Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

06 lip 2008, 18:54

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ojej :ico_olaboga:


ale tu pusto od kilku dni,zupełnie wakacje wszystkich pochłoneły :ico_placzek:

sensibel :ico_sorki: sorki jakos mi sie skojarzyło z lipcem :ico_haha_01: ,a nawet na suwaczek nie spojrzałam ,ale gapa ze mnie

moje dziecko nie ma apetytu ,nie chce nic jesć ,a jak je to wszystko na siłe wciskam ,nawet nie chce próbowac nowalijek ,nawet nie chce patrzec na nie tylko NIEEEEEE I NIEEEEEEE :ico_olaboga: Z dnia na dzien mizerna sie taka robi :ico_olaboga: , spać tez niespokojnie śpi w nocy budzi sie ciagle :ico_olaboga: , w dzien to samo 1- góra do1,5h śpi

od piątku mnie nie ma -męzulo przyjezdza wiec wiecie :-D

urmajo :ico_olaboga: ty to sie masz ,ale te twoje szkraby chorowite zawsze cos -współczuje :ico_pocieszyciel:

wkleje ostatnie fotki nicz ciekawego


w promieniach słońca -wspinam sie(potrafie bardzo wysoko wejsc) :-D :ico_brawa_01:

Obrazek

pędzeeeee gdzies tam :ico_haha_01:


Obrazek

odpoczywam po spacerku -ajć ajć pragnienie mam takie ,że chyba obale ten szampon :ico_haha_01:

Obrazek

ojjj :ico_olaboga: przyglądam sie dziewczynce bo stukła kolano
:ico_olaboga:


Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 lip 2008, 20:11

no faktycznie becia straszne tu pustki zawitały zadna nowa marcóweczka niechce do nas zawitac a reszta widac bardzo zajeta :ico_noniewiem:
:ico_szoking: no pieknie sie Amelka wspina zdjecia super :-)
co do braku apetytu to wyglada na to ze ida zabale moze trojki ponoc ciezko je dzieci znosza
U nas wszuystko dobrze w sumie cały dzień siedzimy na polku bo wiadomo Jula w domu sie nudzi a na polu zawsze są jakieś atrakcje dzieci piaskownica hustawki ......
teraz własnie dokazuje wyciapana szaleje po pokoju
hihi kupiłam jej płyn do kapieli powiem wam ze jest zafascynowana babelkami strasznie jej sie podoba zawsze lubiała sie ciapać a teraz tu ubustwia :-D :-D :-D jest zawsze przy tym tyle smiechu az cudownie patrzec jak taka głupotka potrafi uszczęśliwic dziecko

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

06 lip 2008, 20:15

gozdzik ,a jaki to płyn ? podaj nazwe

[ Dodano: 2008-07-06, 20:26 ]
gozdzik ,a ja sie wczoraj wkurzyłam bo kupiłam ostatnio w biedronce ten płyn co mela trzyma w rączkach na fotce-wlałam jej do wanny to jakos mi zawaniało ,potem myje ją i głowe a tu :ico_olaboga: odór mi uderzył normalnie z tego płynu same wymiociny ,a zapach miał malinowy niby świerzy ,a brzydko pachniał ,wczesniej kupiłam mandarynkowy to był super i ok ,a teraz sie wkurzyłam ona normalnie mi śmierdziała po umyciu i włosy :ico_olaboga: , jutro kupie jakis inny zmienie BOBINI najlepszy ,a ten to nie wiem :ico_noniewiem: szkoda wylac ,chyba przeleje w butelke z pompką i chłopaki beda mieli go zamiast mydła w płynie

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 lip 2008, 21:44

ten płyn to bambino

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

07 lip 2008, 08:18

Cześć dziewczyny :-)

beatris, wybaczam :-D

Sobotę i niedzielę miałam cały dzień męża w domu więc korzystałam, a wczoraj zaliczyliśmy dwa grille, myślałam na wieczór, że pęknę :-)

Amelce pewnie idą ząbki, Zuzia miała tak samo jak wyłaziły jej czwórki. Teraz narazie cisza z zębami.

O płynie do kąpieli nawet nie pomyślałam, ciekawe tylko czy taki płyn bardzo nie wysusza skóry. Nam lekarka kazała się kąpać w Balneum, bo mala miała szorstkawą skórę. Chociaż w sumie raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

Tak poza tym nic u nas ciekawego. Zuzia wkońcu wszędzie sama chodzi, juz nie ciagnie wszędzie ze sobą tego wózka :ico_sorki:
Pogoda nam się popsuła, co prawda ciepło, ale zaraz lunie.
A mi się chyba włączył syndrom gniazda- sprzątam, piorę, układam, przekładam. Zuzia mi pomaga więc mam dwa razy więcej roboty :-D

Dla wszystkich pyszna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 lip 2008, 11:27

witajta

ale mamy brzydki dzien :ico_noniewiem: padało w nocy i teraz tez ciagle pada eh.....

kolejna noc nieprzespana z krzykami co chwile :ico_olaboga: , te trójki jak zadne inne zębole mnie rozpierniczaja

sensibel
ja tam myje mele szampon i płyn w jednym i nic jej skóry nie wysusza ,ale to zalezy od organizmu dziecka wiadomo nie kazde moze , ja do 9 miesiaca myłam ją w Johnsonie , potem przeszłam na Bobini i inne

:ico_kawa: kawka pyszna , ja lece dalej trzeba zakupki zrobic i ugotowac cos mezulowi na powrót ,trzymajcie sie buziaczek :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

07 lip 2008, 12:39

Witajcie.

Becia to na pewno zębale dają znać o sobie. Nie zazdroszczę. Majka odpukać na razie nie płacze, ale trójki jeszcze jej nie wyszły, więc wszystko przed nami. A co do jedzenia to mogłaby mielić cały czas tą swoją buzią.

Ja mam dziś wolne, ale od jutra znów praca. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Pogoda mnie nie rozpieszcza. Co chwilkę pada, ale jest bardzo gorąco.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 lip 2008, 13:59

Witajcie oooo jakie ozywienie na forum :-D odrazu lepiej
U nas wszystko dorze Jula własnie sobie spi padła po spacerku ze nawet nic nie zjadła tylko ja z wózka przeniosłam do łóżeczka i nyna :-)
pogoda u nas tez nie za specjalna ale juz człowiek miał dosć tych upałów
wreszcie jest czym oddychać

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 lip 2008, 17:40

jestem ale wkurzona :ico_placzek:


byłam u fryzjera ,mojej fryzownicy nie było bo na urlopie ,wiec poszłam do innego wsumie 1 raz tam byłam , dziewucha mnie tak objechała ,pokazałam jej katalog to w zasadzie obcieła mnie zupełnie inaczej tylko grzywka troszke podobna ,a z tyłu i z bokow to scieła mi wszystkie włosy :ico_olaboga: :ico_placzek: tak krótko ze teraz nawet ani na szczotke nie nawine ,ani nawet przytapirowac nie moge :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i taka jestem ulizana , jakbym mogła tobym ja zagryzła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: oczywiscie weszłam do domu głowa pod kran :ico_zly: ,ale nie mogłam ich wymodelowac ani ułozyc bo takie krótke normalnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: pierwszy raz tak zjebane mam włosy :ico_zly: niedosc ,ze ich mam tak mało i takie zadkie to jeszcze mnie no szmata tak wyzemłała -zachciało mi sie innego fryzjera :ico_placzek: :ico_placzek: ale i tak musiałam sciac bo juz ponad miesiac sie wybierałam i dojsc nie mogłam ,a takie długie miałam ,ze wcale nie układały sie tylko plątały

u nas było oberwanie chmury w tym czasie jak siedziałam na fotelu fryzjerskim ,wyszłam ,a tam :ico_szoking: :ico_szoking: powódz wszedzie ulice pozalewane strazaki wode wypompowywały z ulic i chodników bo wlewała sie do piwnic :ico_olaboga: o przejsciu nie było mowy ,musiałam isć jedna ulice dalej na około osiedla ,zeby sie do domu dostac

gozdzik masz juz wózek ? i jak tam nic nie pisałas -opowiadaj :ico_noniewiem: :ico_sorki:

młoda jeszcze spi ......wsumie juz ponad 2h :ico_szoking: :ico_szoking: ostatnio mało mi spała

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 lip 2008, 19:32

beatris75, moze nie jest tak zlez ta fryzurka :ico_haha_02:
co do wózka to wymienili ta czesc co sie złamała ale teraz wozek ciezko chodzi :ico_zly:
ja zmykam bo mała juz sie ciapcia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości