Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 lip 2008, 19:08

Gabi, też ci napisałam swój numer a twój już mam zapisany w komórce :-D
Kurcze chyba umre jutro w pracy ,mam na rano :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak sie zle czuje.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 lip 2008, 19:17

Gabi, mam zawalone zatoki i gardło ledwo mówie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Na zwolnienie nie pójde ,wolnego dnia też nie dostane bo jutro jesteśmy tylko we trzy :ico_olaboga: a nie ma mi kto wziąść bo jest okres urlopowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 lip 2008, 19:22

Gabi, jeszcze troche i ide do łóżeczka ale Ada jeszcze szaleje

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 lip 2008, 19:32

Martynka jeszcze od czasu do czasu zajży ale Ewelinka wcale :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 lip 2008, 19:45

Może i tak :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: przy tych naszych łobuzach to ciężko znależć czas na siedzenie przed kompem :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 lip 2008, 21:38

Do zobaczonka kochane dziewczynki... napisze co jakis czas sms-ka co u nas...
BUZIAKI :ico_buziaczki_big:
Bedę teskinc za Wami, bardzo :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

07 lip 2008, 22:27

Iwonko miłego wypoczynku i pięknej pogody

ja nie dam rady dzisiaj zamontować zdjęć oczy mi się same zamykają

także dobranoc i ide spac

postaram sie jutro te zdjęcia wkleić.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 lip 2008, 07:56

dziendoberek

no to zostalysmy praktycznie w 4 tylko ;) skoro Martynka i Ewelinka nie zagladaja.... moze tak jak piszecie gdzies wyjechaly albo maja ladna pogode i cale dnie spedzaja na dworku..

ja od dzis zaczynam odchudzanie bo przytylo mi sie... a wstyd....

pogoda tala sbie..niby o 6 slonce mocno swiecilo ale teraz jak mi sie juz konczy pranie robic to chmury naszlky ech...ale i tak wywioesze na dworze...

za niedlugo jade znowu na rynek nakupie ogorkow i porobie w sloiki...pozbieram dzis tez wszystkie porzeczki jakie mam na ogrodku i porobie dzemikow ile wyjdzie tyle wyjdzie ale zawsze wlasnej roboty :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wczoraj zaczelismy tez spuszczac wode z basenu i dzis musze jeszcze jej pomoc do konca zleciec, wyczyscic basen i chyba z kilka dni poczekamy az sie ladnie zrobi aby napuscic znowu....

Oskar przed chwila narozwalal klocki po calym pokoju i porozkopywal je, po czym nie chcial sie nimi bawic tylko zaczal wyciagac ksiazeczki..przycisnelam go tak ze pozbieral wszystko..siedzial i ryczqal ale zbieral..powiedzialam ze na dwor nie wyjdzie jesli nie pozbiera...zaczynalam zbierac z nim, a jak widzialam ze przestaje zbierac to odchodzilam ...az w koncu wyszlam z pokoju i powiedzialam ze ide sie ubierac na dwor to raz dwa pozbieral, ale wyl przy tym jak bobr...a i diobrze!! niech sie nauczy porzadku...a nie pozn iej wyrosnie mi taki mamisynek ktory tylko czeka az mama poda przyniesie i pozamniata...figa z makiem :ico_haha_01: ....

Dorotko czekamy na zdjecia..
i ciekawe czy Iwonka da znac ze dojechali...oby im pogoda dopisala

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 lip 2008, 11:43

Gabrysiu ja w sumie ogorkow jeszcze do sloikow nie robilam, tylko takie aby jesc na biezaco a w zeszlym roku dopiero pierwszy raz zrobilam powidla sliwkowe i kilka dzemow wiec w sumie moge powiedziec ze tez zielona w tym jestem, ale probuje, bo marzy mi sie kiedys piwniczka pelna domowych przetworow i tak co roku ucze sie czegos nowego aby w przyszlosci sie "Tym pobawic" :ico_haha_01:

my wrocilismy z zakupow...troszke poprawilam sobie humorek po ladna bielizne sobie kupilam.... a oprocz tego spozywke, ale sie wkurzylam bo zobaczylam dopiero w domu ze melka nie ma i musze za chwilke jak Oskar zasnie jechac znowu na sekunde... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

08 lip 2008, 14:17

Witajcie Kochane :-) Rzeczywiście rzadko tu zaglądam, wybaczcie :ico_brawa_01: :-)
Na swoje usprawiedliwienie mam to,że mąż zaczął remont w domu , a ja z Michałem ciągle na dworze przebywam,żeby nie przeszkadzał i kurzu nie wdychał :-D i jakiś czas tak będzie niestety, bo mąż ma 3 tygodnie urlopu :ico_olaboga: :-D
Oczywiście prześlę Wam mój numer telefonu, jak któraś nie dostanie to dajcie znać :ico_oczko:
Kasiu i Iwonko jeśli tu zajrzycie przypadkiem to udanego urlopu Wam życzę :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość