Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 13:10

Zirca kochana jak na razie to co zamawiam z mezem dochodzi i nie ma problemu choc zdarza sie, ze trzeba czasami dlugo czekac ale przychodza paczki.
A co do spodnicy to ja kurcze nie wiedzialam jak tu jest z ta romiarowka, myslalam, ze L nie bedzie taki duzy, a okazalo sie innego, maz to padal ze smiechu, ale juz mam upatrzona aukcje taka sama tylko ze w rozmiarze S wiec bedzie akurat bo tu M tez jest wielkie. tu M to jest 40-42 moglam wczesniej zerknac na rozmiarowke, ale trudno na pewno sie sprzeda.

zirca napisał/a:
my w sypialni bedziemy mieli tylko moses basket, a łóżeczko w pokoju Synka.
Niezły numer z teściówką...
a co to takiego jest?????


Nasz syncio bedzie spal w swoim pokoiku tak planuje sie przeniesc ja do malego bo szkoda mi meza on pracuje ale sie zobaczy jak to bedzie. W sumie sypilania nie jest taka mala, ale nie wiem czy bedziemy wstawiac tam lozeczko, bo potem znow wszystko przenosic :ico_noniewiem: a nie wiem czy bedzie pasowalo bo stoi tam komoda i telewizor a gdzie ja to wstawie :ico_noniewiem:

Miszka to super, ze paczka juz doszla :ico_brawa_01: pochwal sie poscielka :ico_sorki:


A ja dzis posegregowalam ciuszki doprania kolorami i juz niem oge sie doczekac kiedy je upiore poprasuje i poukladam w komodzie, jejku jakie one sa piekne, takie malutkie, nie moglam sie napatrzec :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 13:16

a co to takiego jest?????
A to jest taki wiklinowy kosz na stojaku,bardzo praktyczna rzecz! Zrobie pozniej kilka zdjec ,ale dopiero po powrocie.
A ja dzis posegregowalam ciuszki doprania kolorami i juz niem oge sie doczekac kiedy je upiore poprasuje i poukladam w komodzie, jejku jakie one sa piekne, takie malutkie, nie moglam sie napatrzec
Az mi sie nie chce wierzyc,ze juz bede prala i prasowala rzezcy mojego maluszka.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 13:23

A to jest taki wiklinowy kosz na stojaku,bardzo praktyczna rzecz! Zrobie pozniej kilka zdjec ,ale dopiero po powrocie.
ok barzdo chcialabym zobaczyc jak to wyglada bo nie mam pojecia :ico_sorki:
Az mi sie nie chce wierzyc,ze juz bede prala i prasowala rzezcy mojego maluszka.
no mi tez, az taki dreszczyk emocji u mnie dzis sie wkradl, patrze na ten pokoik i nie moge uwierzyc ze juz niedlugo bedzie tu lezalo moje malenstwo :-)


Ostatnio powiedzialam do mamy, mamy gotowy juz pokoj, popiore ciuszki, poprasuje, poskladam w komodzie i moge rodzic :-D bede spokojna ze wszystko jest przygotowane wiec niech sie dzieje wola Boza :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 13:40

Ostatnio powiedzialam do mamy, mamy gotowy juz pokoj, popiore ciuszki, poprasuje, poskladam w komodzie i moge rodzic bede spokojna ze wszystko jest przygotowane wiec niech sie dzieje wola Boza
mam bardzo podobne podejscie do tematu,tym bardziej,ze juz sie czuje spokojniejsz bo dzdzia powinna przekroczyc wage 1 kg,wiec teraz tylko do przodu:)Tez nie moge sie doczekac tego lozeczka,co prawda bedzie stalo bez poscieli,ale juz bede sie obok niego budzila :-D Nastepny i ostatni krok to woze!Bo ostatnio nawet pieluszki i chusteczki do pupki kupilam :ico_noniewiem: Ok dziewczynki lece do tego szpitala,dam znac jak wroce!Pa

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

07 lip 2008, 17:34

oo prosze jak nic nikt przez 2 dni u was nie pisal tak sie rozpisalyscie teraz ze czytam i czytam i jak sie juz doczytalam to pozapominalam hehe a co do pokoikow i zakupow to moze sie pochwalicie swoimi przygotowaniami do nadejscia dzidzi:)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lip 2008, 18:06

Ja tej normalnie oczywiscie musialam z NIA jeszcze dzisisj latac po miescie :ico_zly:
Ja jeszcze nie piore bo nie mam komody nadal :ico_noniewiem: oczywiscie przez mojego meza-on jak slyszy IKEA to sie gotuje-ale niestety nie minie go :ico_nienie: bo komoda za ciezka do dzwigania dla mnie :ico_nienie: wiec musze mu teraz nonono potruc troszke.....dziewczyny jutro odpisze bo generalnie to musze spadac :ico_haha_02: pozdrowionka

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 lip 2008, 18:10

Pati85, ja mam bardzo podobny, tylko bez daszka bo słyszalam ze przeszkadza
http://www.baby-kit.co.uk/images/Moses_ ... 0coast.jpg

[ Dodano: 2008-07-07, 18:12 ]
mmarta81, jejku, jak ja bym chciała mieć ikea w pobliżu....ale w Dublinie bedzie dopiero w lipcu przyszłego roku.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 18:18

miszka no pewnie ze teraz to juz tylko do przodu, maluchy nasze maja na pewno juz ponad 1 kg wiec bedzie dobrze. U mnie tez lozeczko stoi bez poscieli bo jeszcze za wczesnie
:-)

mmarta no to niezle z ta tesciowa, ale juz jutro jej nie bedzie i odetchniesz :-) a co do meza to naciskaj przeciez nie bedziesz sama komody tachala :ico_nienie:

zirca ale to jest sliczne, kurcze ciekawe czy u nas tez to jest i czy to drogie, ale w sumie nie wiem czy ti potrzebny wydatek jest, w sumie moze w wozku tez spac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 18:32

Pati85, ja mam bardzo podobny, tylko bez daszka bo słyszalam ze przeszkadza
Moj jest nienal identyczny jak w linku a daszek ma odpinany.Dlugo wybieralam ,bo to dla mnie jedna z wazniejszych rzeczy wyposazenia:)Jezeli chodzi o tesciowa,to Marta naprawde zazdroszcze Ci ze Twoja juz wyjezdza.Mnie juz moja dzis wkurzyla,bo przyjechala za swoje,zeby zrobic nam niespodzianke,ale druga niespodzianka jest ,ze kupila bilet tylko w jedna strone-co oznacza,ze to my ja musimy wyslac do domu.Jak ona mi dziala na nerwy!!!!!Na bank moj Artur jej K!"£$%^ kupi bilet powrotny,bo co ma z nia zrobic?W ogole pierwsze co mi powiedziala jak mnie zobaczyla-Matko jaka Ty jestes gruba!!!!!A jaka mam byc w 7 miesiacu ciazy do jasnej cholery?

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

07 lip 2008, 18:41

miszka tekst twojej tesciowej haha byl nie do pobicia no ale jak sie tak nasluchalam na temat tesciowych to byl w 10 czyli taki jak wredna tesciowa mowi na przywitanie ..haha ale macie niespodzianke ...:)jakbym miala tesciowa i to taka jak opisujecie to jak by mi zrobila taka niespodzianke to chyba bym uklekla bo nogi by mi sie ugiely a niespodzianke bym miala szokujaca

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość