caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 lip 2008, 21:18

No to dużo nienaklikałyście, ale dobre i to,a le naprawde pustawo się tu u nas robi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ja jestem przeszczęśliwa, bo (nie wiem czy wam pisałam, myślałam,że czuje ruchy, ale potem długo się nic nie działo i stwierdziłam,ze to jednak nie były ruchy i się tym trochę martwiłam) od wczoraj wieczorem czuje prawdziwe kopniaki, jestem taka szczęśliwa....to jest po prostu cudowne :-) :-) :-)

Syla wiesz co ja szczerze mówiac to nie wiem :ico_wstydzioch: , pytalam się mężulka, to mówi ze jest :-)

Kari twój szkrab lubi basen? Bo Oskar za chiny nie chce do niego wejść :ico_noniewiem: i to nie wszystko z niego jest taki kołobrzeski wilk morski,że nawet do morza nie chce wejść :-D :ico_noniewiem: , płacze jak tylko go podprowadzamy do morza :ico_noniewiem:

Kasi.k a tam kilogramy, ja mam już +6 :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lip 2008, 21:29

dobry wieczór :-D pusteczki tu u nas na wątku :-) u nas na razie sytyuacja opanowana z kupkami oczywiście. Byłam dziś u lekarza, powiedziała, że to od tych słoiczków, no więc znów gotuje Oleńce i próbuję wcisnąć.

caro gratuluję kopniaczków :-D
kolka w aptece mi nic nie dadzą na zaparcia prócz czopków glicerynowcyh które są do niczego.

zazdroszczę Wam takich żarłoków. Oleńka to tylko danonki, no ale dobre i to:) ach no i ostatnio ulubiona potrawa to lody :ico_szoking:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

07 lip 2008, 21:55

Oj dziewczyny pustki straszne :ico_placzek: wracać na Tt bo mi tęskno za wami.
SYLA - ja robiłam kursy paznokci żelowych, o akrylach coś niecoś wiem, ale nie umiem ich robić, ale może Ci pomogę :ico_noniewiem:
Fajnie, że Nikolka ma udane wakacje, ja uwielbiam konie, ale nigdy nie jeździłam konno.
CARO - strasznie Ci gratuluję kopniaczków maluszka, ech przypomniało mi się jak to było z moimi dzieciakami, aż łezka w oku mi się zakręciał. Co do kąpieli w basenie, to Krystiano lubi wodę, z tym że na początku za każdym razem troszkę marudzi, boi się, ale jak tylko się oswoi z wodą to szaleje na całego. Niedawno otworzyli niedaleko nas (ok.10 minut jazdy samochodem) baseny termalne, mówie wam dziewczyny świetnie tam jest, woda ciepła jak w wannie. Wczoraj byliśmy na 2 godzinki, dzieciaki tak się dopływały, że zaraz po powrocie do domku poszły spać :ico_oczko:
DELICJA - Oleńka niedługo też będzie mogła wszystko wcinać, głowa do góry będzie dobrze Buziolek dla was duży :)
Moje dzieciaki śpią od 21 ja też idę się kąpać i spać, wakacje i oczywiście w TV nie ma co oglądać.
Dobranoc do juterka

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

07 lip 2008, 22:30

caro, gratuluje kopniaczków :ico_brawa_01: :-D :-D ...ja to z tymi ruchami to juz sama niewiem...pisałam ze czuje motyle...Eryka poczułam w 14 tyg wiec teraz np 12 by w gre wchodzil no ale nie 7...sie dowiem za pare dni i dam znac...

kasik milego pobyty w PL...do kiedy Wy tam jestescie?? ja lece 16 :ico_brawa_01:

delicja, Ty sie nieprzejmuj bo moje dziecko tez je niezawiele...ale dobrze ze owockimi wcina :-D no i słodkosci by jadł cały czas :ico_wstydzioch: obiadow to ledwo co dziubnie...czasem zje ładnie ale czesciej to 2 łyzeczki i koniec
Twoja Oleńka to pulpecik chyba wiec uschnac nieuschnie...

kari24, czesc :-D
pozal sie kobitko...kazdy sie zali to iTy dawaj...no i zeby nareszcie Wam z gorki było :-)

baseny,morze,wanna to zywioły mojego dziecka...UWIELBIA...teraz jak ogródek bedzie to i basen sie postawi i bedzie pluskac sie... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a i nareszcie po paru miesiacach mamy 9 ząbek...górna lewa czwórka :-D

Eryś śpi co dziwne u Niego bo nie Jego pora no ale pobiegał z kolezanka i padł :-D a pogode mamy dołująca :ico_olaboga:

ja byłam w sobote na panienskim a pozniej na dyskotece...puki brzuszka niewidac mozna latac...tylko bez picia to tak lewo :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 lip 2008, 11:28

Delicja nie martw się kochana, Oskar apetyt ma całkiem całkiem a wygląda jak szczypiorek :-D :-D :-D

no z tą wodą to u nas jest dziwne, bo kąpiele w domu uwielbia, a na dworze jest kicha totalna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

08 lip 2008, 15:44

kassik ale mała ma oczy!!!!a uczulenie okazało sie potowkami20,.626f45

[ Dodano: 2008-07-08, 15:46 ]
laura nie daje mi pisac cyka w klawiature , chyba sie przegrezala w te upaly , w samochodzie nie mamy klimy wiec pewnie dlatego...tak sobie to tłumacze lekarka tez mowila ze tor aczej potowkicaro, jak pieknie ze brzuszek Ci rosnie , pzezywasz pewnie wszystko jeszcze raz...ciut Ci zazdroszcze:) ale i na mnie przyjdzie czas...

[ Dodano: 2008-07-08, 15:48 ]
Mróweczka, a masz juz jakie przecieki co bedzie???

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lip 2008, 18:07

jogobella, niemam przecieków...przeczucie miałam ze laska ale juz niemam przeczucia :ico_oczko:

niema co czytac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-08, 23:54 ]
i po co ja tu znowu wlazłam...przeczytac swój post chyba :ico_szoking:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

09 lip 2008, 10:34

hej dziewczyny ale pustki nie było mnie na TT kilka dni i nadrobiłam w pare minut co sie dzieje ??

u nas bez zmian córka rozrabia tak , że głowa mała nerwowa jest na maksa jak sie sie cos nie podoba , ale ogólnie jest śmieszna wesoła i rozrabiara
u nas z basenem też srednio sprawa wyglada wchodzi z niego wychodzi kapie zabawki i taka zabawa do okoła

ogolnie jest żarłokiem nie mam problemu z zaproszeniem jej do jedzenia , ale waży około 10-11 kg wiec kluskiem nie jest .

Caro ja ci zazdroscze tego stanu,, krowy '' jak to nazwałaś i tych motyli :-)

a ciekawe co bedzie jak pojedziemy nad morze , bo mojej koleżanki synek też sie boi wody i niechcał wejsc do morza :ico_olaboga: mam nadzieję , że u nas takich akcji nie bedzie

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 lip 2008, 11:52

No nie ma dużo postów oj nie ma :ico_placzek: :ico_placzek:

Mróweczka tylko daj nam znać jak bedziesz po USG, co i jak :-)

Kamelek nie bój się, takich wilków morskich jak Oskarek to nad morzem nie widziałam, dzieci przeważnie chętnie się pluskały, wiec będzie dobrze-tak myślę :-)

Ale mnie dzidzia zaczyna kopac teraz już bardzo często, ale fajnie, kurcze nie wiedziałm,że drugi raz też yak się bedę tym ekscytować, a jednak :-)

[ Dodano: 2008-07-09, 12:28 ]
Cześć Mróweczka :-) koleżanko ciężarówko :-D

[ Dodano: 2008-07-09, 12:29 ]
A was też taka zimna woda w morzu, widziałam zdjecia na blogu, nie za bardzo chciałaś wejść, hi hi, chociaż synek odwazny :-D

[ Dodano: 2008-07-09, 12:33 ]
no i ni ma Kasi :ico_placzek:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

09 lip 2008, 20:51

Cześć dziewczyny :)
Co tak mało klikacie :ico_placzek: gdzie jesteście?
U nas zimno jak choleram, ta pogoda lata raczej nie przypomina bardziej jesień :ico_zly: , mam nadzieję, że wkrótce się polepszy.
Mam pytanie do dziewczyn, które kupiły foteliki do auta od 9-36kg jesteście z nich zadowolone? Ja mam fotelik taki do 18kg i właśnie się zastanawiam czy nie kupć malemu takiego lepszego, bo ten co mam to jest strasznie zniszczony.
Pozdrowionka :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość