Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 lip 2008, 14:07

kamizela, ja karolowi odrazu sandałki kupiłam 22, na początku troszkę miejsca miał może za dużo, ale teraz już są akurat, wiedziałam że tak będzie, bo nóżki dzieciaczków szybko rosną.
Karol w domu też cały czas boso, buciki są tylko na dwór.

ladybird23, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ty spryciaro, proszę, proszę, malowanie sprzątanie i jeszcze czas na TT, obrotna z ciebie babeczka.

A ja chyba dawno :ico_oczko: nie wrzucałam jakiś fotek, no to proszę

Mamo!!! Dinozaur ugryzł mnie w palca

Obrazek

Mam kiepski humor
Obrazek

O już się poprawił
Obrazek

Zjadłem wszystkie malinki, teraz muszę wziąźć dicoflor
Obrazek

No już jestem czysty
Obrazek

Może jeszcze filmiki zgram, to też linki wrzucę :-D

[ Dodano: 2008-07-09, 14:33 ]
No to zobaczcie jak mój karol radzi sobie w kuchni, do lodówki nie ma uchwytu, żeby otworzyć, a spryciarz i tak już się nauczył otwierać :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=CFr7vJQitow

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lip 2008, 14:46

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Karolka za spryt!!!!!! Maya ogladala go z szerokim usmiechem na ustach :-D ...i cio to cio to mowila hehehehe czasem jej sie zdarzy cos sklecic :ico_oczko: ....i jaka masz fajna kuchnie,ja gustuje w takich jasnych :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

09 lip 2008, 15:01

Sikorka, no to syn się Wam udał. Spryt to po kim odziedziczył?
A na tej fotce z malinami to wygląda jak z miejsca przestępstwa :)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 lip 2008, 15:28

Patrycja.le, niestety ten weekend mam juz caly zaplanowany :(

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 lip 2008, 17:01

:i jaka masz fajna kuchnie,ja gustuje w takich jasnych :ico_brawa_01:
No mówiłam, że mamy bardzo podobny gust :-D Tylko w tej kuchni trochę bałagan, bo ja w trakcie obiadu, a Sikor jeszcze jakieś listwy i narzędzia pozostawiał, bo futryny i drzwi ma robić.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 lip 2008, 18:09

No my już po wizycie u ortopedy-wszystko jest ok :ico_sorki: :ico_haha_01: Buciki mamy dobre, lekarz zachwycony tym, jak Wiktor biega :ico_brawa_01: Kontrol za rok - lekarz jakiś chyba przewrażliwiony hehe no ale zobaczymy :ico_haha_02:

Odnośnie chodzenia to Wiktor praktycznie codziennie śmiga na bosaka na placu zabaw bo mamy taki wysypany piachem więc prawie jak na plaży, a w domu w skarpetach lub na bosaka. :-)

Karolek bosssssssssssski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Uśmiech ma czarujący :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lip 2008, 18:45

Kamizela,super.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nic tylko sie cieszyc!!!!!
widze u Jagodki w opisie na gg ze badanie sie powiodlo,ciekawa jestem czy byli konsultowac wyniki czy juz cos wiedzą :ico_noniewiem: ...Jagodka odezwij sie!!!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lip 2008, 19:52

jestem jestem
badanie sie udalo tzn mala zasnela
na poczatku sie denerwowała i plakała ale potem sie uspokoila i ja jej spiewałam
w koncu usnela i przeprowadzono badanie

teraz musimy sie umowic na wizyte do neurologa znowu bo wynik jest na dysku komputera i ona bedzie go analizowac

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 lip 2008, 20:01

jagódka czyli nic jeszcze niewiadomo :ico_noniewiem: Oby udało wam się teraz jak najszybciej umówić do neurologa :ico_sorki:

Ja zjadłam już kolację - placek po węgiersku polany sosem czosnkowym i zasiadłam się zrelaksować przy Karmi :ico_oczko:

A jutro idę do fryzjera :ico_brawa_01: Chcę ściąć włosy na wzór Victorii Beckham :ico_oczko: Gorzej, jak będę wygladać źle :ico_noniewiem: Najwyżej ... włosy odrosną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lip 2008, 20:38

hejka z wieczora,odwalilam juz obcinanie paznokci Mayi....bo musze to robic przez sen bo nie daje mi nawet popatrzec na swoje paznokcie :ico_puknij: ...choc kiedys normalnie jej obcinalam a teraz wydziwia i cuduje!

Jagodka,ciesze sie ze badanie udalo sie przeprowadzic,teraz szybciochem do lekarza i czekamy na jakies dobre wiesci....ciekawa jestem co to malej dolega skoro lekarka nie wie :ico_noniewiem: ....ale bedzie dobrze bo mala ma wspanialych rodzicow ktorzy szybko reaguja na rozne dziwne zachowania!!!a jak po fryzjerze?nic sie nie pochwalilas!!!

Kamizela,to u nas sie mowi obciecie na"angielke"bo to chyba tutaj najpopularniejsza fryzura i tez mi sie baaaardzo podoba i nawet chcialam sie tak sciac ale boje sie krotkich wlosow...i mi sie zaczely wywijac i nie sa juz proste jak kiedys wiec byloby ciezko...ale czekam na fote z Twoja buzia w roli glownej!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości