Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 lip 2008, 11:12

osita, a rozumiem teraz :ico_oczko:
JA zapraszam na kawę :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 lip 2008, 13:16

magda83, gratuluję!!! :ico_brawa_01:
lista terminatorek już aktualna....

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

03 lip 2008, 13:59

no to juz nas coraz wiecej ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 lip 2008, 15:11

Ajajaj laski, ja chyba w prostej lini pochodzę od Alfa. Norrrmalnie, żeby napełnić moje 7 żołądków- to nic innego nie robię tylko jem. Niedługo mnie z roboty chyba wyleją, bo jestem w ciągłym żarciu - zobaczymy jakie będą tego efekty

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

03 lip 2008, 16:24

ja chyba w prostej lini pochodzę od Alfa
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja to jestem jego daleka krewna, bo mam tylko 6 zoladkow :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale kotow tez nie lubie :ico_oczko:
jesuuuuuuu, jest taki upal, ze nie da rady wyjsc na dwor :ico_placzek: zreszta, w domu tez ciezko wysiedziec... mamy teraz tzw "terral", to jest goracy wiatr z afryki, wydaje sie normalnie ze jak zawieje, to parzy po skorze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
bylysmy z mala na bilansie trzylatka i jak na hiszpanke, jest "w gornej normie", jak na polke - jak dla mnie jest niska. ma tylko 92 cm, w ciagu roku urosla tylko 3... wazy 15.5 kg i przytyla 1.5 kg :ico_oczko: za to stwierdzila pani, ze jest bardziej rozwinieta intelektualnie niz wiekszosc trzylatkow, to akurat cieszy :ico_oczko: bo na wszystkie pytania skierowane do mnie na temat malej odpowiadala ona sama :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a nastepnie zaczela robic taki sam wywiad :-D no ale to moje szczescie to niesamowita gadula, az za bardzo czasami, wierzcie mi :ico_noniewiem: a najgorsze to to, ze pyskuje w obu jezykach rownie sprawnie :ico_zly:
troche niezgodnie z watkiem, ale coz, te tutaj kobietki :ico_ciezarowka: za 3.5 roku beda mialy ten sam problem i watpliwosci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 lip 2008, 17:52

osita, no mnie trochę szybciej :ico_oczko: Mnie mój mały dziś wyprowadzał z równowagi od samego rana. No i mam teraz trochę wyrzuty sumienia ale mój Maciek jak wrócił z pracy od razu zapakowałam mu Tymonka i wysłałam ich na spacer :ico_wstydzioch: dałam mu tylko zjeść. Ale trudno ja też potrzebuję chwili dla siebie przecież jestem :ico_ciezarowka: a w tym stanie też mi się należy trochę przywilejów a niestety ich nie mam tym razem bo całą uwagę wszystkich pochłania mój kochany synek. Nie mam nikomu tego za złe ale wiecie jak to jest z hormonami, też bym chciała trochę spokoju i uwagi innych :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

03 lip 2008, 18:23

witajcie dziewczyneczki, Magda83 witaj szczególnie :ico_brawa_01:
Wpadam tylko na chwilkę, bo pakuję sie własnie na jutrzejszy wyjazd :-D :-D :-D i zarazem melduje, ze pojawie sie ponownie we wtorek lub w środę.
Evik.kp piekny brzuchalek miałaś, cudny wprost, nic dziwnego - takie piękne bobo się z niego wykluło :ico_brawa_01: .
Osita napisała/a:
podzielilabys sie z kolezanka, hihiihi
Osita, chetnie podziele sie biustem, choćby i za chwile. Masakra, w nic mi nie miesci. Domyslałam się, ze go przybędzie ale nie aż tyle :ico_szoking: Twój brzuchalek tez sie pieknie prezentował, w tym kostiumiku szczególnie.
Pozdrawiam upalnie!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 lip 2008, 08:03

Osita ten twój brzusio to na 5-miesieczny wyglądał :-) :-) :-) , ja to nistety nie lubie zbytnio słońca, mimo że nad morzem mieszkam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
I :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Carmen za gadulstwo :ico_oczko: :ico_oczko: , ja to uwielbiam takie dzieci :-)

Evik a twój brzusio to po prostu taki śliczny, ja to bym chciała taki mieć :-) , a mnie to tak na boki wywaliło, wygladałam.....taka rozlana :-D :-D :-D
Ja też chciałabym,zeby było jak 1 ciaży, teraz już nie jest tak różowo, tzn. mąż sie troszcy itd, ale to już nie to samo, no ale wtedy nie było brzdąca w domu, którego wszędzie pełno :-D :-D

U nas też gorąco, nawet wczoraj nie wychodziłam na spacer, tylko w ogródku siedzieliśmy, coby sie można było w cieniu schować :-)

Zapraszam na kawusie kobitki :-D

[ Dodano: 2008-07-04, 08:09 ]
tosia ja niestety mam rozstepy i cellulit :ico_zly: :ico_zly: ,a le juz sie ztym pogodziłam :-)

Co do wózka. to juz na 100% jesteśmy zdecydowani na podwójny, mamy upatrzone 3 na allegro :-) , po Oskarku stoi wózio na stychu, ale przemyslelismy z mężem,że tak na rok to na pewno nam sie przyda podwójny :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 lip 2008, 08:56

caro, dziękuję bardzo :-D No tym razem u mnie też może nie być tak kolorowo. Na razie idzie mi znów w brzuchol ale zobaczymy jak długo. No i też wiem co to znaczy mieć takiego malucha w domu co żyć czasami nie daje

Lecę kobitki do lekarza, wpadnę później

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 lip 2008, 09:16

Witam drogie grudniówki!
Muszę Wam powiedzieć ,że już nie uwolnicie się ode mnie do końca grudnia bo wreszcie Aniafs tutaj jest. Namawiałam ją że TT to super sprawa i wreszcie zalogowała się i jest. Teraz na bieżąco będę wiedziała jak Twój synuś rośnie no i Ty
Ositek Ania ogladała moje zdjęcia 3d od Prusaczyka. Jak chcesz to wkleje mojego synka na 2 tyg przed porodem.
Pozdrawiam Was dziewczynki mocno, jak ja Wam zazdroszczę, zawsze Ani to mówie jak się widzimy. Piękny czas ciąży, cudowny!!!!

[ Dodano: 2008-07-04, 09:19 ]
Evik, ja pokazywałam Twoje zdjęcia mojemu Markowi jak jeszcze mój brzuch był mały i nie mogliśmy się nadziwić jak Ty pięknie wyglądasz. Brzuch miałaś przecudny taki kształtny, też wtedy o takim właśnie marzyłam. I taki sam miałam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-04, 09:21 ]
Evik ja mam pytanie do Ciebie. Dopiero co urodziłaś Tymka a już drugie w drodze. Czy to było planowane? Ja ostatnio zastanawiałam się nad antykoncepcją i ginek mi radzi nic nie brac bo karmie bardzo regularnie i tylko piersią, jak to było u Ciebie?

[ Dodano: 2008-07-04, 09:28 ]
Tosia pisałaś o Mutsy z Allegro. Ja kupiłam uzywanego Quinny Spedy i jest swietny. Wózek tej klasy uzywany niczym nie rózni się od nowego, jesli jest zadbany oczywiście więc bardzo polecam. Aniafs może potwierdzić jaką Antoniusz ma bryke :-D
A jeszcze dziewczyny o jedno muszę Was zapytać czy ja mogę Was nawiedzać, czy nie macie nic przeciwko żebym sobie od czasu do czasu do Was coś napisała? :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość