Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 lip 2008, 15:43

Cześć dziewczyny!
Widzę, że pustkami świecimy dzisiaj. Nawet małą lekturę miałam do nadrobienia.
No ładnie się ząbki sypią. Amelce ząbki co nieco widać na zdjęciu :-). Wcześniej miałam też już napisać, że Renia ma fają fotkę Arturka w podpisie ;-). A Kuba na niezła imprezkę się załapał z V. i D&G na tym jachcie. Doświadczył takiego światowego życia :-D No i pewnie ładnie mu za to zapłacili.

Kurcze, Norbert mi się dzisiaj tak ofajdał jak nigdy. Wszystko przeleciało przez pieluchę na spodenki i body :ico_olaboga: W dodatku ta kupa była rzadka i taka jakaś czarna :ico_szoking: :ico_noniewiem:

Mariola, ja ostatnio też Norbertowi flipsy kupuję i wcina aż mu się uszy trzęsą :ico_haha_01: Jeszcze ma zabawę jak mu się chrupek rozpuści w buzi i ta końcówka przyklei mu się do usteczek.. śmieje sie i wargą rusza :-D

My wczoraj byliśmy w nowym domu, malowaliśmy pokój.. jedną ścianę na taki fajny granatowy kolorek.. reszta chyba będzie jakaś lekka cytrynka. Potem jeszcze wpadliśmy na jedną imprezkę (kolega urodziny miał). Niby wpadliśmy tam na chwilkę ale przeciągnęło się tak, że Rafał się zważył i nie chciał wracać do domu a mnie z Norbertem odwieźli o 11 znajomi samochodem. Rafał jak wrócił to się zataczał a dzisiaj się z kacem męczy i wkurza bo do roboty idzie :ico_smiechbig: On to się mnie nigdy nie posłucha jak mu mówię "wracamy do domu, jutro do pracy idziesz" :ico_puknij:

No i my w czwartek się przeprowadzamy. Pewnie jeszcze nie bedziemy mieli szafy bo chlopaki dopiero beda montowac, tak samo lozko.. no i jakis czas bez internetu.

Renia, Ty taki komputerowiec.. mozesz mi powiedziec jaki dobry program antywirosowy moge sciagnac? Zreszta i tak musze znaleźć jakiegos znajomego fachowca by mi przeinstalowal windowsa.. tzn teraz mam viste w dodatku po ang i jest beznadziejny.. chce zeby mi wgrali xp.

[ Dodano: 2008-07-06, 20:12 ]
Hmmm.. :554: Żadnej nie było. Pewnie.. u Was ładna pogoda i dzionki spędzacie na dworku..
A u nas ulewy z przelotnymi rozjaśnieniami.. cały dzień tak mieszanie. W dodatku jak wyszłam z Norbertem do sklepu to ulewa nadeszła więc szybko do sklepu i z powrotem :zly: I tak siedzimy w domu. Rafal w pracy. Zaraz Norbert do kapieli i spacku.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 lip 2008, 20:45

Cześć,
My już po podróżach, wróciliśmy do domku, Ulek wykąpana, najedzona, leży obok i gada :-)
Wypad był ekstra. Dzisiaj prosto z Poznania pojechaliśmy do Czeszewa na zjazd rodzinny Jarka. Było super, duża rodzina, która spotyka się co dwa lata, nie wszyscy się nawet znają. Mają wielkie drzewo genealogiczna, spisaną historię rodzinną i za każdym razem robią spis wszystkich uczestników. Cała impreza była w lesię na polanie, niedaleko Warty, trwa dwa dni, każdy coś przywozi, jest ognisko, wspólne gry i zabawy.
Ula była najmłodszym dzieckiem, choć ze stycznia było jeszcze dwoje maluchów. A ponieważ była najmłodsza dostała koronę :-)
Jutro zamieszczę kilka zdjęć, dziś już padam z nóg, więc uciekam kompu kompu i luuuuuluuuu...

Och i zapomniałam wczoraj Maji złożyć życzenia, a to wszystko przez to, że nie ma jej na pierwszej stronie listy dzieciaczków ze stycznia, którą zrobiła Marcia.... pseprasam i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, NIECH NAM MAJA ROŚNIE ZDROWO :-) :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Ajaj, Sabi, dobrze, że z bioderkami Maji wszystko już w porządku :-)
Dobra uciekam.... papappa, do juterka :-)

[ Dodano: 2008-07-06, 20:53 ]
Tu link do strony rodziny, która zjazd zawsze organizuje, możecie popatrzeć :-)
http://www.zjazdyhalasow.pl.tl/

[ Dodano: 2008-07-06, 20:56 ]
Acha, Mariola, super zdjęcia, Twoje córy są przesłodkie :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 lip 2008, 21:13

Pustki straszne pinko, superowy pewnie ten zjazd ogladalam ta stronke fajnie.Ide robic kolacje maz wraca o 22 30 zrobie salatke z brokul mniam mniam.............

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 lip 2008, 21:27

czesc ja jestem zaraz was doczytam :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 lip 2008, 21:27

Obrazek
moj mały wiesniaczek smiesznie wyglada smialysmy sie z Julka z jej sukienki
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 lip 2008, 21:52

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich maluszków którym nie złożyłam zyczen bo nie pisałam pare dni :ico_buziaczki_big:

Sabi ciesze sie ze z bioderkami malutkiej juz wszystko w porządku :ico_brawa_01:
Mariola fajne zdjęcia dzieciaczków :ico_brawa_01:
Pinko ale fajna sprawa z tym zjazdem rodzinnym. Pomysł super i podejrzewam ze musi byc na takim zjeździe fajna atmosfera :ico_brawa_01:
Justyna Twój Kuba ma naprawde ciekawą prace, jacht jest niesamowity :ico_szoking:
Klaudia tak to jest z tymi facetami naszymi, nigdy nie pomyslą przed czasem, ja tam nigdy swojego nie żałuje choc bardzo rzadko pije. Moze dlatego ze źle reaguje jego organizm na alkohol, czasami tylko piwko trzasnie i to tez w nieduzych ilościach.

Ale macie fajnie z tymi zębami. U nas nadal cisza, nie widze zeby coś sie szykowało. Moze wyjdą z nienacka jak u Uli Pinko :-)

Moje dzieci juz spią a ja jeszcze nadrabiam zaległości na tt. :-)

wzięłam Patryka dzisiaj samego na działkę po południu do moich rodziców.Maciek został z Martynką w domu. Lubie tak od czasu do czasu spędzic z Patryczkiem czas tylko sam na sam, on tez bo zawsze jest później spokojniejszy :-)

[ Dodano: 2008-07-07, 07:28 ]
Hej no to widze ze wczoraj byłam ostatnia a dzis pierwsza.
U nas nocka cos nie za bardzo była. Pierwszy raz martynka cos spac nie mogła i od trzeciej budziła sie co chwile. jestem naprawde niewyspana.

Stawiam :ico_kawa:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lip 2008, 09:02

Witam i ja.... Madziarka dołączam się z :ico_kawa: , nocka u nas ok, o 3:30 wzięłam Ulę do łóżka i spałyśmy razem do rana. Ona co jakiś czas sięgała sobie do cyca i był spokój.
mariola, Amelka wygląda jak "różowy kapturek", jest przesłodka :-)
madziarka81 pisze:Pinko ale fajna sprawa z tym zjazdem rodzinnym. Pomysł super i podejrzewam ze musi byc na takim zjeździe fajna atmosfera :ico_brawa_01:

Rzeczywiście fajny pomysł i tak jak piszesz, atmosfera super, wszyscy ze sobą rozmawiają, dzieci się razem bawią, choć niekiedy się nawet nie znają... hehehhe
Uciekam do mojego bąbla :-)

[ Dodano: 2008-07-07, 10:18 ]
Kilka obiecanych fotek ze zjazdu :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Widać 2 dolne ząbki:
Obrazek
Obrazek
Tak Ula zasłaniała się przed słońcem:
Obrazek
Obrazek
A tak zasnęła:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-07, 13:45 ]
A co tu takie pustki?????? Co takiego porabiacie?
My już po spacerku, obiadek teraz robię...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lip 2008, 14:02

Pinko super foteczki, usmiałam sie z pozycji Uli :ico_haha_01: Jest sliczna :ico_brawa_01:

my po spacerku,zaraz obiad i moze znowu na spacerek? Maciek dzisiaj idzie na kurs wiec jestesmy sami :-)

pustki straszne tutaj sie zrobiły :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 lip 2008, 14:15

cześc dziewczyny.

Spóźnione najlepsze życzonka dla Majeczki i Mirka :ico_tort:

Pinko faktycznie zjazd rodzinny to musi być świetna sprawa, a Ulcia śliczna dziewuszka, śmiesznie zasnęła sobie i ma takie białe stópki od skarpetek, a reszta nóżek opalona :ico_haha_01: i te zęby... Jak u Amelki tak widać mocno, a Gabriel...3 dni po wyjściu zęba byłam przkonana, że ten drugi już też wyszedł, ale to dziąsełko tak się tylko naprężyło, że było zaczerwienione, a u góry białe-ciągle ma jednego zęba i śmiesznie z nim wygląda :ico_haha_01:

a w ogóle to tak Go wczoraj komary pogryzły :ico_olaboga: biedaczek na rączce ma normalnie bąble, cóż to za wstrętne stworzenia-moskitiera się odczepiłą i spadła, dzisiaj ją przytwierdziłam lepiej, a nie wiem czy można przy dziecku te urządzenia do prądu włączać, choć sama nie wiem co gorsze, bo wygląda po tych komarach normalnie jakby ospę miał, a ma ukąszenie chyba sprzed 10 dni i dalej się nie zagoiło, taka banieczka jest , powoli obsycha, łuszczy się i goi... co to teraz będzie jak na jednej rączce ma chyba z 8 jedno obok drugiego :ico_olaboga:

Sabina świetnie, że maja już nie musi w podusi być-na pewno się świetnie czuje teraz-taka swoboda :-)

a Kuby praca faktycznie jest świetna, ale oprócz tego, że ma takie wyjazdy to bardzo ciężko pracuje, dużo dźwiga i ma bardzo mało czasu wolnego-przynajmniej w sezonie, bo zimą czasami raz w tygodniu tylko idzie do pracy, choć podobno w tym roku ma to wyglądać inaczej... teraz we Francji był w ogóle na szczycie jachtu pokaz w czasie którego na dwóch zawieszonych szarfach artystka robiła różne figury w powietrzu i Kuba jej asystował, mówi, że się dziwnie czuł, bo kilkaset osób na niego patrzyło...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 lip 2008, 17:11

Wkońcu i ja, wczoraj cały dzień nie miałam internetu nie wiedzieć czemu i dzisiaj to samo, zdenerwowałam się i wkońcu zadzwoniłam do tp i odką się połączyłam z nimi to internet śmiga :ico_noniewiem:
Mowa o piciu mężów, mój to wczoraj tak pokazał że normalnie nie kontaktował, musiałam znajomego ściągać żeby mi go do domu wniósł :ico_puknij: a dzisiaj murują u nas w górę, tylko tyle że on tylko zaprawę robi i podaje a nie po dachu chodzi bo niewiem :ico_olaboga: Spaliśmy przez to dzisiaj w nocy razem i było nawet ok :-)

Cleo ja mam antywirusa NOD32 bardzo dobry, nic nie przepuszcza, wcześniej miałam AVAST'a i też nie był najgorszy, nie polecam Pandy, Antyvira bo mają błędy i dobry wirus już sobie znajdzie obejście :-D

Pinko powtórzę się że zjazd super sprawa, u nas też do zeszłego roku była taka tradycja że najbliższa rodzina zjeżdżała na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia do cioci i było super. A zdjęcia ekstra, znów się zachwycałam jej włoskami :ico_brawa_01:

mariola no super w tej sukieneczce wygląda Melka :-)

no i już nieiwm co jeszcze miałam pisać :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość