Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lip 2008, 13:14

To tak - patka oczywiście musimy się spotkać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: I chyba najlepiej będzie już po waszym wyjściu ze szpitala. Nam najlepiej pasuje sobota lub niedzielne popołudnie - także na pewno się spotkamy :ico_oczko: I na basen też bym się wybrała - może uda mi się kiedyś zagonić tego mojego chłopa bo on to leniwy jest :-D

Nat superowe fotosy - ile ja bym dała za taki basenik w ogrodzie :ico_sorki: Tylko najpierw ogród by się przydał :ico_oczko:

Wiktor marudził cały czas - ta pogoda tak na niego wpływa. Dobrze, że właśnie zasnął bo normalnie miałam dość - aż poszłam się odstresować i wyszorowałam łazienkę :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 lip 2008, 17:01

witam w końcu
przedtem nie mogłam wejsć bo nie miałam netu :ico_zly: a KAcper spał prawie 4 godz :ico_oczko: a ja nie mogłam posiedzieć na tt :ico_noniewiem:
siedzimy w domu bo pogoda szkoda gadać,co chwile leje,w nocy tez lało i burza była,ale to dobrze bo już baaardzo sucho było,byleby teraz nie padało non stop,mogłaby w niedziele być pogoda

puściłam Pelkowi teletubisie i siedzę na kompie :-D D juz jedzie ,mysle do 2 godz bedzie w domku a jutro pojedziemy zobaczyc to autko :ico_brawa_01:

Nat fajnie zdjecia :ico_brawa_01:
my nie mamy tu żadnego fajnego basenu takiego odpowiedniego dla malych dzieci no i domu z ogródkiem tez nie :( szkoda

a rano pobudka była chwilę przed 7

Patka dzięki :ico_sorki:

co do @ to jeszcze nie ma,moze dzis sie uda jeszcze :ico_wstydzioch: :ico_sorki: hehe

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lip 2008, 17:48

kasiekk oby @ dała wam jeszcze dziś poszaleć :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 lip 2008, 19:19

hejka
my niedawno qrocilismy nowym autem, tzn nie takim nowym bo 11 letnim hehe ale naszym nowym nabytkiem..tzn T nim jechal a ja za nim volvo...bo przec iez krolewicz T nie mogl jechac autobusem po samochod :ico_haha_01:

Oskar teraz je kolacje i za chwile ide go kapac... u nas dzis ladna pogoda byla, cieplo, bez deszczowow, slonko swiecilo ale tez wiaterek byl; taklze byl;o o wiele przyjemniej niz ostatnie dni....

to prawda ten basenik to super sprawa tym bardziej ze ma 2,45*2,45 i chyba z 60 czy 70 cm wysokosci, takze w sam raz aby sie ochlodzic i markowac plywanie...ale jak dla Oskara to juz w ogole wypas :ico_haha_01: a wcale nie byl taki znowoz drogi bo 129 zl kosztow2al w tesco

T teraz bedzie jezdzil ta skoda felicia pick-upem a ja bede miala naszego kombiaka dla siebie..huraaa. w koncu bede mogla spokojnie jezdzic na zakupy a nie meczyc ten wozek w ktorym juz prawie rozwalilam kolka przez te ciezary ktore kupowalam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lip 2008, 21:14

Nat gratuluję zakupu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 lip 2008, 22:39

Hejka wieczorkiem
ja mam jakiegoś doła :(, to będę małomówna

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 lip 2008, 09:35

dziendoberek

nocka znowu z jakimis pobudkami, pobudka o 6 :ico_noniewiem: a tym razem wstal sam, bo ja moglam spac smacznie bo T do pracy mial na 9 dzis... :ico_noniewiem: teraz czortek swiruje

ja mam jakiegos mega lenia...nic mi sie nie chce a musze na zakupy jechac i posprzatac

[ Dodano: 2008-07-05, 09:36 ]
Lulu a przez co zalapalas dola??

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 lip 2008, 13:08

Witajcie

ale się znowu u nas zachmurzyło, ale zdążyliśmy zaliczyć spacer i zakupy

juz mi lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 lip 2008, 13:16

witam
wczoraj zniknęłam bo D przyjechał szybciej i tak jakos od razu wyłączyłam nawet sie nie żegnając :ico_wstydzioch:

nocka ok,pobudka moja przed 6 bo dostałam @,ale wczoraj wieczór był nasz :ico_wstydzioch: a dzis boli brzuch :ico_olaboga: już po 2 tabletkach i chyba 3 wezmę bo znowu zaczyna boleć :ico_placzek:

Nat super że macie autko :ico_brawa_01: a my musimy poczekać do nastepnego weekendu bo facet jeszcze z wczasów nie wrócił,bedzie w tygodniu ale co z tego jak i tak mojego D nie będzie,a sama przecież nie kupie :ico_noniewiem:

pogoda wstrętna,pada i zimno się zrobiło :ico_zly:


lulu
dobrze ze juz Ci lepiej :ico_brawa_01:

Kacper sika nadal tak jak trzeba na kibelek,ale kupa wczoraj znowu w majtkach :ico_noniewiem: nie wiem czemu nie chce zawołać kupy,mówi po fakcie dopiero :ico_puknij:


Kacper fajnie rano dzis lezy ,złapał swoje nogi w ręce i mówi " nie mam nogów" :-D :-D :-D
albo od jakiegos dłuższego już czasu mówi "tu duch stlasy uuuuuuuuuu" i nas tak straszy ,tylko nie wiem skąd on to wziął :ico_noniewiem: moze a jakiejs bajce było,bo nikt mu tego nie mówił :ico_puknij:

głaszczac mnie po buzi mówi "mój mama ,mój mama" :ico_haha_02:

a przedwczoraj mówi gupek -czyt.głupek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 lip 2008, 21:56

głaszczac mnie po buzi mówi "mój mama ,mój mama"
och jakie to słodkie :-)

mój był zawsze taki oziębły nie lubił się tulić, ale ostatnie kilka dni, ciągle mnie za szyje przytula i całuje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość