Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 lut 2008, 16:49

DRZEWKA podlalam :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 lut 2008, 17:13

Frydza, dzięki

ja mam dziś znów niejadka w domu. Odmawia przyjmowanie jakichkolwiek mlecznych posiłków...........

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 lut 2008, 17:26

hello..moje dziecko chwilowo spi wiec mam chwilke dla Was...

wiec tak...chwale piekne dzieciaczki majowe i niemajowe-te starsze rodzenstwo tez :-D :ico_brawa_01: ...no rozkosz podziwiac jak rosna i wariują....
ja po pracy...jutro nie ide ,dopiero w sobote mam isc wiec spoko....o urlopie powiedzialam zaraz na wstepie wczoraj i powiedziala ze spoko tylko musi sie upewnic ze ta druga kobitka tez wtedy nie chce....odzewu nie bylo wiec moze nie chce....albo nie pytala jej jeszcze....
poza tym u nas piekna pogoda wiec juz zaliczylysmy z Maya spacerek i po drodze zaczela tak krzyczec i wyszla z pasow bezpieczenstwa i musialam ja niesc :ico_zly: ...plakala ze zmeczenia bo w domu prosto do lozka i spi....bo krolowa w wozku nie zasypia :ico_puknij: ....
piszecie ze dzieci nie chca jesc...otorz Maya wczoraj na noc nie dostala NIC...jak wieczorem zobaczyla miseczke z kaszka to sprowokowala wymioty....jakjej nie szlo to wlozyla paluszki i poszlo :ico_zly: ....i na glodnego poszla spac i przespala cala noc bez pobudki...spala od 19.00 do 6.00 bez cyca....ja juz nie wiem...wydawalo mi sie ze za duzo jej nie wciskamy jedzonka a poza tym ona zawsze ladnie jadla...a teraz robi fochy...to nie je!nic na sile...moze zauwazyla drugie podgardle i sie odchudza :ico_oczko: :ico_haha_01: ....niewazne...musze byc ostrozna bo nie chce zeby to prowokowanie wymiotow jej zostalo-wiem ze sporo dzieci tak ma ze jak sie np. zdenerwuje to prowokuje wymioty...chce tego uniknąc!!!!

Ewcik...no co Ci ludzie to stypendium z wlasnej kieszeni Ci mają dac ze takie cuda wymyslają!!??po co im dochody rodzicow...mają zamiar ich czesc Wam przypisac?ze niby rodzice musza Wam dawac czy jak?no bo np. mozesz z rodzicami miec zle stosunki i nie miec kontaktu i tez liczy sie ze Ci dają kase?zgroza... :ico_zly:

aha i jeszcze powiem Wam ze Maya podobno ma regularne spanie o 9.30 niby zasypia...nie wiem...chyba tylko jak tatus ją kladzie bo jak mamusia to :ico_nienie:

a no i wyplaty sa w poniedzialki...ciekawe ile dostane :ico_noniewiem: ...oby sprawiedliwie!
wiecej nie pamietam...kukne pozniej to dopiesze...pa

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 lut 2008, 17:52

glizda to super ze jestes zadowolona..ale co ta Majeczka twoja ma z tymi wymiotami...moje dziecko na szczescie nie cuduje..no chyba ze to dopiero przede mna..oby nie..

znalazłam spacerowke dla Milki ale sie zastanawiam, ma te opcje co mi pasuja i cena zaskakujaco niska, ale nie wiem wydaje mi sie ze jakos duzo miejsca zajmowac bedzie jak bedzie złozona..jak wam sie wydaje??
http://www.allegro.pl/item314717584_mic ... ratis.html

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 lut 2008, 18:05

Lady...fajny duuuuzy kosz na zakupy a po zlozeniu jest taki jak nasz wozek...dosc duzy i moze zając bagaznik w aucie....ale wyglada po zlozeniu identycznie jak nasza spacerowka...(nie mowie o tym wozku co mamy taki jak Sikorka tylko o tym co mam teraz)a ktory kolorek chcesz??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 lut 2008, 18:10

Spacerówka też mi się podoba - i cena atrakcyjna :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 lut 2008, 18:33

dlatego sie zastanawiam, bo wydaje sie dosc duzy po złozeniu, a my mały bagaznik mamy, ale za to leciutki jest i wydaje sie prosty w prowadzeniu, ale to nie jest parasolka, nie?a parasolki to chyba juz dla duzo starszych dzieci?ten wozek co mamy teraz tez moze byc spacerowka, ale nie raz juz obracałam raczke i katastrofa, nie dosc ze ciezki, to jeszcze kiepski w manewrowaniu...
a jesli chodzi o kolor, to albo pomaranczowy z bezem albo czerwony z czarnym...

[ Dodano: 2008-02-28, 18:26 ]
kupiłam...czerwono-czarny..mąż zadecydował i wykonane...mam nadzieję, że nie będę żałować.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 lut 2008, 20:02

Lady...no nawet jak bedzie niewypalem to mozesz odsprzedac na allegro nie? :ico_oczko: a zycze zeby sie dobrze prowadzil i dobrze skladal i wogole!
Maya zjadla nawet deserek ale co z tego ze ciagle pcha palce do gardla...no juz patrzec nie moge...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 lut 2008, 20:32

Moje dziecię już śpi :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 lut 2008, 20:58

glizda dzieki za pocieszenie.. :ico_noniewiem:
teraz bede sie głowic komu odsprzedac ten obecny..

rto ja na dzis sie zegnam..
:516:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość