Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 lip 2008, 20:23

co tu tak pusto...

Ja się chciałam pochwalić :ico_brawa_01: dzisiaj jak szykowałam kapiel to Gabriel sobie jak zwykle urzędował na łóżku, leżał na brzuszku i bawił się gryzakami... i Nagle patrzę na niego, a On na czworaka stoi i się chwieje :-D trwało to tylko chwilkę, bo się oczywiście zaraz przewrócił, ale jest sukces :-)

muszę brata puścić, bo film chce oglądać

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 lip 2008, 20:50

Fintifluszka, no brawo dla Gabriela, zacznie śmigać na czworaka nim się obejrzysz :ico_brawa_01:
my też już po kąpieli, strasznie dzisiaj płakał jak wyszedł z wody ale jak tylko butlę dostał to spokój.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lip 2008, 20:55

hej ja juz jestem na spokojnie, dzieciaczki zasnęły, największy dzieciaczek tez juz spi :ico_oczko:

Justyna no super , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Gabriela :-)Słodziutkie zdjęcie w podpisie :-)

Ja tez mam antywirusa takiego jak Renia i tez jestem zadowolona :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 lip 2008, 21:23

Hej!

Przepraszam, ze Was zaniedbalam troszke, ale w pracy mam na razie mlyn, w domu troche roboty po pracy tez jest a wieczorem nie mam juz sily.... :ico_olaboga:

Spoznione zyczenia dla Karolka, Majeczki Mirusia!!!! Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam!!! Jesli tak to wybaczcie!!!

Ja mam antywirusa Kaspersky i jestem zadowolona, nieczego nie przepusci...
U nas z nowowsci to wczoraj moj brzdac podobnie jak Gabik, podparl sie na kolanach i tylek wypial i chcial chyba wstawac..... tylko patrzec jak zacznie raczkowac.... a jeszcze siedziec dobrze nie umie, hehe.. :-D

Pinko, fajny ten zjazd, zdjecia sliczne!!! Faktycznie ja tez nie moge sie nadziwic tym wloskom Uli!! :ico_brawa_01: Sliczna dziewczynka!!

Justyna bardzo ladnie wygladacie z Gabim w podpisie, i jaki On do Mamusi podobny!!! :ico_brawa_01:
Sabi, dobrze ze z bioderkami juz OK! Zycze udanego powrotu do pracy!

Uciekam do wannny i lulu. Jutro w pracy moze sie odrobie to napisze!!

Spokojnej nocki!
PA!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lip 2008, 21:41

Gosia no widze ze Twój szkrabik tez coraz bardziej zaradny :ico_brawa_01: Martynka jak na razie opanowała do perfrkcji przewracanie sie na brzuszek i odwrotnie. Wystarczy ze połoze ją na chwile na kocu i juz sie turla po całym pokoju :-) Smiesznie to wygląda.

wklejam jeszcze kilka fotek :ico_oczko: :ico_sorki:

tak Martynka śmieje sie do Patryka, wystarczy ze na niego spojrzy i od razu śmiech na całego. I to w dodatku głośno, tylko do niego tak głośno się smieje
Obrazek

Obrazek

mój przystojniaczek prawie przedszkolaczek :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek

malowanie farbkami, niestety pokazałam mu jak fajnie mozna się malowac :ico_puknij: :ico_olaboga:
Obrazek

a tu chciałam zobaczyc jak wyjdą kiteczki :-D
Obrazek
nie mogłam znaleźć gumek w tym samym kolorze
Obrazek

no i przyszedł czas na stopki :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

Martynka jak widzi aparat od razu uśmiecha się pełną buzią :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 lip 2008, 21:58

Super zdjecia kucyki przepiekne a uli jak super te zabki widac ma tak samo jak Amelka jeden wiekszy.Ja mam od jutra urlop tydzien jeszcze stary ciesze sie bo posiedze przynajmniej troche z dziecmi.Widze ze nasze pociechy coraz wiecej umiejetnosci posiadaja Amelka dzisiaj na lezaczku usiadla smialysmy sie z sasiadka bo chcialysmy ja do tylu popchac zeby sie polozyla i nie szlo zaparla sie i tak smiesznie skulona siedziala.julka jeszcze nie spi ale ona wstala o 11 dzisiaj wiec teraz posiedzi pewnie do 24

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lip 2008, 22:04

madziarka81, genialne są te fotki z kiteczkami.... hehehehe Martynka jest przesłodka, a i Patryczek super, duży chłopczyk, prawdziwy z niego przedszkolak :-)
Justyna, fotka w podpisie ekstra, ładnie się razem prezentujecie i brawa dla Gabiego za czworaczki :-) szybciutko zacznie chodzić ;-)
Brawa też dla Pawełka, Gosiu co tam siadanie, jak można juz się poruszać tam gdzie się chce za pomocą własnych kolanek ;)

Dzięki za wszystkie komplementy, a włoski u wszystkich wzbudzają uśmiech na twarzy, zwłaszcza te co z tyłu sterczą i nie można ich nijak ułożyć ;-)
Co do zjazdów, to rzeczywiście świetny pomysł, na następny musimy poczekać aż dwa lata.
Ula już wykąpana, najedzona i dawno śpi, my obejrzeliśmy sobie duuużo odcinków "kochanych kłopotów", ale tak to jest, że jak zaczynamy oglądać, to nie możemy przestać ;-)
Zmykam kompu kompu i lululuuuu, wykończyło mnie to oglądanie ;)
Spokojnej nocki...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lip 2008, 22:22

dziękujemy za komplementy :ico_sorki: :-D

Mariola to masz fajnie z tym urlopem, posiedzisz z dzieciaczkami :ico_brawa_01:

Pinko ile jest serii tych "Kochanych kłopotów"? Sama bym pooglądała ale jak mam ściągac z moim super szybkim netem to mnie krew zalewa więc zawsze sobie odpuszczam :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-07, 22:25 ]
pinko pisze:włoski u wszystkich wzbudzają uśmiech na twarzy, zwłaszcza te co z tyłu sterczą i nie można ich nijak ułożyć
hehe rzeczywiście te z tyłu fajnie sterczą ale wyglądaja super
Mojej to z kolei bardzo sie podkręcają i tez czasami smiesznie wyglądają loki z przodu a z tyłu łysinka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 lip 2008, 22:28

Cześć..

Kurcze.. super zdjęcia wstawiacie..
Pinko, Ulek się fajnie rozwala w tym wózku i chowa przed słońcem.. Norbert tak samo, a jak słońce go dorwie to rzuca się jak taki wampirek chowający się przed światłem :ico_haha_01:
Magda, Martynka słodko wygląda z tymi kitkami a, że gumki innego koloru to jeszcze fajniej to wygląda :ico_haha_01: Tak wogóle to ma śmieszne te loczki. No a Patryk to rzeczywiście przystojny prawie przedszkolak - fajny chłopaczek z niego.
Justyna ma urocze te zdjęcie w podpisie :ico_haha_02:
A Amelka jak laleczka w tym różu :ico_oczko:

Mi jakoś nie chce się bawić zdjęciami, a już dawno nic nie wklejałam :ico_noniewiem:
Może coś wstawię zaraz.

Jeśli chodzi o sukcesy to Rafał powiedział, że Norbert chyba niebawem zacznie sam siedzieć, bo zauważył dzisiaj jak Norbert trzymał sztywno plecki w pozycji siedzącej podpierają się jedną ręką. Później kilka razy sadzałam go tak na podłodze i parę sekund wytrzymywał po czym leciał zaraz na któryś bok :ico_haha_01:
Wieczorem uciął sobie drzemkę bo w ciągu dnia mało spał.. usnął po 17 i spał do 19. Myślałam, że nie pójdzie mi szybko spać. Pobawiłam się z nim, do kąpieli poszliśmy przed 8.. Później przy mleczku usypiał, jak skończył to się wybudził, ale pokręcił się, popatrzył na karuzelkę grającą i usnął ładnie.

Jutro idziemy do koleżanki co urodziła pod koniec kwietnia. Bartka widziałam jak miał 9 dni i ciekawa jestem jak teraz wygląda. A ostatnio był w szpitalu na zabiegu bo miał przepuklinę :ico_olaboga: Teraz chyba wszystko ok.

W czwartek się przeprowadzamy więc pewnie do środy będę zaglądać a potem to jak już neta sobie założymy.

Uciekam bo mam furę prasowańska :ico_prasowanko: a mam czas to zrobić jedynie jak Rafał w pracy a Norbert śpi. Kilka dni mi się to zbierało.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lip 2008, 22:33

CleoShe pisze:Uciekam bo mam furę prasowańska a mam czas to zrobić jedynie jak Rafał w pracy a Norbert śpi. Kilka dni mi się to zbierało.
nienawidze prasowania :ico_olaboga:

Klaudia dawaj fotki Norberta :ico_sorki: Ja i tak pewnie obejrze jutro bo uciekam juz spac. Spokojnej nocy dziewczynki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość