Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 lip 2008, 09:27

Dobra dziewczynki Jade na USG ,dam znac zaraz po powrocie!Boje sie kurcze :ico_noniewiem: PA

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 09:32

Dobra dziewczynki Jade na USG ,dam znac zaraz po powrocie!Boje sie kurcze :ico_noniewiem: PA
nie boj sie kochana, bedzie dobrze i na pewno jest. Powodznenia, odezwij sie co i jak :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2008, 10:43

:-D dziendoberek
Dobra dziewczynki Jade na USG ,dam znac zaraz po powrocie!Boje sie kurcze PA
no daj znac zaraz Miszka co tam na usg :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja jutro na kolejna szkole rodzenia :ico_brawa_01: bedziemy sie uczyc oddychac przy porodzie :ico_noniewiem: wiec pewnie bedzie smiesznie :ico_haha_01:
Marcin powiedzial ze nia mam mu juz trud tylka i ze w przyszlym tygodniu pojedzie ze mna po ta komode i mi skraci ja :ico_brawa_01: wiec za 2 tyg zaczynam pranko i prasowanko...jak nie bedzie padac - bo dzisij znowu leje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 10:44

mmarta81, witaj

no to fajnie, ze maz w koncu pojedzie po ta komode, ja tez czekam na pogode ale jak na razie nie zanosi sie na wypogodzenie, lejej juz 4 dzien a pranko niestety musi poczekac....

No to powodzenia w szkole rodzenia, poczujesz sie jak na porodowce przy tym oddychaniu :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2008, 10:48

poczujesz sie jak na porodowce przy tym oddychaniu
:ico_olaboga: oby nie bo jeszcze zaczne panikowac tak jak to na bank zrobie na porodowce-wogole ta sie boje ze zaczne rodzic jak Marcin bedzie w pracy :ico_noniewiem: i co ja wtedy zrobie nie bedzie mogl wyjsci i zoastawic klijenta z polowa tatuazu :ico_noniewiem: -no nic najwyzaej zanim skonczy to padne gdzies albo w domu urodze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 10:50

:ico_olaboga: oby nie bo jeszcze zaczne panikowac tak jak to na bank zrobie na porodowce-wogole ta sie boje ze zaczne rodzic jak Marcin bedzie w pracy :ico_noniewiem: i co ja wtedy zrobie nie bedzie mogl wyjsci i zoastawic klijenta z polowa tatuazu :ico_noniewiem: -no nic najwyzaej zanim skonczy to padne gdzies albo w domu urodze :ico_sorki:
ja tez sie kochana boje, ze zacznie sie jak meza nie bedzie w domu, bo on pracuje ale juz szef wie, ze jak cos to on rzuca robote i jedzie do domu wiec to troche mnie uspokaja, na razie kochana nie panikujmy, jeszcze zdazymy :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2008, 10:53

:-D taaa jeszcze mamy ponad 2 miechy zeby sobie popanikowac :ico_brawa_01:
Wlasnie mialam sie Pati tobie pytac czy jest jakis watek na ktory mozna sie przeniesc po urodzeniu z naszego wrzesniowego terminku :ico_noniewiem:
ja nie moge za 2 miechy i troszke bedziemy sobie pisaly o kupkach jakie nasze malenstwa porobily....a dopiro co watek byl zalozony....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 11:01

:-D taaa jeszcze mamy ponad 2 miechy zeby sobie popanikowac :ico_brawa_01:
Wlasnie mialam sie Pati tobie pytac czy jest jakis watek na ktory mozna sie przeniesc po urodzeniu z naszego wrzesniowego terminku :ico_noniewiem:
ja nie moge za 2 miechy i troszke bedziemy sobie pisaly o kupkach jakie nasze malenstwa porobily....a dopiro co watek byl zalozony....

jest taki watek kochana, tam sie spotykaja mamusie co juz urodzily np wrzesniowki i rozmawiaja o wszystkim- wchodzisz na nowordki i niemowleta i tak jest juz wypisane- np. marcowe dzieciaczki, kwietniowe i sie odnajdziemy pozniej :-)

[ Dodano: 2008-07-09, 11:02 ]
ja nie moge za 2 miechy i troszke bedziemy sobie pisaly o kupkach jakie nasze malenstwa porobily....a dopiro co watek byl zalozony....
tak to prawda, ale zobacz ile bylo dziewczyn na poczatku, a teraz zostalysmy tylko my z wrzesniowek, tylko 3 ktore wchodzimy i rozmawiamy ze soba, a reszta :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2008, 11:08

tak to prawda, ale zobacz ile bylo dziewczyn na poczatku, a teraz zostalysmy tylko my z wrzesniowek, tylko 3 ktore wchodzimy i rozmawiamy ze soba, a reszta
no to fakt...jeszcze Zirka tutaj do nas zaglada :-D :ico_sorki:
Ale genaralnie nas malo-wiec mam nadzieje ze nie zwiejecie po porodzie :ico_szoking: bo dostane zawalu-nie zostawiajcie mnie samej z Igoslawa bo ona na bank bedzie niegrzeczna :ico_placzek:
Ja mam nr tel do Miszki wiec jak zacznie sie akcja rodze i urodzilam to jej zaraz napisze ile tam kg dziecka ze mnie wyszlo :-D bo to ze jesdt piekna to juz teraz moge powiedziec :ico_haha_01:
Pati a ty na serio juz z ta praca daj sobie spokoj -ja nie wiem jak ty sie mozesz z tym brzuchem schylac po cos!!!!!!!!!!!!!!mnie zaraz brzuch boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 11:16

Pati a ty na serio juz z ta praca daj sobie spokoj -ja nie wiem jak ty sie mozesz z tym brzuchem schylac po cos!!!!!!!!!!!!!!mnie zaraz brzuch boli :ico_noniewiem:
wiem wiem kochana, juz nie bede chodzic, mnie tez brzuch boli i zaraz musze do toalety biec. Jak chcesz to wejdz na UM dzis tam pisalam dlaczego chodzilam do tej pory do pracy tylko musisz sie cofnac o dwie albo 3 stronki nie pamietam.
le genaralnie nas malo-wiec mam nadzieje ze nie zwiejecie po porodzie :ico_szoking: bo dostane zawalu-nie zostawiajcie mnie samej z Igoslawa bo ona na bank bedzie niegrzeczna :ico_placzek:
ja nigdzie nie uciekne, bo na pewno tez bede potrzebowala pomocy i porad mam bo jestem zielona w tych sprawach :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość