Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

08 lip 2008, 06:57

Witajcie mamusie :-)

Weekend miałam cały zawalony praktycznie do domu to tylko na spanie wracaliśmy :ico_oczko: A wczoraj też od rana latałam tu i tam. Kupiłam sobie wczoraj nowe większe staniczki i chociaż kupiłam je na bazarze to mi sie podobają. Stwierdziłam że nie ma co kupować firmowych bo i tak cycuszki spowrotem zmaleją :ico_haha_01:
Ale jestem przerażona bo chyba pojawiły mi się małe rozstępy na biuście :ico_olaboga: smaruje się codziennie oliwką i drogim kremem dla ciężarówek a tu coś takiego :ico_nienie: mam nadzieje że po porodzie to w miarę możliwości poznika :ico_sorki:

Co do glukozy to jak ktoś nie lubi słodkiego to może mieć problem, mi bardzo smakowała :ico_haha_02: Ale labolatorka mi powiedziała że można sobie cytrynę wcisnąć i podobno to pomaga jak kogoś ten smak mdli więc możecie spróbować. Ja chętnie wypiłam bez cytrynki :ico_oczko:

Ja dziś niosę mocz do analizy bo ostatni wynik był tragiczny i muszę powtórzyć. Prawdopodobnie źle pobrałam materiał :ico_haha_01:

Nasza dzidzia kopie bardzo często, czuję ją nawet jak stoję lub chodzę. Ale najczęściej jak siedzę :ico_brawa_01:

blumek wózeczek bardzo fajny ale faktycznie drogi, my chcemy taki aby wyszedł ok 1000,-
betka ciuszki śliczne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-08, 09:19 ]
KOCHANE WŁAŚNIE DZIŚ KOŃCZĘ POŁOWĘ CIĄŻY !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale ten czas leci. . .
Już moczyk zaniosłam, mieszkanko ogarnęłam, pranko zrobiłam i powiesiłam, jeszcze tylko zmywanko i na dzisiaj mam wolne :-D Pójdę z siostrą i Gabrysią na spacerek :ico_brawa_01:

A teraz wkleję Wam aktualny brzuszek i mnie w sukience ze stadionu :ico_oczko:
Obrazek

Brzuszek ma już równo 20 tygodni.
Obrazek

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

08 lip 2008, 10:39

Motylek22, - nareszcie jestes bo juz się martwiłyśmy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 lip 2008, 10:58

czesc kobitki :-D
u was juz polmetki... ale szybko zlecialo!!! no ale fakt faktem ze u mnie polmetek tez juz niedlugo, a w sumie zanim sie obejrzymy a juz beda swieta i nasze dzieciaczki po raz pierwszy prezent od mikolaja dostana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo przeciez od tych cudownych 2 kresek praktycznie czas zlecial z dnia na dzien :ico_olaboga:
Motylek22, slicznie wygladasz, brzusio okraglutki, baaaaardzo zgrabny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
blumek, w sumie ten wozek jest nowy, wiec i cena odpowiednia :ico_oczko: ale fakt, ze sa b. ladne :ico_sorki:
w ogole gratuluje przyszywanych pociech, fajnie tak od razu osmiolatki miec w domu, caly najgorszy etap za wami :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: wprawiajcie sie, mamuski :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

08 lip 2008, 12:22

Motylku ślicznie wyglądasz:)

[ Dodano: 2008-07-08, 13:22 ]
Też mam dziś odebranie wyników krwi i moczu...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

08 lip 2008, 12:29

Motylek22, no brzusia jak malowany!!! no i widze ze gatki jeszcze nie obciskaja. Nie wiem jak wy ale ja juz niektorych poprostu nie zakladam. Mam jeszcze troszke takich ktopre bez problemow, nie uciskaja, ale chyba trzeba bedzie kupic takie mamowe niedlugo... :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

08 lip 2008, 13:02

motylku fajnie, że w końcu jesteś!!

Ja mam chwilowo troche czasu, ale faktycznie dzieci są bardzo absorbujące, chociaż nam się trafiło bardzo grzeczne, właśnie ogląda sobie film..

Odebrałamjuż wynki badań, mocz mam taki sam jak w zeszłym miesiącu, więc chyba dobrze, morfologie też no.. tak mniej więcej są niewielkie skoki i w góre i w dół, a glukoza 86 nie wiem, tak myśle że chyba to nie za nisko, bo wyczytałam gdzieś , że norma jest do 140 a ja mam tak mało..

No nic lece robić obiadek, bo nasze dziecie wymyśliło spagetti więc zaraz makaron bede gotować ;-)

[ Dodano: 2008-07-08, 13:03 ]
U nas w czwartek zacznie sie 12 tc więc poł już za nami.. tak prawie.. a tak nie dawno zobaczyłam dwie kreski na teście..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

08 lip 2008, 13:45

Aniu tez liczę tygodnie zawsze do czwartku:)Tylko mam tydzien więcej. Ja w czwartek zacznę 21

[ Dodano: 2008-07-08, 16:40 ]
Odebrałam wyniki. Znów za duzo leukocytów choc troche spadły, z 15,000 na 14,700....No i pojawiły się w moczu krwinki białe...i cos jeszcze, ale nie potrafię odczytac...
W ogole mam dzis od rana taki ból w brzuchu, jakby jelita mi sie skręcały...Czytam o tym w internecie, no i pisze, ze to moze Dzidzia naciskac na nerki, pecherz itp..Stad ból. Oby do czwartku do wizyty u ginki..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

08 lip 2008, 20:16

Dziewczyny dziękuję :ico_sorki: ja też się zachwycam własnym brzuszkiem bo jest naprawdę wyczekiwany obywatel w środku :-)

Aniu jeśli chodzi o glukozę norma wynosi 60-110 mg/dl więc masz idealne wyniki :ico_brawa_01:

betka gatki nie obciskają ale tylko takie które są pod brzuszkiem czyli biodrówki, ciążowe też już mam ale narazie tylko jedne stringi ale są bardzo wygodne.

asiula_o, ja wyniki moczu odbieram jutro mam nadzieję że wynik będzie lepszy niż ostatnio, jak nie to będę musiała zgłosić się do ginki po jakieś leki :ico_noniewiem: Ale kazała mi pobrać mocz oczywiście z rana, przemyć się ciepła wodą, użyć małego tamponika i pobrać tak zwany środkowy strumień, mam nadzieję że będzie dobrze. Też miałam w moczu krwinki białe, czerwone, nabłonki, fosforany i ogólnie jakaś tragedia :ico_puknij:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

08 lip 2008, 22:02

A ja sobie pojadłam pizzy. Jeny, jaka była dobra. Juz od kilku dni mi się chciało. A jakie ploteczki były miłe :) Za niedługo spanko :) Mam nadzieję, że się wyśpię na zapas. I jem no co mam ochote, bo jak się nasze maluszki urodzą, to już klops. Tego nie wolno jeść, tamtego :( Więc paśmy się dziewczynki ile wlezie i na co mamy ochote.

[ Dodano: 2008-07-08, 22:21 ]
No i jakoś dziś mnie brzuszek pobolewa, nawet w nocy się obudziłam bo mnie więzadło ciągnęło. Ale przewróciłam się na lewy bok i dalej spałam. Ale jakiś tak mnie ćmi caly dzień. Pewni się rozciąga. I Maja dziś mniej ruchliwa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 lip 2008, 07:08

Widze, że to nie tylko mnie boli, a już się martwiłam.. Chociaż dzisiaj o wszystkim opowiem co mi się działo przez cały miesiąc.. Faktycznie też zauważyłam, ze Mały jakoś mniej się rusza jak mnie tak boli.. Myślałam nawet, że to wyrostek robaczkowy, ale mama uświadomiła mi, że to z prawej strony, a mnie ciągneło z lewej, ale tak inaczej niż zwykle..

Motylku faktycznie mocz masz tagiczny.. Ja porównując z poprzednimi wynikami mam dokładnie takie same, więc raczej jest dobry, troche mi skacze morfologia, ale raczej też w granicach normy. Wizyta dzisiaj po południu więc wszystko się okarze..

Wiktoria nadal grzeczna, byliśmy wczoraj nad jeziorem, wyhasała się i padła nam o 22, właściwie to sama stwierdziła, że idzie już spać i po 5 min już jej nie było :-)

Mam nadzieje, że uda mi się jeszcze dzisiaj z Wami poklikać, wieczorem napisze co po wizycie.. Jak wszystko będzie dobrze, to za 3 tygodnie umawiam się na USG 4D :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość