Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lip 2008, 20:26

Jagodka,co Ty mowisz?o tej godzinie sie wzial za betonowanie?! :ico_zly: ...no chyba bym mu cos powiedziala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 lip 2008, 20:52

zaczal to robic o `18 a wiadomo ze to trwa

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

05 lip 2008, 22:03

Jagódka współczuje, ja swoich wyszkoliłam tak że gdy kończę kąpać Mata to w domu ma być względnie cicho, czyli żadnego odkurzania a wcześniej im się to zdarzało ale usłyszeli to i owo i koniec z odkurzaniem kiedyś teść zaczął kosić trawnik o 19 więc też swoje dostał i mam spokój, jak teąściowa chce wieczorem odkurzyć to robi to wtedy gduy kąpię Mata bo inaczej wie ze będzie zrypka, z resztą ona mi powiedziała że mam charakter mojego taty, znała go bo uczył ją w liceum i że jak mi coś nie odpowiada to walę prosto z mostu... ponoć takich ludzi się nie lubi... trudno

Mat mi się przestawia ze spaniem i teraz mam wielki rozgardiasz zyciowy wcześniej około 19.30 kąpiel i spanko a dziś zrobił sobie popołudniową drzemkę do 18.30 :ico_szoking: kąpałam go o 21 teraz T czyta bajki na dobranoc, ciekawe jak mu pójdzie dzisiaj czy Mat uśnie... czy też mama musi do niego pójśc :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

05 lip 2008, 22:19

U mnie też już cisza :ico_sorki:

Ale teraz maluchy zasypiają na raty... i mam czas dla siebie w zależności od ich zmęzenia... :-)

Jagódka no pomysłowy ten "twój" bob budowniczy :ico_puknij:

a co do @ to najciekawsze jest to, że moja mama już od 2 lat nie @@@@ ale dokładnie odczuwa bóle fantomowe :ico_oczko: zbliżającej się mojej @ :ico_szoking: zawsze wie kiedy co i jak :ico_haha_01:

my dziś zaliczyliśmy odwiedziny u moich rodziców... maluchy poprzestawiały ich sterylny świat :ico_brawa_01: dziadek zaliczył kopanie piłki z wnukiem i ze mną... a MisiUla cały czas się męczy z gorączką i co 4 godziny w ruch idzie nurofen i paracetamol... a w nocy, to miałam przerwę w spaniu od 3.15 do ok. 5.00 ...

więc...
planujcie dzieciaczki planujcie :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 lip 2008, 22:30

Hello, hello.
Mój mężulek dzisiaj poszedł na nockę do pracy, tzn dorabia sobie na ochronie. Trochę smutno tak samej, ale zawsze trochę więcej będzie pieniążków w domu.
Maluszek śpi już ponad 2 godziny, ale już 2 pobudki były :(

Zbora byłam wczoraj u lekarza na kontroli z Krystkiem i teraz już z nim wszystko w porządku. Dzisiaj zaczął już nawet pić mleko, którego od niedzieli nie chciał tknąć.
Jagódka śliczne zdjęcia, aż się nie mogę napatrzeć. Co do planowania, to ja nie planuję. Chcę jeszcze córeczkę i będzie wtedy kiedy ma być, ale mam nadzieję że już niedługo najdłużej za 2-3 lata.
Sikorka ja też bym chętnie przyjechała. Niestety nie wiem jak będzie u mnie z czasem. I jak dla mnie to mogłoby być os piątku :D
massumi, te Twoje zdjęcia to zawsze takie piękne że aż brak słów.

Siedzę sobie teraz i przeglądam neta przy drinku i chyba zaraz pójdę spać. Ciekawa jaka będzie nocka?

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

05 lip 2008, 22:49

Patrycja Tobie sobie i całej naszej pace życzę by była udana :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 lip 2008, 23:00

kate_k82, nie dziękuję. Chociaż to jakby marzenie, które się nie spełnia :( Ale może dzisiaj. ja również życzę miłej nocki i chyba dzisiaj gaszę światło :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lip 2008, 23:20

nie,nie gasisz :-D bo ja zgasze :ico_oczko: ...
A. spi bo zmeczony a jutro na 6.00 znow na nadgodziny...a wieczorem juz na nocke i tak w kolko :ico_noniewiem: .....tak wiec Pati,rozumie cie doskonale ...ze sama w domu i chlop w pracy...ale tak to jest juz ze jak sie chce cos wiecej miec to trzeba niestety wiecej pracowac...buuuuu.....mnie juz to wkurza bardzo...ze A. codziennie po 12h robi...i ja dorabiam w weekendy i ciagle mamy mniej kasy niz dotychczas...czlowiek sie przyzwyczaja do czegos a potem jak jest gorzej to tak jakos nie tak sie czuje....i choc biedy nie klepiemy to mam odczucie ze sie cofamy,bo ak sie nie idzie do przodu to sie czlowiek cofa nie?a jak sie zyje z miesiaca na miesiac....to jak tu zapewnic dzieciom swietlana przyszlosc o ktorej marzymy?ja to bym chciala maly domek ,choc ze 3 pokoje na wlasnosc...zeby moje dzieci mogly mnie w nim na starosc odwiedzac....i zawsze na swieta przyjezdzac i wogole....no a bede go miala chyba dopiero jak mi go dzieci kupią :ico_noniewiem: ....dobra nie bidole juz....
ide spac....pa

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 lip 2008, 23:43

A mnie Sikor dziś niespodziankę zrobił :-D Pojechał na ryby, myślałam, że znów w nocy wróci, a tu pólgodziny i był ze szczupakiem i białym winem w ręku. Szczupaka oskrobał, usmażył i podał kolację :-D No po tylu latach mnie jeszcze od czasu do czasu zaskoczy :-D

Dobranoc, lecę do niego :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-05, 23:45 ]
No to ja to światło gaszę :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 lip 2008, 07:38

Sikorka, fajowy ten twoj sikor
widac ze cie kocha az milo o tym czytac

glizda niestety ale widac ze nie tylko w polsce są takie problemy
prawda jest taka ze on pracuje ale ja go podziwiam ze daje tak rade
ciagle w pracy!!!!
on jest jakim robokopem :-D
szkoda tylko ze wy sie tak zadko widujecie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości