Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

08 lip 2008, 14:18

osita ja laze chyba tak po wszystkich wszedzie gdzie cos dojrze musze sie wtracic a dziewczyny tak milo mnie przyjmuja ze jakos tak sobie z nimi od czasu do czasu ciagne i chyba nie ma terminu na ktorym bym cos nie dodala ale to przez to ze jak ja jestem przy kompie to nikogo nie ma jak znikne to sie rozpisujecie tak ze zeby wam poodpisywac musialabym robic notatki hehe moze zaczne :)a ta siara w nocy znow leciala bo wstalam i na koszulce plamek multum w okolicy piersi..ale jak to normalne to ok nie martwie sie bo przy malej mialam tak ale nie dlugo przed porodem..

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

08 lip 2008, 15:21

Dzieki dziewczyny za wyczerpujace odpowiedzi. Moja pierwsza ciaża nikogo w ciąży nie znam a za czasów mojej mamy całkiem inaczej to przebiegało i nie ma z kim pogadać.

Kurde byłam na tej wizycie i mi smutno.
Babka zmierzyła mi ciśnienie i wyszło 15o na 90 troche się wystraszyłam. Potem zmierzyła jeszcze raz i bez zmian do tego doszło jakieś kołatanie serca bo się zdenerwowałam i tak wyszło zę mam skierowanie do kardiologa na EKG, do mojego lekarza pierwszego kontaktu nie wiem po co i jeszcze 150 tysięcy innych badań. :ico_placzek:

Ale dostałam zwolnienie z pracy. Na cały miesiąc.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 lip 2008, 16:22

siasia nie martw się na zapas, moze to był jednorazowy wyskok, ale lepiej to wszystko sprawdzić, ja niestety z ciśnieniem też mam problemy, z Oskarem w drugirj połowie ciąży musiałam brać leki na obnizenie cisnienia i leżałam z tego powodu w szpitalu, trzeba kontrolować ciśnienie, mało kawy, jeść greifruty pomagają obniżyć, no i bez stresów, teraz też mam juz podwyższone, mam zapisaywać i pokazać ginowi!

osita no byliśmy w końcu na plaży, ale ten mój mały wilk m orski morza się boi :-D :ico_noniewiem: , tylko w piachu grzebał....

kasiulek ja to z Oskarem wogóle siary nie miałam....
z

[ Dodano: 2008-07-08, 16:23 ]
siary w ciąży mialo być

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

08 lip 2008, 17:38

i tak wyszło zę mam skierowanie do kardiologa na EKG, do mojego lekarza pierwszego kontaktu nie wiem po co i jeszcze 150 tysięcy innych badan

[ Dodano: 2008-07-08, 18:39 ]
a nie mowilismy ze jeszcze nadrobisz
a teraz masz urwanie glowy!!

[ Dodano: 2008-07-08, 18:40 ]
ta pierwsza wypowiedz nie wiem czemu mi tak wyskoczyla jak talam cytowanie do wypowiedz nie moja tylko kolezanki powyzej

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

08 lip 2008, 18:34

Czesc dziewczyny
jejku nie było mnie zaledwie 4 dni a tyle sie tu wydażyło :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Tyle nowych wątków,a watek porodowy to chyba numer jeden. Ja nic nie napiszę na ten temat bo pierwiastka ze mnie,ale te wasze pododowe historie to nie zła lekturka. Na dodatek piekne nowe fotki. Evik.kp piekna fotka z pordu, łza się kręci w oku.
Przy okazji sto lat dla Helenki :ico_tort: ania1980 cudna foteczka Helenki i brzuchalka :ico_brawa_01:
Asia (asika82) widzę, ze zagosciłas u nas na dobre, super juz teraz bedziemy mogły pisac sobie na forum.
pozdrawiam ciepło!

[ Dodano: 2008-07-08, 18:59 ]
Asia (asika 82) własnie przeczytałam releację Marka z Twojego porodu. Wspaniałe uzupełnienie Twojej opowiesci o przyjsciu Antka na świat. Marek powinien pisac thrillery medyczne, Robin Cook mu do pięt nie dorasta :ico_haha_01: . Oj kocha Cie ten facet nad życie,oj kocha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 lip 2008, 22:14

Marek powinien pisac thrillery medyczne, Robin Cook mu do pięt nie dorasta :ico_haha_01:
hihihiihihi, prawda??? :ico_oczko: a gdzie to aniulka sie podziewalas??? juz sie balam ze wodnik szuwarek cie porwal :ico_oczko:
fajna fota z paryza, choc zimno bylo :ico_chory:
siasia, daj na luz to i cisnienie spadnie :ico_oczko: a tak na serio, to zeczywiscie musisz sie wyciszyc, meliske pic, myslec tylko o dzidzi i juz. bedzie dobrze!!!
mało kawy,

no popatrz, a u mnie odwrotnie - ze wzgledu na debilnie niskie cisnienie i opady cukru musze sie "pobudzac" :ico_haha_01: :ico_oczko: no i u nas kaffka, cola itepe sa prawie na recepte :ico_oczko: teraz unikam, ale jak pracowalam, to bylo gorzej, stres powoduje jednak hustawki w organizmie :ico_olaboga: no i zawsze mialam butle coli odgazowanej (ew mocnej herbaty) ze soba :ico_noniewiem:
caro, a nie masz wiecej fotek???? :ico_sorki: :-D

lep mi peeeeka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: juz 2 dzien :ico_placzek: malo oczy mi z orbit nie wyjda, buuuuuuuuuuu, taki bol od srodka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

09 lip 2008, 08:25

no już nadrabiam zaleglosci
maż poszedl do pracy co prawda pozostawia ona wiele do życzenia ale w końcu z czegoś trzeba życ. poprzedni pracodawca okazal sie ostatnią swinia zwolnil go bez powodu z dnia na dzień no ale cóż taki ten świat juz jest

przez tego palanta musimy w tym roku zrezygnować z wakacji :ico_placzek: a tak bardzo chcialam Łukaszkowi pokazać morze :ico_olaboga:

gratuluje ruchów ja narazie ich nie czuję ale jak napije sie odrobinę alkoholu to mam wrazenie że dzidziuś rzuca mi sie na brzuch bo czuję jedno takie silne uderzenie i nic wiecej

ja ciśnienie też mam bardzo niskie 100/90 albo i mniej lekarz nie każe z tym nic robic tylko uważać w autobusach sklapach i kościołąch bo mogę mdleć kawkę pozwala pic

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lip 2008, 08:53

ojjj, jak pusto :ico_noniewiem: :ico_nienie:
standartowo - MELDUJE SIE 2 W 1 :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasia1983, dobrze, ze maz w ogole jakas prace znalazl. a wakacje... wiesz, najwazniejsze zeby czyms sie zajac, jest duzo gratisowych zajec dla maluchow urzadzanych przez urzedy (jakies tam kino letnie, malowanie chodnikow itp itd, cokolwiek) wiec to tez jakies wyjscie. dziecko nie bedzie pamietalo ze bylo nad morzem, ale bedzie pamietalo, ze mialo wesole dziecinstwo i mamusia duzo sie z nim bawila :-)

lep nadal peka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 lip 2008, 09:21

osita, ja ostatnio też mam problemy z bólem głowy :ico_olaboga: nie wiem czemu może przez pogodę chociaż u nas inna niż u ciebie ale pewnie tak samo źle to znosimy. :ico_placzek:
A my dopiero wstaliśmy. Lubię jak mój synek przyśnie rano bo wtedy wstaję z lepszym humorkiem :-D no ale na dwór nie wiem czy pójdziemy bo znów brzydko na dworzu niestety.
Ja jeszcze ruchów nie czuję choć czasem mam wrażenie że coś tam się dzieje ale do póki nie poczuję porządnego kopnięcia nic nie mówię :ico_oczko:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 lip 2008, 10:26

Marek powinien pisac thrillery medyczne, Robin Cook mu do pięt nie dorasta :ico_haha_01: . Oj kocha Cie ten facet nad życie,oj kocha :ico_brawa_01:
hahaha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość