale daliśmy sobie rade sami i nadal dajemy :-D ale nigdy jej tego nie wybaczę :ico_nienie: i kiedyś na pewno jej powiem ze mam zal
i w ogole to ona teraz fochy strzela bo nie idziemy na wesele do jej znajomych syna a ja mam to w d... ja ich nie znam , niech sobie t idzie z nimi jak chce mam doscrobienia czegos bo wypada , jej tez wypadało pomóc synowej przy 3 tyg wnuku a pojechała na wczasy

przepraszam ze żale
ale coś w ostatnim czasie mi źle , chyba łapie jakąś depresje czy coś nie wiem sama :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 09:33

Patka złotko ty moje nie łap mi tu żadnego doła - taaaaka piękna pogoda za oknem !!!! Wiesz, masz w sumie rację z tym żalem do teściowej - jako matka chciałabyś aby dziecko miało dobry kontakt z babciami, twojej mamy nie ma w PL, a teściowa ma taki lekceważący stosunek do Kubusia - ale to ona będzie sobie sama winna jak Kubuś kiedyś nie będzie miał z nią zbyt wiele wspólnego !!! Uśmiech proszę !!! A propo wagi Kubusia, to ja myślałam że mój Wiktor to taki chudzielec ale chyba nie jest tak źle bo waży jakieś 10,5 kg hehe a jest rok młodszy :ico_haha_01: I z tym gryzieniem - bądź tu mądra - każdy lekarz mówi co innego. Ale co, chyba jednak ta gastroskopia jest nieunikniona ??? Dzwoniłaś do szpitala dowiedzieć się jak to wygląda ???

Nat kuźwa wstyd mi ale nie pamiętam po co była wam ta pożyczka ... Interes własny otwieracie ???

Wiktor jest już pół godzinki na spacerku z babcią a ja mogę chwilę się zrelaksować hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości