Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2008, 22:51

Ja też słodyczy dużo nie daję..biszkopty...no a jak dostanie od kogoś kidnerka albo lizaka to nie oponuję...nie chcę być głupią mamą, co wszystkiego zabrania...i tak kiedyś będzie to jadła...ale na razie sporadycznie. Wody samej nie daję...nie wiem..moze dlatego , że ja za wodą nie przepadam, więc wolę jej ziółka zaparzyć...jutro chyba świeżą miętę. :ico_haha_01:

właśnie wymyślam co teście mogliby nam kupić w Niemczech, bo przyjeżdżają za niecałe 3tygodnie...

a ja siedzę w niecie i szukam mebli i sprzętu do salonu...tylko lokal znaleźć cięzko...a już mi się chce na swoje...bardzo! nikt mi nie będzie nonono zawracał...i marudził...i kazał...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lip 2008, 22:59

no co takiego wymyslilas zeby Ci przywiezli???pochwal sie!!! :-D

ja tez siedze na necie i ogladam te rogowki :ico_puknij: ...licze ,przeliczam i choc bierzemy najtansza to i tak nie wiem kiedy na nia nazbieramy...matko tyle oplat sie teraz zejdzie w lato ze szok :ico_olaboga: ...ale ja juz dopilnuje zeby w sierpniu juz stala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2008, 23:11

widzisz..u Was niby drogo, ale jak się chce to i w miesiąc się na coś uzbiera...a u nas? ja nawet nie mogę 200zł odłożyć...non stop debet...masakra totalna...
a...ja wymyślam na razie duperele dla Hanuty...oczywiście kosmetyki bubchen i tak ogólnie, jak jakaś promocje trafią to mogą i coś do ubrania jej kupić...a dla nas oczywiście proszek do prania, odplamiacz..alkohol...

[ Dodano: 2008-07-03, 23:18 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 03#4530903
widziałyście to???????? kuźwa...ja w sumie mam wolne, bo nasz plan wyjazdowy odłożony....chętnie bym się wybrała...ale...umawiam się na lewo na makijaż...a któraś z Was bedzie tam? to może się jednak skuszę....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 lip 2008, 23:21

ach Zborra bo u nas z tymi finansami to tak przewidywalnie jest,wyplata byla i trzeba odliczyc oplaty ,jedzenie (czyli przydzial na kazdy tydzien) i reszta,o ile jakas istnieje bedzie zaoszczedzona :ico_haha_01: .....ale trzeba sie trzymac schematu i musi on byc niestety drastyczny,zadnych zachcianek,rozrywek....ale czy damy rade :ico_noniewiem: ....to nieszczesne paliwo tak poszlo do gory ze juz sie nawet do miasta odechciewa jechac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-03, 23:24 ]
Zborra...no ja oczywiscie bym chciala ale nie moge wpasc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2008, 23:38

a myślisz że u nas sa przyjemności??? wakacje, które niby były ze zwrotu podatku, a w realu wyszło, że powiększyliśmy debet. I niestety nie da się nic inaczej...bo pieniądze się wręcz rozpływają...nie wiadomo na co, bo ani ciuchów nie kupuję zbytnio, ani kosmetyków, ani nic do domu...więc albo żremy! albo ktoś nas okrada, albo za mało zarabiam :ico_haha_01:

dobra, jestem po 2płakaniach zignorowanych...i po piwie..idę myju i spać, dziś też śpimy w innym pokoju...a czy ja się chwaliłam, że wstałam dziś o 8.30!!! tak moje dziecko po butli dospało jeszcze...a jaka radosna wstała...heheheh

dobranoc!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

03 lip 2008, 23:41

WITAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale od czego tu zacząć...... :-D :ico_olaboga:

chyba od początku :ico_haha_01:

bawiłam u teściów jak Wam przekazała KAMIZELA :ico_sorki: :ico_brawa_01:

no i wszędzie dobrze, ale w domu.... no właśnie zaraz zaraz....
w domu gorąco.... miasto..... ciasno....

czyli najlepiej jest tam gdzie nas nie ma :ico_oczko:

maluchy dokazują, mnie eksploatują, więc padam na twarz :ico_oczko:

ale jesteśmy zdrowi i bladzi :ico_haha_01: czyli filtry poszły w ruch :-)

zaraz Wam się pokażemy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2008, 23:53

no...to dawaj, bo ja już usypiam...Ty cipolcu mały, dzieś Ty była...? jak można tak o nas zapomnieć??????????? :ico_placzek: :ico_nienie:
no, czekam na zdjęcia!!!

[ Dodano: 2008-07-03, 23:59 ]
dobra, nie doczekam się dziś...do jutra

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

04 lip 2008, 00:08

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fotosik mnie olewaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-04, 00:15 ]
Tu na deptaku Busker Bus 2008
i inscenizacja z moich bąbli

Obrazek

Ciągniemy babcię do wody :ico_brawa_01:

Obrazek

MisiUla pożeraczka agrestu w 10 odsłonach :ico_olaboga: /pokażę jedną :-D /

Obrazek

że tak powiem pozujemy dla tatusia :ico_haha_02:

Obrazek

pożarłam mus malinowy :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-04, 00:20 ]
momo a co ten pan robi? a po co? AAAAAAAAAAaaaaa

Obrazek

"co ja poradzę, że jestem ładna... fotogeniczna i taaaaka zgrabna" :ico_oczko:


Obrazek

"Być, albo nie być..." a raczej jeść, albo nie jeść :-D

Obrazek

jak jest? taaaaaaaaaaaaaaaak jest :ico_haha_01:

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-04, 00:24 ]
i dzisiejsze ... łostatnie :ico_haha_01:

Obrazek

no to idę teraz poczytać co tam u Was łobuziary :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

04 lip 2008, 00:58

massumi, super foty, widac ze udane wakacje byly :)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 lip 2008, 07:56

przeżyłam nockę. Alicja budziła sie regularnie co godzinę. A to pić jej się chciało, a to z noska leciało, a to zgubiła królika lub smoka. Zasnęła koło 1 a o 3obudziła nas burza. Zasnęłyśmy o 5 a o 6 Mariusz wstawał do pracy i młoda sie obudziła.. Padam na twarz, a Alicja w najlepsze się bawi w łóżeczku.

massumi, zdjęcia rewelka

GLIZDUNIA, Ala zdada na kolację i na pierwsze śniadanie taką półgęstą kaszke żeby przez butlę przeszła. Rano ja jestem zbyt zaspana zeby jej szykować na gęsto, a wieczorem ona zbyt głodna.

Do picia daję jej głównie wodę. Wieczorem i ewentualnie jak sie obudzi w nocy dostaje herbatkę jabłkową z melisą z bobovity. Do obiadu dostaje albo ziółka albo kompot. Zioła mam takie naturalne. Moja mama hoduje w ogrodzie i mi posuszyła. Mam rumianek, miętę, melisę, dzurawiec (tego narazie nie daję), zielę kobylaka (rewelacyjne na biegunki, nazwa zwyczajowa to koński szczaw) i szałwię (ale to dla nas), poza tym mam też lipę, czarny bez

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość