Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lip 2008, 09:41

Dzien dobry wszystkim

My dzis spaliśmy do 9 :ico_brawa_01:

Natashka, ajnie ze zalatwiliście wszystko pomyślnie z tą pozyczką :ico_brawa_01:

pata, wspołczuję tej teściówki, wkurz... to jest zachowanie.
Filipka obydwie babci nie widzieli, ale próbują wtrącac sie w wychowanie telefonicznie, no i musze im "sprawozdania" dawać co robiliśmy.
Ale ostatnio wzbuntowałam sie , odeslalam wszystkich bardzo daleko. i nie odbieram telefonu,
tego nigdy nie zrozumie, zeby nie korciło zobaczyc wnuka włąsnego, dziwne kobiety. no dziadki nie są lepszi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 lip 2008, 13:12

witam
kurcze :ico_zly: mucha mnie franca obudziła o 5 a KAcper przez nia obudził sie przed 6 :ico_zly: ale zatukłam ją potem aż jej flaki wylazły :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01:

Nat super że Wam przyznali :ico_brawa_01:
Patka to mas zniezła tesciową,moja też kilka razy widziała KAcpra,a pierwszy raz dopiero na chrzcianach jak miał 2 i pół mies :ico_noniewiem: a to pierwszy wnuk jest jej :ico_noniewiem: teraz jak jej córka urodzi bo jest w ciąży to pewnie od razu tam pojedzie :ico_puknij: ale mam to w nosie i ty też olej ją i żadnej deprechy :ico_nienie:

ja mam dobry humor,rano podrzuciłam moja pierdołę do mamy a sama poszłam połazić po sklepach,kupiłam sobie spodenki dżinsowe takie przed kolano,2 bluzeczki na ramiączkach i 2 biustonosze a i jeszcze spodenki takie do łażenia po domu :ico_brawa_01: chciałam spódnice tez ale nic fajnego nie znalazłam,nie byłam jeszcze we wszystkich sklepach bo już późno było i musiałam isć po Pelusia :ico_oczko: zagladam tez za klapkami bo przeceny juz są ale dzis nic nie upatrzyłam

dobra musze w koncu śniadanie zjeść

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lip 2008, 13:24

dobra musze w koncu śniadanie zjeść
no :ico_nienie: nie wolno tak kobieto!
ja to musze zjeść sniadanie odrazu po przebudzeniu, bo bym padła
:ico_brawa_01: za udane zakupy,

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 lip 2008, 13:29

ja na sniadanie pije kawę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-03, 13:30 ]
a teraz to juz obiad a nie sniadanie i tak jesc nie bede obiadu bo teraz sie najadłam :ico_puknij:

a jak Filipek po ugryzieniu?

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

03 lip 2008, 13:46

czesc
ja też nie jem śniadań :ico_oczko: nigdy nie lubiejescrano
teraz schudłam 4 kg jeszcze tylko 8 hihi
wiecie zawsze sobie mówie że ją olewam ale czasem mnie tak nachodzi i się zadręczam :ico_puknij: :ico_oczko:
ale ogólnie teraz nie tylko przez nia mam taki nastrój

11 sierpnia o7 mamy się stawic na oddziale we wroclawiu tydzien popowrocie a ja juz sie boje ale musimy to przezyc mam nadzieje ze cos sie wkoncu wyjasni i przynajmniej bedziemy wiedziec albo tak albo tak
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 lip 2008, 13:48

ja czasem jem wcześniej a czasem nie,zależy :ico_noniewiem:

cos sie chmurzy,moze bedzie padać,w sumie to by mogło :ico_sorki:

Patka pewnie że najlepiej sprawdzic ,wtedy bedziecie juz pewni czy to jakaś wada czy poprostu tak ma ,oby wszystko było w porządku :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-03, 13:51 ]
ja czekam na @ nie wiem czemu jesczze nie mam :ico_olaboga: jak chce zeby był wczesniej to pojawia sie później,jak chce później to jest wcześniej :ico_puknij: ech szkoda gadać
po @ koniec kolacji bo znowu jem :ico_noniewiem: i moze poćwicze
kurcze poszło mi w biodra i uda :ico_olaboga: masakra

:ico_brawa_01: Patka za stracone kg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 14:01

kasiekk chwal się zakupami - ja też chciałabym sobie sprawić takie dżinsowe rybaczki.

A jeśli chodzi o śniadania to mam podobnie jak kasiekk - po przebudzeniu idę wstawić wodę na kawę hehe, a jem jak mi się przypomni :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

03 lip 2008, 14:02

dzięki kasiekk
u nas cały czas grzeje
normalnie szok :ico_szoking: :ico_chory:
i czekam na kuriera od 1 lipca i dzis ma niby juz być na 100 %
zobaczymy a jak nie to chyba :533:
mówie wam od jakiegoś czasu czuję się jaby świat stanął przeciwkomnie hihi
gdybyście dziś widziały jak płaciłam rachunkiw żabce , to dopiero było :ico_olaboga: jaksas dziewuszka nie mogła sobie poradzić , kolejka na pół sklepu ,ręce jej sie zaczeły trzęść, 2 rachunki wogóle nie wbiła bo nie dało rady a zawsze normalnie były płacone i na koncu mowi 398,32zl i ja jej daje 400zl a ona czy nei moglabym jej dać 500 :ico_szoking: a ja mowie po co ?ona cos po nosem ...i mowie czy nie mam 200 zl w jednym banknocie a ja że nie i poleciala na zaplecze przyniosla cale 200zl i trzyma i nie potrafiła wydać z 400 3 razy na kalkulatorze liczyla mowie wam ,gorąco że szok ludzie stoja a ta nie wie co robić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 lip 2008, 14:05

a na co czekasz Patka???

niezła z niej kasjerka :ico_szoking: trudny rachunek :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 lip 2008, 14:06

patka toś miała akcję - pewnie speszyła ją ta kolejka albo ten skwar źle na nią działa :ico_haha_01:

A co ten kurier ma ci dostarczyć ??? Kartki, które wysłałam znad morza idą już 2,5 tygodnia :ico_zly: :ico_zly: Zaginęły w akcji :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość