lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

09 lip 2008, 18:12

ja jeszcze w pracy..ale nuda

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

09 lip 2008, 18:34

A u nas kolejny dzionek minął i kolejny bardzo spokojny. Normalnie jestem pod wrażeniem jak mój Syncio zniósł przejęcia opieki nad nim przez obcą osobę :ico_szoking:
Dzisiaj był z Nianią od 9 rano do 17 i wszystko było w jak najlepszym porządku :ico_brawa_01: Nad wszystkim oczywiście czuwa Radek to moje oko kontrolne nad Nianią :ico_oczko: On by zaraz meldował jakby coś było nie w porządku

A ja dzisiaj zrobiłam pazurki i byłam na spotkaniu z szefem i już w przyszły tygodniu do pracy. Ale jestem bardzo zadowolona z przebiegu rozmowy i kasa się zgadza hihi i szef fajny gościu. Tak więc póki co wszystko dobrze idzie i oby tak dalej.

Kurczę musiałabym jakieś fotki Wam wstawić ale jakoś czasu brak może wieczorkiem je
wrzucę jak dzieciaki pójdą spać bo już tu Wojtek mi kombinuje przy kompie hihi

[ Dodano: 2008-07-09, 18:34 ]
Lidzia fajowe foteczki!!!

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

09 lip 2008, 18:48

witam - byłam dziś zMATIM u laryngologa okazało się ,że prawdopodobnie ma powiekszonego migdała , a w dodatku jakieś zminy w uszach[prawdopodobnie przez tego migdałka- jutro idziemy na rendgena [ mam nadzieje ,że da sobie zrobić]

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

10 lip 2008, 07:23

czesc dziewczynki

witam sie jako pierwsza na stanowisku--gotowa do klikania :-D
i ze swiezutka kawka :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

aga0406, to super ze jestes zadowolona :-)
oby tak dalej a powiez duzo niania bierze za godzine??tak z ciekawosci pytam.jak pilnowalam 3 latka w 2001 roku to mialam placone 3zl na godz.ale to tak z doskoku na 3 godz popolodniami

lala, powiekszony migdalek to nic strasznego-nie obawiaj sie czasem-w mojej przychodni pracuje bbb dobry laryngolog i tez sie musze do niego wybrac z dominika bo mi b chrapie w nocy i pytalam czemu to tak czy od migdala czy co no i mam ja pokazac-tylko nie mam kiedy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

10 lip 2008, 08:28

lala, powiekszony migdalek to nic strasznego-nie obawiaj sie czasem-w mojej przychodni pracuje bbb dobry laryngolog i tez sie musze do niego wybrac z dominika bo mi b chrapie w nocy i pytalam czemu to tak czy od migdala czy co no i mam ja pokazac-tylko nie mam kiedy
migdałem tak bardzo się nie martwie [chociaż ewentualna operacja przeraża mnie] bardziej martwie się o uszy. Mati też chrapie i w dodatku głośno oddycha [ właśnie takimi objawami zgłosiliśmy się do laryngologa]

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

10 lip 2008, 08:38

Witam ja po wakacjach :-D Kilolek fryzurka niczego sobie nie wiem o co chodziło twojemu mężowi.
Lidziac no ja się musiałam nakombinowac co to za dzidzia :ico_oczko: zdięcia z wody rewelka , Ja was też zamęcze paroma fotkami
Rumcajs z rodzinką
Obrazek
atakujemy Wrocław

Obrazek
kierowca autobusów i odwarzny kierowca
Obrazek
Klaudia na koniku
Obrazek
najmłodszy górnik
Obrazek
Dobra dośc bo mnie pogonicie hi hi
Aga no to masz dzielnego synka a opiekunka mam nadzieję godna zaufania no i połamania nóg w pracy :ico_oczko:
Kurka co do migałka to moja Klaudia też miała powiększony i dostała krople na jego obkurczanie , narazie jest ok. zobaczymy jesienia :ico_noniewiem:
Madziorka weselicho widzę udane a u nas lipa z wrześniowym , wczoraj tylko dostaliśmy maila że impreza odwołana .Ja jestem w szoku bo wydawało mi się że obydwoje sie kochają nie wiem co się stało a głupio mi pytac bo nie mam z tą osobą aż takich zarzyłych kontaktów.
Dziewczyny mam jeszcze jeden problem , mianowicie mój M uparł się na laptopa a ja uważam że to narazie zbędny zakup i wolę inwestowac w chatę , nie wiem dlaczego M tego nie widzi że chata wymaga remontu .Jemu tylko laptop w głowie wczoraj nawet o mały włos byśmy się nie pokłócil , ale ja wyładowałam się na prasowaniu.Nie wiem co mam robic nie chce laptopu a z M nie można normalnie o tym rozmawiac bo reaguje jak dziecko . :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 lip 2008, 14:13

tak z ciekawosci pytam.jak pilnowalam 3 latka w 2001 roku to mialam placone 3zl na godz.ale to tak z doskoku na 3 godz popolodniami
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tak mało??? No fakt, że to było kilka lat temu... U nas panie (emerytki, broń boże z agencji) biorą 7-8zł za godzinę jeśli opiekują się co najmniej 8 godzin dziennie jeśli mniej, np. 5 godzin dziennie albo okazjonalnie to godzina kosztuje 10zł!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lip 2008, 16:07

ufff
czesc
mamy dzis dzien lenia.. wlasciwie nie do konca
jestesmy w domu i nie robimy nic ciekawego (gotowanie, pranie odkurzanie bleeee) a i zaraz zaczne porzadkowac w szafie bo ciuchy mi sie nie mieszcza i sypialnia wyglada jak po przejsciu tornado hihi

pospalismy sobie z lelkiem do 10. a potem jeszcze lezakowanie do poludnia :ico_wstydzioch:
teraz maly spi na ogrodzie a ja siedze z maseczka na twarzy.. hihi marzac ze cos mi pomoze hih

jak adas wroci z pracy to jedziemy kupic lelkowi rowerek jupi!!!

a wczoraj mialam fajny dzionek
pojechalam do centrum z leonkiem na spotkanie z klasa i nauczycielka , takie pozegnanie przed wakacjami hihi
zjedlismy razem lunch w restauracji, pogadalysmy (bo same dziewczyny przyszly) bylo wesolo
lelus mial towarzystwo (3 miesiace mlodszego malego niemca i 2 latka hiszpana)
spisal sie rewelacyjnie
siedzial grzecznie na krzeselku wcinal warzywka i owoce i gadal do wszystkich
na koniec polatal po restauracji i poraczkowal ze swoim starszym kolega. slodki widok jak takie 2 latki poruszaja sie na kolanach wraz z leonkiem hiih

oczywiscie po tym poszlam jeszcze a zakupy bo skoro bylam juz w centrum to musialam skorzystac
robie juz zakupki na wczasy
kapelusz slomkowy, bikini itd hehe
zabukowlaismy wakacje w grecji od 1 wrzesnia
najlepsze jest to ze w ostatniej chwili dolaczyla do nas para naszych swietnych znajomych
poznalismy sie w egipcie i tam bawilismy sie super
i teraz jestesmy super podekscytowani kolejnymi wspolnymi wakacjami hihi
a oferta trafila nam sie naprawde super!!!

lidzia slicznie wyszlas z corcia.. a pysia w kapeluszu piekna!!

aga super ze tak wszystko sprawnie idzie. oby tak dalej

lala daj znac co po wizycie.. zdrowka dla mateuszka

kilolek to niezle sie cenia opiekunki u ciebie.. ja nawet nie znam stawek. zajmowalam sie dziecmi kupe lat temu hehe
ale nie placili na godzine.
do pozniej papa

edyta swietne wakacje

[ Dodano: 2008-07-11, 13:54 ]
witam was w szczegolnym dla nas dniu
wiem ze prawie kazda z was juz to przechodzila..
ale tak u nas sentymentalnie
od rana zyczonka, telefony, smski , kartki itd
a ja wspominam tamten dzien ub roku.. o tej porze ... lelus juz byl z nami blisko 3 godziny... wowo
nasze cudne szczescie
wtedy jeszcze nas nawet nie widzial... lezal tak bezbronnie, i nie czail co sie wokol dzieje
a dzis?? biega krzyczy smieje....
narodziny takiego czlowieczka to wielki cud!!! i jakie szczescie!!!
nie potrafie zrozumiec jak moglam zyc bez niego tyle lat
nie jestem w stanie sobie przypomniec jak nasze zycie wygladalo bez tego malego czlowieczka
teraz wydaje mi sie takie puste i nieciekawe..
przeciec taki szkrab wypelnia caly dzien, a dom radosnym krzykiem
nie mozna go nie zauwazyc.. ani nie kochac!!!
kiedys przeczyztalam piekna mysl:
takie malenkie raczki a chwycily nas za serce na zawsze...

no dobra koniec sentymentow
czestowac sie prosze
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

lelus u mamusi... 10 dni po terminie, 2 dni przed przyjesciem na swiat
Obrazek

pierwszy miesiac

13.07 Lelus ma 2 dni
Obrazek

15.07 leonek ma 4 dni
Obrazek

30.07 pierwsze plazowanie leonka, ktory ma 2,5 tygodnia
Obrazek

2 miesiac

drugie plazowanie leonka.. i koniec pierwszego miesiaca!!!
Obrazek

trzecie plazowanie z pierwsza dziewczyna hihi 1,5 miesiaca lelka
Obrazek

leos lesny skrzat
Obrazek

leos w stratford, czyli sladami shekspeara
Obrazek

pierwszy shopping leonka na oxford street 7.09
Obrazek

czwarte i ostatnie plazowanie lelka lato 2007
Obrazek

leos maskotka euro2012
Obrazek

lelek ma 2.5 miesiaca
Obrazek

lelus ma 3 miesiace
Obrazek

Obrazek

pierwsze hallowen leosia
Obrazek

leon na fireworks-
Obrazek

4 miesiace
Obrazek

lelek na andrzejkach
Obrazek
lelek magik
Obrazek


leon ma 5 miesiecy-pierwsza marcheweczka
Obrazek

lelus plywak
Obrazek
mikolajki

pierwszy sniezek
Obrazek

pierwsza wigilia z leosiem
Obrazek

chrzciny lelka
Obrazek


lelek ma 6 miesiecy
szejk
Obrazek


leon w warszawie
Obrazek

leon w tv
na planie "budzika"
z pixelem i kotka Ruda
Obrazek
w studio WOSP
Obrazek

7 miesiecy
pierwsze walentynki
Obrazek

pierwszy raz sam wstalem
Obrazek

maly builderek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

8 miesiecy
Obrazek
Obrazek

Obrazek

9miesiac

Obrazek

spacer po warwick
Obrazek

nature centre
Obrazek
na kreglach
Obrazek

snowdonia
Obrazek
Obrazek

10miesiac
Polska

w krakowie
Obrazek

11miesiac
Obrazek

Obrazek


lelus w dniu urodzin

[ Dodano: 2008-07-13, 00:53 ]
hej

a u nas imprezka zakonczona hihi bylo wesolo,hucznie i gwarno
kolezanka zrobila lelkowi piekny tort, motylka owocowego, naprawde dzielo sztuki tylko ja zbyt zakrecona bylam i zapomnialam o fotce a buu dopiero w trakcie krojenia mnie olsnilo.. tak mi żal :ico_placzek:
ale pysznie smakowal
lelus byl podekscytowany
wołał swoje : "JAAA" hehe
kochany
i chodzil sobie ladnie sam, pierwszy raz w domu. ale mial publicznosc wiec zrozumiale
ja oczywiscie w takich momentach jestem zbyt podekscytowana i nienagadana hehe wiec w ferworze zabawy zapomnialam o jedzeniu i dopiero niedawno zjadlam pierwszy posilek od sniadania , i znalazlam w lodowce nietknieta salatke truskawkowo-melonowa hehe no coz zdarza sie hihi (ostatnio taki numer zrobilam na swojej 18stce kiedy kumpel po polnocy znalalazl w lodowce przygotowane przez moja mame ciasto na te okazje hehe )
ale i tak duuzo jedzonka zostalo
zrobilam nowa salatke z winogron kurczaka i czosnku.. zrobila furrore. hehe pyszna!

fotki pokaze jak zgram na fotosik...
poki co dopijamy drinki z A i pewnie pojdziemy zaraz spac...
do naszej kruszynki :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

13 lip 2008, 11:16

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Leleka roczniaka

Sprzedaj nam przepis na tą sąłatkę z kurczaka i winogron.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lip 2008, 11:38

kilolek dzieki
2-3 piersi z kurczaka podsmazone w kostke, 1 kisc winogron bialych i 1 czerwonych pokrojone na pol. do tego wycisnac 8 zabkow czosnku i 3 lyzki majonzeu.wymieszac gotowe
smacznego

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość