Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2008, 11:20

ja nigdzie nie uciekne, bo na pewno tez bede potrzebowala pomocy i porad mam bo jestem zielona w tych sprawach
to tak jak ja...ale razem damy rade Pati :ico_brawa_01: ....mam taka nadzieje :ico_noniewiem:
Jak chcesz to wejdz na UM dzis tam pisalam dlaczego chodzilam do tej pory do pracy tylko musisz sie cofnac o dwie albo 3 stronki nie pamietam.
lece tam

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 11:30

to tak jak ja...ale razem damy rade Pati :ico_brawa_01: ....mam taka nadzieje :ico_noniewiem:
musimy dac i bedzie dobrze, trzeba myslec pozytywnie, popatrz ile malolatow dalo rade a my nie damy :-D
lece tam
to zapraszam :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2008, 11:31

:ico_pocieszyciel: no to Pati Ci na serio wspolczuje-ale cos mi sie ciezko wydaje ze podejcie meza do pracy to wina tesciowej i rodzinki :ico_zly:
Podjelas dobra decyzje -sprzatanie to nie siedzenie za biurkiem i na serio trzeba sie narobic i nadzwigac i tak jestem podziwu ze tyle wytrzymalas :ico_sorki:
A maz na 100% przedzej czy pozniej to zrozumie jak sie czujesz bo kurde niech sobie przypnie do brzucha poduszke z 5kg obciaznikiem i zobaczymy ile z tym pochodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 11:31

Ale miój Eryczek sie wierci ale to jest fajne uczucie, a jak brzuszek sie wygina na rozne strony :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-09, 11:35 ]
:ico_pocieszyciel: no to Pati Ci na serio wspolczuje-ale cos mi sie ciezko wydaje ze podejcie meza do pracy to wina tesciowej i rodzinki :ico_zly:
a jak ja na bank to wiem, wiesz co ona do mnie mowila np jak jechalismy na urlop do Pl- masz odlozonych troche pieniazkow bo musisz miec troche grosza zeby cos sobie kupic w Pl :ico_szoking: albo masz tu np 10 euro na zakupki dolozysz bo wiecej nie mam :ico_szoking: dobrze miec pare groszy dla siebie a skad ty nabierzesz jak nie masz pracy :ico_szoking: ona nie mogla przebolec, ze jej syn utrzymuje mnie a ja nie pracuje i ze wszytsko musi oplacac z wlasnego konta, to po mnie tu sciagal wiedzial ze jestem po maturze, ruucialm dla niego studia, przeciez to widomo, ze nie od razu Rzym zbudowano, prawda?????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2008, 11:45

No kurde Ci powiem ze go dziwnie mama wychowala bo mi to sie wydaje ze po slubie nie ma moje twoje tylko jest nasze :ico_noniewiem: bo jestesmy rodzina i wszystko jest wspolne :ico_sorki:
Ja nie pracuje od konca stycznia a wczesniej przez 6 miesiecy pracowalam na maxa 4h dziennie -jeszcze wczesnej 40h tygodniowo -caly etet i mam to w nonono co jego rodzina o mnie mysli bo sam Marcin mi powiedzial ze nie musze do roboty chodzic -a moja tesciowa tez jest wkur*&^%$ na bank bo on wysylal jaj sporo kasy a teraz nie wyslya bo ja nie pracuje i pacimy o wiele wiecej za chate i pewnie jej gul skacze bo jak tu byla to sie uzalala....ze pracy nie ma bla bla bla-a potem ona nie pojdzie do pracy za 900zl :ico_szoking: no kurde jak sie nie ma kasy to sie idzie nawet za 700 zl trudno takie zycie :ico_noniewiem: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 11:45

Martuniu ja na razie zmykam ide ogarnac w mieszkanku potem bede musiala przygotowac golabki i pozniej zajrze. Buziaki

[ Dodano: 2008-07-09, 11:49 ]
o jak tu byla to sie uzalala....ze pracy nie ma bla bla bla-a potem ona nie pojdzie do pracy za 900zl :ico_szoking: no kurde jak sie nie ma kasy to sie idzie nawet za 700 zl trudno takie zycie :ico_noniewiem: :ico_zly:
o losie no wiecie co, no jasne, ze jak sie nie ma kasy to sie idzie nawet za 700 zl ale powiedz po co, skoro wie, ze syn jej wysle i nie bedzie musiala sie napracowac :ico_zly:

No niestety tak go matka wychowala, u niej jest tak samo, wiesz ona wyszla za niemca i ona ma swoja kase a on swoja, ona nawet mu oddaje jak pozycza wiec dla mnie to szok, dla mnie to jasne, ze jak jestesmy malzenstwem to nie ma moje twoje tylko nasze ale widzisz jak ktos ma taki przyklad w domu to taki wynosi ale wiesz jest coraz lepiej bo ja nad tym pracuje ale nie jest jeszcze tak jakbym chciala, ale mam nadziejem, ze powoli wypracuje to

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2008, 12:03

uda Ci sie Pati :ico_brawa_01: troszke pracy i bedzie ok -moj maz za to wyniosl inne nieciekawe nawyki z domu i tez musze nad tym pracowac-niektore udalo sie juz zwalczyc... :ico_sorki: wiec trzymam kciukasy za Ciebie :ico_oczko:
Ja tez spadam pojade do sklepu po jakies rusztowanie dla cycorow :ico_oczko:
Do potem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 lip 2008, 12:08

Jestem :-D Dziewczynki wszystko z moim kaczorkiem ok :ico_brawa_01: Oczywiscie odwrocil sie do nas pupa wiec nie udalo sie zobaczyc czy aby na pewno bedzie Kubus :ico_noniewiem: Juz na patologii nie bede miala zadnego usg,kolejne w sierpniu ale juz ze wszystkimi"normalnymi"ciazami.Pani doktor zabila mnie stwierdzeniem-"It is good size baby"-------1427 :ico_szoking: Jest taki glugi,ze z pomiarow kosci wychodzi im taka waga!Zlapalam sie za glowe jak to uslyszalam :ico_noniewiem: On te nogi takie ma dlugasne ,kosc udowa na 31 tydzien :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 14:41

hejka po dluzszej przerwie :-)

namoczylam ubranka od znajomych bo sa takie zapuszczone wiec niech sobie poleza, a nawet nie wiem czy je wykorzystam bo mam swoje ladniutkie, ale powybieralam te najfajniejsze sie zobaczy.
uda Ci sie Pati :ico_brawa_01: troszke pracy i bedzie ok -moj maz za to wyniosl inne nieciekawe nawyki z domu i tez musze nad tym pracowac-niektore udalo sie juz zwalczyc... :ico_sorki: wiec trzymam kciukasy za Ciebie :ico_oczko:
dzieki kochana :-)
Ja tez spadam pojade do sklepu po jakies rusztowanie dla cycorow :ico_oczko:
dobry tekst :ico_smiechbig:

miszka to super, ze u Kubusia jest wszytsko dobrze, mowilam, zebys sie ie martwila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sporawy juz Twoj kawaler :-D a masz moze fotki???? :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 lip 2008, 14:50

namoczylam ubranka od znajomych bo sa takie zapuszczone wiec niech sobie poleza, a nawet nie wiem czy je wykorzystam bo mam swoje ladniutkie, ale powybieralam te najfajniejsze sie zobaczy
Rany a u nas tak leje,ze nawet sie za to nie biore,a mam taka ochote .......
miszka to super, ze u Kubusia jest wszytsko dobrze, mowilam, zebys sie ie martwila sporawy juz Twoj kawaler a masz moze fotki????
No wielki chlop,to moj Mateusz urodzil sie w 32 tygodniu z taka waga :ico_olaboga: Ale wiem,ze to sie najczesciej ma nijak do rzeczywistosci,bo pomiary wykonuje sie na podstawie dlugosci kosci,a ten ma sie czym pochwalic.Tak samo bylo z pierwszym ,urodzil sie 2 miesiace za wczesnie a dlugi byl jak w terminie-tylko chudy bardzo.Zdjec nie mam bo na tej patologii ,nie bardzo daja,dopiero w 34 tygodniu na nastepnym usg dostane :-)

[ Dodano: 2008-07-09, 14:57 ]
Nie no ten moj chlop to taka sierota,ze niemog :ico_placzek: Dostalismy lozeczko od jego brata,mial je tylko rozkrecic i przywiezc- ja nie moge bo kurcze jestem w ciazy.No i przywiozl,ale oczywisci po drodze 3 metalowe elementy zgubil i nonono.Ja normalnie nie mam juz sily do niego,jak czegos sama nie zrobie ....Nie wiem jak ich nie dostane w B&Q to musze kupic nowe lozeczko.A tak sie cieszylam.Co za osiol z niego.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość