Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 lip 2008, 09:47

Kod: Zaznacz cały

lek med. Kuźmą miałaś do czynienia? Uroczy człowiek :-)
Nie komentuje, miałam z nim i zajęcia i zajmował sie kiedyś Tosią i mam nieco odmienne znanie, ale zmieńmy temat.......

Kasia
Trzymam kciuki,żeby wszystko sie ułozyło. Niestety z prywatnymi tak jest u mnie mój M ma swoją forme ale wspólpracyje z inną i czasem też sa jaja. Ja za to będę zarabiac marne grosze ale w państwówce więc może troche bardziej stabilnie.
Mam nadzieje,że szybko znajdzie coś nowego.

Co dołobuzowania to ja już czasem odpuszczam. Własnie Tośka znów dorwala się do szafy z płytami i robi bałagan, tylko się odwórce a ona tam jest :ico_olaboga:
Ae przynajmniej chwila ciszy....

Własnie się waham czy iść namiasto bo taka pogoda żeniby może padać, a ja bez samocodu.... :ico_noniewiem: ale umówiłam się ze znajomymi w ogródku i troche mnie kusi.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 lip 2008, 10:10

Nie komentuje, miałam z nim i zajęcia i zajmował sie kiedyś Tosią i mam nieco odmienne znanie, ale zmieńmy temat.......
nam robił tylko USG i raz miał obchód, wiec tyle go znam
Własnie się waham czy iść namiasto bo taka pogoda żeniby może padać, a ja bez samocodu.... ale umówiłam się ze znajomymi w ogródku i troche mnie kusi.
Noo fajnie własnie lunęło

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 lip 2008, 10:45

A u mnie nie pada, więc się zbieram, a co! Raz się żyje!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

09 lip 2008, 11:28

u nas noc koszmarna... Kacper mial oczywiscie goraczke przez to za ma biegunke to czopki nie dawaly takiego efektu jestem koszmarnie niewyspana i boje sie co to moze byc bo zeby to napewno nie.... najgorsze jest ze nie chce mi jesc a co gorsza pic... a wizyte mam dopiero o 15.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 lip 2008, 12:56

mnie amelka dzis sledzi po calym mieszkaniu, a na dole mamy tak ze salon w sumie w ktorym siedzimy zawsze, potem trzeba przejsc przez jadalnie zeby isc do kuchni i przez kuchnie do lazienki wiec amelka zaczyna od salonu i dochodzi az do lazienki a potem wraca, juz tak sobie robila wycieczki ale zachecana przez nas a dzis ja latam do kuchni dogladac obiadu a tu raczkuje smyk do mnie, gdzie nie pojde nawet siku dzis robilam a juz mala nadchodzila :-D

anitko napewno bedzie dobrze, moze jakies wirusisko zlapal, daj znac jak wrocisz, :ico_pocieszyciel:

no Janiolek widze nowy suwaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: powodzenia zycze :-D

ja rzucilam palenie prawie z dnia na dzien jak zaczelam sie spotykac z moim mezem, wtedy jescze tylko chlopakiem, i do tej pory mnie nie ciagnie, on pali tak wogole..

kasia1983 przykro mi ze tak wam sie zle ulozylo, ale po zlych dniach zawsze bedzie lepiej :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-07-09, 12:59 ]
pruedence przeciez z cukru nie jestes :ico_oczko: mnie wczoraj zlalo, mala skopala folie przeciwdeszczowa bo jej zalozylam na wozek wiec z jednej strony ja az rozerwala, a ja sie wystroilam w nowe spodenki jassne i mozecie sobie wyobrazic jaki kolor mialy nogawki.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 lip 2008, 13:11

nawet siku dzis robilam a juz mala nadchodzila
Lenka też mi dziś weszła do łazienki, mało tego wstałam, a ona sobie zaglądała do muszli :-D
no Janiolek widze nowy suwaczek powodzenia zycze
dziękuję, mam nadzieję, że dam radę. Poza ciążą i karmieniem miałam jedną przerwę - 10 dni, pojechałam z babcią do Petersburga, no ale tak bardzo zalezalo mi na Petersburgu, ze moglam sie powstrzymac, nawet nie bylo kiedy zapalic, a tak poza tym to nie rzucałam nigdy, bo nie chcialam :ico_oczko: Lubię palić, niestety. Mam nadzieję, że uda mi się generalnie nie palić, tylko czasem na smaka tak jak piwka się czasem człowiek napije. Z resztą zobaczymy

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

09 lip 2008, 13:45

Biedny Kacperek. daj znać co to jest. Mam nadzieję, ze nie rotawirusy.
Kasiu tak to jest z ta stabilizacją. Zawsze jest tak, że nawet jeśli się ma umowę na stałe, to nie wiesz jak będzie. Człowiek jeszcze do tego na różnych ludzi trafia. Dacie radę i na pewno Twój mąż znajdzie pracę lepiej płatną. Mam szczerą nadzieję, że Wam się ułoży.
A mnie zlało. Poszlam do sklepu i nie doszłam. Zmokłam, ale jak przestało tak padac, to poszłam do weterynarza z dzieckiem i psem, a powrót znowu na mokro. ale wolę taką pogodę niż te upały.
ale 39 to chyba bym nie przeżyła.
Wracając do spania. Amelka śpi w krótkim rękawku i krótkich spodenkach. Okno mamy prawie zawsze otwarte niezależnie od pogody, a jak nie okno, to nawiewnik i to przynajmniej jeden. Mój mąż jest specjalista od klimatyzacji i wentylacji i się drze jak zamykam. Jak zimno, to ja okrywam kołderką i wystarcza.
To chodzenie bywa upierdliwe, ale z czasem to człowiek się przyzwyczaja do dziecka po nogami. Ja już nawet obieram ziemniaki na podłodze, a Amelcia urzęduje w nich szczęśliwa, bo czuje chyba że pomaga.
Dzisiaj czytam książkę, a Ami podchodzi do mnie, wspina się na kanapę i marudzi. Postawiłam ją na ziemi i mówie, a gdzie masz piłeczke. Przynieś, a ona do pudła z zabawkami, nur i wraca z piłką. potem, kidy zapytałam o tygryska, to z nim wraca. Byłam zszokowana, bo to skomplikowana czynność (do tej pory pokazywała ręką co chce, lub, żeby nazwać), ale widać dzieci więcej rozumieją niz chcą pokazać.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 lip 2008, 14:03

kasia1983, ale wam się narobiło !! Trzymam kciuki za szybkie znalezienie kolejnej pracy !!
Zosia jak się złości i jest w rękach to się wygina we wszelkie możliwe strony!!!
79anita, jeszsze chwileczka i zaraz będzie u doktorka, daj szybko znać co się dzieje, moja zosia właśnie dzisiaj też żadziola odstawiła, mam nadzieje, że się iternetowo nie zaraziła. hihi :-D
Yvone, To masz super, że możesz poczytać sobie, moja uczona zaraz kartki mi przewraca i nie da się z nią uskuteczniać czytania.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 lip 2008, 15:11

Właśnie wróciłam, na szczęscie mnie nie zlało, ale za to zmarzłam bo dla młodej wziełam bluze ale dla siebi już nie i jak siedzieliśmy pod parasolkami to mnie troche wywiało.
Pojechałyśmy sobie autobusem, pierwszy raz sama z wózkiem mam za sobą :-D nie było tak źle mimo,że wczesniej się bałam bo do samochodu się przyzwyczaiłam.
Wypiłam sobie kawke a wracałam już z M bo był koło rynku i nas zabrał.
Tosia w siódmym niebie była bo tyle wujków i cioci :-D

Poszłam z nią do fotografa i strzeliłam jej fotke do paszportuw końcu :-D

Anita Daj znac co tam u was, mam nadzieje, że to szybko minie, jakiś wirusik za pewne.

Yvone :ico_brawa_01: dla Amelki, za takie ładne przynoszenie zabawek, Mnie się też wydaje że dzieci więcej rozumieją niż po sobie pokazują tylko nie zawsze im się chce to pokazać.

Janiolek
To życze powodzenia w rzucaniu palenia! Mnie tam nigdy do papierosów nie ciagło, nikt w mojej ani w męża rodzinie nie pali więc w sumie jakos nawet nie miałam sie jak nauczyć.
Ale własnie mi koledzy narzekali jak to papierosy podrożały :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 lip 2008, 15:21

nikt w mojej ani w męża rodzinie nie pali więc w sumie jakos nawet nie miałam sie jak nauczyć.
U mnie od strony ojca palą wszyscy, jeden wujek rzucił, od strony mamy tylko babcia nie paliła i nie pali, a poza tym wszyscy których znam palą. Moja ciotka, jak jej mąż próbował rzucić miała go dość, 6 miesiecy nie palił, potem wyjechali na wycieczke, ktora okazala sie pielgrzymka i znow zaczal. Ciotka, w kółko powtarzała że jak ktoś ma palenie w genach to nirch nie truje nonono tylko pali :ico_oczko:
Pojechałyśmy sobie autobusem, pierwszy raz sama z wózkiem mam za sobą
noo to super, nie jest tak źle.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość