Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

04 lip 2008, 10:25

asika82 bobasek cudowny i taki slodziuchny..wpadaj do nas kiedy tylko masz ochote!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 lip 2008, 10:54

wpadaj do nas kiedy tylko masz ochote!
a dziękuje, coś czuję,że ochota będzie nieustanna :-D

[ Dodano: 2008-07-04, 10:56 ]
Kasiulek ale to zdjęcie z USG w podpisie czytelne, ja to musiałam wszystkim tłumaczyć gdzie noga a gdzie ręka u a Ciebie super wszystko widać.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 lip 2008, 12:20

Asik, oczywiście że możesz nas na-wiedzać, i zapewniam Cię, że będzie nam z tego powodu bardzo miło. A co do Twojego synusia -prześliczna dzidzia, ile ma miesięcy?
A tak poza tym to cieszę się bardzo, że to już weekend -jakiś ciężki był ten tydzień dla mnie. Wczoraj było starsznie upałnie, ale oczywiście na weekend pogoda musi się spieprzyć :ico_zly: podobno ma lać :( Choć może to i z jednej strony dobrze- nad morze nie jedasziemy bo mój Mężu-Wężu pracuje w sobotę, a tak będzie mi mniej przykro. No dobra uciekam bo znów dopadł mnie syndrom Alfa, a raczej Alficy - idę JEEEEŚĆ !!!! (eh uwielbiam) :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 lip 2008, 12:36

asika82, super ze wpadlas, siedlce gora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko: to ty do prusarczyka chodzilas??? hihiihi, ale ten swiat maly :ico_oczko: musimy sie spotkac: z gosia (m), magda (sz), ania ty i ja :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: magda juz jutro wyjezdza do siedlec, ja bede za tydzien a reszta jest na miejscu caly czas :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: a twoj porod byl dosyc... slynny na tt :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: antolek sliczny, warto bylo sie pomeczyc :-D
a prusarczyk chyba jednak nie ma 4d, a to jest to co bym chciala :ico_noniewiem:
No i mam teraz trochę wyrzuty sumienia ale mój Maciek jak wrócił z pracy od razu zapakowałam mu Tymonka i wysłałam ich na spacer :ico_wstydzioch:
nie miej wyrzutow sumienia, bo tez potrzebujesz troche "spokoju" - nawet wiecej, niz troche. dzieci b. mecza a taka polgodzinna sjesta w ciszy i spokoju daje energii duuuuuuuzo. powinnas czesciej tak robic!!!

ale ruch sie zrobil na grudniowkach, super!!! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Carmen za gadulstwo :ico_oczko: :ico_oczko: , ja to uwielbiam takie dzieci :-)
hhahahhaha, fajne sa, jak nie twoje :ico_oczko: carmen jest straszna gadula i wierz mi, czasem (czesto :ico_wstydzioch: ) jest to meczace a czasem... zenujace. bo zaczepia ludzi na ulicy, a jak na nia nie zwracaja uwagi to zwymysla i nawyzywa od niegrzecznych i niedobrych i w ogole jak oni tak moga :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 lip 2008, 13:12

musimy sie spotkac: z gosia (m), magda (sz), ania ty i ja
kochana to nie wszystko jest jeszcze Agasza która też w kwietniu rodziła i tez ja na TT namówiłam. mieszka teraz z rodzinką w Poznaniu ale będzie niedługo u rodziców i juz na piknik do niej się wybieramy z Magdą SZ. Ale ten świat mały :-D
Ja chodziłam do Prusaczyka i nadal chodzę. Ma 3 d ale 4d nikt chyba nie ma. Zydlewski ma 3d i byłam u niego prywatnie ale nic nie było widać a u Prusaczyka tak wygladał Antolek 2 tyg przed porodem
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-04, 13:13 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-04, 13:15 ]
z gosia (m)
a ja tez znasz? Wczoraj bylismy z Antoniuszem ogladać jej nowy domek.

[ Dodano: 2008-07-04, 13:16 ]
a twoj porod byl dosyc... slynny na tt
A no tak niesamowite relacje mojego Marka hahahahah

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 lip 2008, 13:22

a ja tez znasz? Wczoraj bylismy z Antoniuszem ogladać jej nowy domek.
juz wiem :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:
super te fotki sa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tylko wlasnie ja bym chciala filmik, zeby i mezu sie "napatrzyl" pozniej :ico_oczko: :ico_sorki:

a swiat jest straaaaasznie maly :ico_oczko: z mezem magdy chodzilam razem do szkoly do rownoleglych klas. Artur do klasy siwej w samochodowce a ja do hotelarza :ico_oczko: magda w sumie mieszkala niedaleko mnie (ty chyba tez) bo ja mieszkalam na sienkiewicza, naprzeciw prusa. gosie znam z tt, z dzieci 2005 :-D a pozniej sie okazalo ze nasi rodzice robili wspolne interesy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: agasza nie wiem kto to, ale to chyba nie szkodzi, nie???? zreszta, fajnie jest tak ludzi poznawac i w tym tt jest niezastapiony :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 lip 2008, 13:28

magda w sumie mieszkala niedaleko mnie (ty chyba tez)
a nie. Z magda chodziłam do liceum. Z ankasf do liceum ( razem z magdą :-D ) i na studiach razem byłysmy. Z gośką znam sie od urodzenia , nasze mamy razem do królówki chodziły. Agasz chodziła ze mną do podstawówki. Agasza nie zna pozostałych ale pewnie pozna :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-04, 13:30 ]
tylko wlasnie ja bym chciala filmik
mi Prusaczyk tylko zdjęcia zrzucił na płytke ale przecież jak ogląda malucha to jest fimik tak jakby to moze Ci go przeciez tez nagrac.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 lip 2008, 13:43

asika82, dzięki bardzo :ico_sorki: No niestety druga ciąża nie była zaplanowana :ico_wstydzioch: i na początku nie byłam zbytnio zadowolona :ico_wstydzioch: wpadka na maxa. Ja też karmiłam piersią ale wiem że to nie jest zabezpieczenie przed ciążą i trzeba uważać. Nie mogłam tabletek bo mam problemy z żyłami a nad wkładką się zastanawiałam. No i tak się zastanawiałam. Koleżanki się ze mnie śmieją że najbardziej się zarzekałam ze już nigdy nie będę miała dzieci bo poród niezbyt mi przypadł do gustu a pierwsza zaszłam w ciążę :-D No ale teraz zostało mi się tylko cieszyć i oswajać z myślą posiadania dwójki małych dzieci. Wszyscy mi mówią że za jakiś czas będę się z tego śmiała i będę zadowolona ze mam dwójkę odchowanych dzieci. niestety na razie mnie to przeraża :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

04 lip 2008, 13:47

wpadaj do nas kiedy tylko masz ochote!
a dziękuje, coś czuję,że ochota będzie nieustanna :-D

[ Dodano: 2008-07-04, 10:56 ]
Kasiulek ale to zdjęcie z USG w podpisie czytelne, ja to musiałam wszystkim tłumaczyć gdzie noga a gdzie ręka u a Ciebie super wszystko widać.


[ Dodano: 2008-07-04, 14:49 ]
najpierw musialam zwykla cyfrowka zrobic zdjecie zdjecia wiec i tak nie jest wyrazne ..a bylo robione ok 11 tydzien ciazy wiec juz troche temu ale jak bede miala nowe to dopiero zrobie wymianke zdjatka i brzusia na tym etapie.

[ Dodano: 2008-07-04, 14:52 ]
a wasze zdjatka sa super ja tez takie chce ale nikt mi nie moze udzielic info gdzie w londynie mozna takie zrobic a moze w necie cos wyszukam ale najpierw musze miec czasu troche wolnego bo ostatnimi dniami nawet tt zaniedbuje :ico_nienie: :ico_nienie: ale postaram sie podciagnac :-D

[ Dodano: 2008-07-04, 14:56 ]
a brzucholek mam juz taki ze jeszcze troche i bede miala taki jak osita przed rozwiazaniem wiec nie licze na to ze bede szczupla ze zgrabnym nie duzym brzusiem:)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 lip 2008, 14:53

Evik kochana muszę Cię pocieszyć: ja jestem nastarsza, po 5 latach urodził się mój brat a póżniej po następnych 5 moja Mami zaszła w ciążę- nieplanowaną oczywiście. Wszyscy oswoili się z myślą o 3 dziecku, a jak przyszło co do czego urodziło się 3 i 4 :ico_szoking: To był szok! Wszystko przygotowane na jednego bobaska, mam urodziła pierwszą dziewczynkę. po czym usłyszała :"moment moment coś tu jest jeszcze nie tak" No i zaraz wyszła druga- gratisowa. Ja miałam wówczas 10 lat i byłam cholernie dumna, że mam siostry bliźniaczki, ale moi rodzice byli przerażeni i wykończeni. Jak nie jedna to druga płakała, non stop któraś przy cycku, przychodziły do nas babcie żeby pomóc rodzicom, tata pracował na dwie zmiany, jak wracał z nocki do zasypiał razem z dziewczynkami. Nie było łatwo, ale teraz bliźniaczki mają 18 lat i wszyscy są zadowoleni- wspominamy ze śmiechem ten czas. Tak więc i u Ciebie będzie dobrze. ale czeka CIę 2-3 lata ostrej roboty. Choć mam koleżankę, która ma dzieci rok po roku i chwali to sobie jak nie wiem. Teraz jej chłopcy mają 3 i 4 latka, a ona mówi ze to był bdb ruch - choć oczywiście również nie planowany :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość