asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 lip 2008, 08:27

1 zastrzyk co 3 miesiace
po tym znajoma nie moze zajść w ciąże więc ja dziękuje.
jesli nie chcesz szybkiego rodzenstwa dla antolka, to zabezpieczajcie sie :ico_oczko:
i w tym sedno sprawy,ze ja chcę i dlatego nie mam stresu z powodu ewentualnej ciązy. Ja tak wspaniale czułam się z Antoniszkiem w brzuchu,ze już bym chciała następne. Trudna to świadoma decyzja bo Antoś malutki i tak sobie myśle,że jak ma być niech tak bedzie :-D A mój Marek przeszczęśliwy bo liczy na szybką powtórkę z rozrywki. :ico_haha_02:
Co do imienia naszego syna to poza nami nikt nie chciała,żeby tak go nazwać ale postawiliśmy na swoim i mamy Pana Antoniego.

[ Dodano: 2008-07-05, 08:29 ]
Osita czasem brzucha nie widać bardzo długo a wszystko z dzieckiem jest dobrze. Nie stresuj się bo na pewno tak jest u Ciebie.

[ Dodano: 2008-07-05, 08:32 ]
Evik życze Ci żeby to malutka Tosieńka była !!! Też marzy mi się córunia i póżniej jeszcze jedna tak do trójeczki żeby dobić. :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 lip 2008, 10:00

Ja to chciałam mieć dzieci z małą róznicą wieku, no i bedzie 21 miesiecy, wiadomo na początku będzie cieżko, ale to szybko minie i potem będzie z głowy pieluchy, zupki itd itp :-D :-D , zresztą u nas to chyba rodzinne, bo pomiedzy moimi braćmi jest 22 miesiące różnicy :-D

kasiulek faktycznie spory brzusio, ale za to jaki śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika witaj :-) :-) , a czemu twój poród był taki słynny, bo ja chyba nie słyszałam, podziel sie, a ty jeteś kwietniówką? Bo ja jestem też kwietniówką, tylko 2007, tzn.synuś sie urodził w marcu, ale miałam termin na kwiecien, to i tak zostało, a forum kwietniówek znalazłam wspaniałe koleżanki :-) :-) , tu też sie poznajemy coraz lepiej, mam nadzieję,ze bedziemy tu pisać długo :-) :-)

A u nas znów piękna pogoda, chyba dzis skoczymy nad morze, o ile kupię jakiś cholerny kostium :ico_zly: , no nic nie mogę znależć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 lip 2008, 10:09

caro, a Ty skąd jesteś ?? Bo ja tez mam niedaleko nad morze, mieszkam w Malborku i też marzy mi się wypad nad wodę. To widzę dziewczyny że wam nie przeszkadza mała różnica wieku między dziećmi. JA jestem przerażona że nie dam rady bo czasem z tym łobuzem nie mam siły a co dopiero jeszcze jedno. u mnie będzie tylko rok różnicy więc trochę mniej, no ale też mi wszyscy mówią że wyjdę ze wszystkiego i będę się cieszyć macierzyństwem :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 lip 2008, 10:49

Evi.k my mieszkamy nad samym morzem w Kołobrzegu :-)

Zobaczysz bedzie dobrze, troche sie na poczatku pomęczymy, ale pózniej bedzie z głowy :-) ( w praktyce zobaczymy jak to wyjdzie :-D )

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 lip 2008, 11:04

asika82, jesli nie macie oporow - to bez stresu :ico_brawa_01: z drugiej strony powiem ci, ze mysmy przez 3 lata sie nie zabezpieczali, na poczatku tylko "uwazalismy" :ico_oczko: wiec jednak to od szczescia troche (duzo) zalezy i od kobiecego cyklu - masz juz owulacje???
ja mialam cc, wiec kazano mi niby 2 lata czekac na kolejne zajscie. pozniej jak nasza hiszpanska ksiezniczka miala dzieci z roznica 1,5 roku (przez cc), to juz mowiono, ze "byloby idealnie" zeby roznica miedzy dziecmi byla min 2 lata... :ico_noniewiem:
a czemu twój poród był taki słynny
bo bylo cieeeezko, a opisy byly... dosyc barwne :-D :ico_oczko: no i moze dlatego byl slynny dla mnie, ze opisany zarowno na emigrantkach, jak i na dzieciaczkach 2005 no i w ogole komentowany sporo miedzy dziewczynami :-D

wiecie, fajnie jak jest mala roznica wieku, ale mniej fajnie jak nie ma sie zadnej pomocy... ja chcialam roznice 2 lat ale ciesze sie, ze udalo sie tak jak jest. bo carmen od wrzesnia idzie do szkoly, wiec bedzie troche spokojniej :ico_oczko: no i jest na tyle duza, ze troche jednak pomoze - chocby wyrzucic pampka, dac smoczek albo... zawolac mame bo rodzenstwo placze :ico_oczko: choc wiem, ze bedzie ciezko, bo przeciez to ukochana corunia i jedynaczka rozpieszczona, bedzie zazdrosna na pewno :ico_oczko:

a tak w ogole witam weekendowo :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 lip 2008, 11:05

a czemu twój poród był taki słynny, bo ja chyba nie słyszałam, podziel sie, a ty jeteś kwietniówką?
Jestem kwietniówką i jak czekałyśmy na nasze maluchy kwietniowe to mnóstwo czasu spędzałam na TT a teraz niestety dziewczyny piszą juz rzadko i tym bardziej mnie cieszy,ze będe na grudzień zagladać do Was i mam nadzieję,że mnie nie wyrzucicie :ico_wstydzioch:
Mój poród był troche z przebojami a słynny może dlatego,że ja byłam w szpitalu a mój Marek z natury bardzo wesoły i dowcipny człowiek relacjonował wszystko na bieżąco moim kwietniówkom.

[ Dodano: 2008-07-05, 11:12 ]
bo bylo cieeeezko, a opisy byly... dosyc barwne :-D :ico_oczko: no i moze dlatego byl slynny dla mnie, ze opisany zarowno na emigrantkach, jak i na dzieciaczkach 2005 no i w ogole komentowany sporo miedzy dziewczynami :-D
to ja nie wiedziałam,ze aż tak :ico_szoking:
jesli nie macie oporow - to bez stresu
Tylko to,ze cc miałam trochę mnie ewentualnie by martwiło. Mój Antonek jest aniołkiem tylko ja nim się zajmuje, nikt mi nie pomaga a do tego pracuje co prawda w domu ale dużo czasu mi to zajmuje i sobie radzimy jakoś. Myśle,ze jakby drugie dziecię było to potrzebowałabym pomocy ale to bym kogoś wynajęła poprostu.
Evik może dlatego Cię to przeraża,ze Tymuś jest łobuziaczkiem ale pewnie druga dzidzia będzie aniołkiem, zobaczysz. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 lip 2008, 11:50

asika82, mam taką nadzieję choć powiem szczerze że sie nie nastawiam, co ma być to będzie

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 lip 2008, 12:40

Evik a jak się czujesz fizycznie, takie typowe dolegliwości Ci nie doskwierają? Jak wogóle wasze zdrówko dziewczyny? Dokuczaja Wam juz te maleństwa w brzuszkach czy raczej nie?

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

05 lip 2008, 13:24

asika82, można prosic o link do tego słynnego porodu? :ico_oczko: strasznie jestem ciekawa...a Synka masz prześlicznego!!!! :ico_brawa_01:
kasiulek, brzuchacz ogromny i cudny!!! :ico_brawa_01: ja pewnie będę taki miała w 9 miesiącu :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 lip 2008, 13:25

asika mnie dokuczją od początku cały czas mdłosci, no i ostatnio mocno napina mi się brzuch, no i tak jak u osity wydawało mi się,ze czuję ruchy, a teraz nic :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-05, 13:26 ]
no ja też bym chętnie poczytała :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość