Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

04 lip 2008, 12:45

Ale coś ostatnio cisza na naszym forum...:)
Betka o super rzeczy poprosłaś siostrę. Szczególnie podoba mi się ten zestaw do pielęgnacji;)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lip 2008, 14:39

Faktycznie cisza nastała.. ale co się dziwić taki upał... U nas dzisiaj 37 stopni w cieniu wściec sie można..

Zestaw do pielęgnacji wspaniały, ciekawe czy u nas można gdzieć podobne dostać, bo puki co jeszcze nic podobnego nie spotkałam..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

04 lip 2008, 14:43

u mnie na szczęscie dzis pada:)Juz tak się chciało deszcze po tych upałach:)Fajnie, bo moze na grzybki sie wybierzemy w weekend:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lip 2008, 14:54

Rzomawiałam z szwagierką i u nich też leje całą noc i traz.. Mam nadzieje, że i u nas popada, bo już nie daje rady..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 lip 2008, 15:16

ten zestaw do pielegnacji wychodzi bardzo tanio. u nas same nozyczki do paznokietkow kosztuja chyba ze 20 zl.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 lip 2008, 21:33

Jestem jestem :ico_ciezarowka:
Właśnie przyjechałam i padam na nos, datego krótko. Było wspaniale. Brzuszek w koncu zaczął roznąć :ico_brawa_01: Jestem w połowie 23 tygodnia ale z wielkości brzuszka nikt mi nie chce wierzyć :ico_olaboga:
Ciekawe kiedy to rośniecie się na chwilę unormuje. :ico_brawa_01:
U nas wszystko ok, ale to jutro więcej napiszę.
Buziaki

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

04 lip 2008, 21:55

no hej dziewczyny

olsnilo mnie ze drugie dziecko przewaznie rodzi sie wieksze...a ze Roksana miala 3670Gr i51cm to Maluszek moze byc sporym malenstwem
i w rozmowie z kolezankami doszlam do wniosku ze kupilam ciuszki same na 56cm wzrostu... moga okazac sie za male
dokupilam troszke na 62... ale wydaja sie wilekie...
martwie sie ze nie bede miala ubranka na wyjscie ze szpitala...
ale to tylko pewnie panika :ico_oczko:


ogolnie
to brzunio mi urosl... i malenstwo sie zorzbykuje jak czytam albo jak szydelkuje (robie kocyk do wozka)
a jak tam u was ze zwyczajami malenstw czy tez lubia jak lezycie w bezruchu????
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:09 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lip 2008, 23:12

blumek, super, że wakacje udane, najważniejsze że odpoczełaś.. Mój brzuszek też rośnie jak na drożdzach, już mam prawie pępek na wierzchu!!!

poccoyo, ja najszybciej czuje ruchy jak siedze, albo leże na plecach, ale na siedząco czuje mocniej, przed chwilą dostałam porządnego kopniaczka ;-) w końcu, bo już zwątpiłam, czy to moje dziecie potrafi przyłożyć mamusi ;-)

Własnie pieke 3 ciasto, jutro mój Tato ma imieniny i ktoś musiał.. a że mi to najlepiej wychodzi więc.. jutro tylko zaleje galaretką, drugie przełoże masą i owocami i już, trzecie to babka więc tylko posypie cukrem pudrem i już..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 lip 2008, 17:03

No dobra, to jestem :ico_ciezarowka:
Urlop się udał, zwiedziłam Pragę, Wrocław, Toruń i wiele innych ciekawych miejsc. Było naprawdę super. Nawet podróż mnie bardzo nie wymęczyła choć dziś jakaś senna jestem. No i w końcu widac mój brzunio :ico_brawa_01: Nareszcie. A dziś w nocy urodziła moja koleżanka :ico_brawa_01: Przed terminem ale wzystko ok. Kotek przeżył choć płakał troszkę. Ale jaka radość była jak wróciliśmy :ico_haha_01: Całą noc się przytulała i chciała czułości. Co do kuwety, mój mężuś sprząta. Ja tylko sporadycznie w awaryjnych warunkach. Zkładam wtedy rę kawice po szyję i potem dokładnie myję. Nie boję się az tak bardzo, bo Vega w ogóle nie wychodzi tylko mieszka w domku i nie je surowego mięsa.
#ania#, - ty to prawdziwa kuchara jestes, mi sie nie chce w te upały nic robić. Ale muszę mężusiowi coś skombinować na dziś.
A co u innych mam?

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 lip 2008, 10:45

blumek, to super, że urlopik udany!!

Ja wiem, czy ze mnie taka kucharka.. czasami lubie coś upiec czy ugotować.. to wszystko.. ;-))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość