Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 lut 2008, 23:31

a ja nadal szaleję na allegro :-D http://www.allegro.pl/item320121313_uro ... jcika.html
http://www.allegro.pl/item317915440_woj ... _r_86.html
oj .. pójdę z torbami....hahahhahha :-D :-D :-D :-D

miałam jeszcze chęć zakupić ten sweterek http://www.allegro.pl/item316802892__ur ... doll_.html ale, mój mąż mnie zagadał i aukcja sie skonczyła.... :ico_zly:

a tak poza tym to nie wiem czy Mikołaj sie nie rozchoruje...( lepiej NIE!!!) bo wieczorem gorączkował :ico_olaboga: miał temp. najpierw 39' a pózniej 38'5 stopni.... dałam mu polopirynę s i paracetamol aha i wapno i rutinoscorbin...no i zobaczymy rano... teraz nie ma juz temperatury....

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

27 lut 2008, 23:43

Violu super zakupy ty masz nosa.
Viola pisze: nie wiem czy Mikołaj sie nie rozchoruje...( lepiej NIE!!!)
oby nie bo u ciebie to bylo by hurtowo

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

28 lut 2008, 09:15

witam
Viola zdrówka dla Mikołaja, może nie będzie źle...... Trzymamy kciuki!
Co do spotkanka to ja jestem dyspozycyjna w każdy z podanych terminów!!!!!!!!! A Kraków odpowiada na milion procent!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na razie to tyle....... papatki

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

28 lut 2008, 09:44

Obrazek

Obrazek

hej nwitamy sie z rana ;) idziemy jesc sniadanko ;/

violu biedny ten twoj mikolajek ucaluj go od nas --- zyczymy szybkiego powrotu do zdroka

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 lut 2008, 09:44

cześć!!!!!

no niestety Mikołaj nie poszedł dzis do szkoły...rano miał temperaturę 38'5 teraz temp. juz mu spadła....zobaczymy jak będzie dalej...może to tylko taki wirus..... gotuję mu rosołek... :-D

[ Dodano: 2008-02-28, 08:45 ]
Sylwia jakie Kubuś ma zalotne spojrzenie.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 lut 2008, 10:21

Witam z rana, u nas dzis śliczne słoneczko wiec az chce sie wstawac :-D a mój tato wrócił wiec maluch szczesliwy bo dzidzia ma spowrotem :-D

Violu śliczna zakupy, ja tez poluje na allegro na jakas wiosenna kurteczke, ale wszytskie które mi sie podobja to ida ponad 60 zł to juz wole dołozyc pare złotych i nowa kupic, ale zobaczymy moze uda sie cos upolowac :-D
oj biedactwo ten twój mikołajek :ico_chory: , zycze duzo zdrówka

:-D

Sylwia foteczka super :-D mały amant ci rośnie :-D

Joasiu brawa :ico_brawa_01: dla Juli, ja tez sie przymierzam do kupna nocniczka :-D

Aniu szkoda ze niebedziesz mogła sie z nami spotkac :ico_noniewiem: ale mam nadzije ze jeszcze kiedys uda nam sie spotkać :-D

Basik czasami trzeba sobie troche humorek poprawic a wiadomo zakupki to najlpeszy sposób :-D

Barbapuppa zdolnego masz synka, posciki sie juz nauczył kasowac :-D a ty to sie wybierz ja jakis urlopik, najlpeiej do mnie :-D

SPOTKANIE LIPCÓWECZEK

MIEJSCE - KRAKÓW (wpisałam te które chyba wszytskim najbardziej pasuje jak sa jakies inne propozycje to prosze)

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30; VIOLA; BARBAPUPPA; MONIW; BASIK334; ABEGANO
10-11 maj- ULA_TOMEK; BARBAPUPPA; BASIK334; ABEGANO
24-25 maj- ULA_TOMEK ; VIOLA; BARBAPUPPA; BASIK334; ABEGANO

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 lut 2008, 10:45

witajcie
mój rozrabiaka właśnie śpi (pewnie zaraz się obudzi!)
violu ależ szalejesz z zakupami :ico_brawa_01:
basiu ja też lubię zakupki, ale teraz muszę troszkę zaoszczędzić, bo muszę zmienić zestaw głośnomówiący w autku, a to nie lada wydatek
uleńko ja mam kurteczki jeszcze po Wiki, nie ważne, że w kwiatuszki czy z królewnami, ale na podwórko będzie w sam raz
za to wyczytałam w gazetce careofoura, że jest przecena kurteczek na polarku i kosztują około 25zł
a co do urlopiku, to właśnie moja przyjaciółka usilnie mnie namawia na wypad w maju na Wyspy Kanaryjskie z nimi, podobno jest super oferta w Itace
sama nie wiem, a wiadomo, że za Wiki już trzeba troszkę zapłacić, bo 3 latka skończone no i czy mój będzie miał urlop?
zresztą nie wiem jeszcze dokładnie co to za oferta, bo jak wiadomo każdemu co innego pasuje

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 lut 2008, 11:07

Basiu ja to polecam wyjechać a najlepiej to mezulowi zostaw dizeciaczki i wyjedż sama na tydzien, wtedy to sobie naprawde odpoczniesz :-D a mezus na pewno bedize cie bardziej kochał jak wrócisz :-D

u nas niestety marketów brak, a najblizszy we wrocławiu ale moze w niedzile sie wybierzemy :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

28 lut 2008, 11:34

a ja po nocy nieprzespanej mój maluch wczoraj wymiotował najpierw jedzeniem później śluzem a na koniec tylko rwało ale juz nie miał co zwracać. Był aż bordowy. siedzieliśmy z mężem przy nim do północy później tylko ja czuwałam bo on do pracy. Naszczęście jest już lepiej a ja nie widze na oczy i kark mnie boli bo nad ranem zasnełam w nogach bo mały spał z nami( co chwile się dusił więc nie mogłam go zostawić na krok)

na dodatek musze bratową odebrać z maluszkiem ze szpitala bo miała zapalenie płuc malutka( no nie taka malutka tylko 3 tyg. młodsza od Szymonka)i tak od poniedziałku wychodzi i wyjść nie może bo jej mała też wymiotowała ostatnio i nie chcieli puścić bo myśleli że zaraziła się rotawirusem bo u nas epidemia

a tak pozatym to przedwczoraj w szpitalu spadło maleńswo miesięczne z łużeczka bo mamuśka sobie wyszła zostawiając dziecko na brzegu łóżka bez opieki i podobno coś mu w główce pękło bo mały po upadku tylko lamentował a nie chciał się ruszać więc odwieźli go do szpitala specjalistycznego- jak usłyszałam to myślałam że mi serce pęknie

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 lut 2008, 11:38

oj Sandra to niezła nocke miałas, współczuje :ico_olaboga: ale mam nadizje ze z Szymonkiem juz lepiej :-) strasznie norlanie ciagle ktos chory, chyba przez to ze porzadnej zimy nie bylo i bakerii nie wybiło :ico_noniewiem:

a z tym dzieciatkiem to tez tragedia :ico_olaboga: ale coz zrobic niektórzy ludzie to wogóle wyobrazni nie maja :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości