sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

09 lip 2008, 18:04

Hej mamuśki!
Fotki poprostu rewelacja,dziewczyny wyczesane w kucyki mnie rozbroiły, a i chłopaki w niczym laseczkom nie ustępują,słodkości :ico_brawa_01: Ja też muszę coś nowego wrzucić,ale ciągle czsu mi brak,ostatnio moja księżniczka się strasznie rozbestwiła,ciągle chce na ręce i strasznie marudzi,może akcja ząbki się rozkręca,bo jak do tej pory w tej kwestii nic się nie działo.
A odkąd może swobodnie fikać nóżkami,to nie ma szans żeby spokojnie poleżała,turla się po podłodze,ale narazie tylko w lewą stronę potrafi i tak jak Gabik ląduje daleko poza matą :-) Jest taka ruchliwa,jakby chciała wszystkie zaległości nadrobić :ico_haha_01:
Jeżeli chodzi o używanie soli,to ja do tej pory nie soliłam Mai jedzonka i wszystko pięknie jadła,teraz minimalnie solę, żeby tak jak mówi Renia, przyzwyczajała się do tego smaku.
Kurcze,dzisiaj cały dzień taka dzika pogoda,na przemian słońce i deszcz,dopiero teraz się ustabilizowało i ładne niebo jest,jak Maja się obudzi to może na jakiś szybki spacerek wyskoczymy,bo dzisiaj cały dzień w domku
Zmykam narazie,jak mi się uda to wpadnę wieczorkiem :-)

[ Dodano: 2008-07-09, 18:45 ]
chyba już jednak nie pójdziemy na żaden spacer,bo Maja ciągle śpi...

[ Dodano: 2008-07-09, 19:09 ]
A tak Maja trenuje szpagat :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 lip 2008, 19:29

sabi_k77, ona tak sama te nóżki tak do góry zawinęła? super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 lip 2008, 19:59

Hello ja dalej nie mam internetu chyba nie dam rady was doczytac

super fotki

majka to juz niezly lobuziak sie robi caly czas krzyczy i zasypia tylko na rekach :ico_olaboga:

najlepsze jak wracam z pracy to ona na mnie czeka na balkonie i jak sie jej uda mnie zauwazyc to az sie trzesie z szczescia ze mama wraca przeslodkie sa te chwile

na dziaslach ma dwie takie biale plamki ale zebow dalej brak jest strasznie marudna przez to jak da cos do buzi to az sie trzesie tak ja dziasla swedza

teraz uciekam mam nadzieje ze do piatku mi zaloza ten internet :ico_olaboga:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

09 lip 2008, 20:28

Renia0601 pisze:ona tak sama te nóżki tak do góry zawinęła?

samiuteńka :ico_haha_01: Jak ją kąpię, to trzyma się stopami ścianek wanny,nie kąpiemy się już w wanience tylko dużej wannie :-)
Kurcze,łobuz siedzi mi na kolanach i pisać nie pozwala,bo ona też chce

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 lip 2008, 20:29

Wszystkiego najlepszego dla Pawełka :ico_tort:

Pinko rozbroiłas mnie tą fotką Uli z kiteczkami, wyglada super.Ona naprawde ma bardzo długie włoski :ico_brawa_01:

Martynka od trzech dni nie zrobiła kupki i dzisiaj troche marudna była.masowałam jej brzuszek,robiłam herbatki ale dalej nic :ico_noniewiem: Mam nadzieje ze jutro juz zrobi :ico_sorki:

Sabi świetna pozycja u Mai :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 lip 2008, 20:45

STO LAT DLA ARTURKA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

My już po kąpieli, Uleś najedzona zasnęła :-)

madziarka81 pisze:Pinko rozbroiłas mnie tą fotką Uli z kiteczkami, wyglada super.Ona naprawde ma bardzo długie włoski :ico_brawa_01:

Heheheh, dzięki, rzeczywiście te związane włoski wyglądają ekstra, chyba od czasu do czasu będę ją tak czesać ;-)
Sabi, śliczne zdjęcia, to w podpisie słodkie, Majeczka tak fajnie kuka przez drabinki.
Ja dzisiaj zrobiłam Uli ziemniaczka z marcheweczką i masełkiem i chyba jej troszkę smakowało, pluła trochę, ale trochę też jadła... zobaczymy, może z czasem będzie jej bardziej smakowało.
U nas tez dzisiaj pogoda w kratkę. W jednej chwili słonko, a za chwilę chmury i deszcz i po chwili znowu słonko i cały taki dzień. Na wieczór się lekko wypogodziło.

[ Dodano: 2008-07-09, 20:50 ]
Zmykam oglądać serialik... papapa spokojnej nocki :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 lip 2008, 20:52

pinko, jakiego programu uzyłaas zeby zrobic takie zdjecie jak masz w podpisie?

Arturku sto lat dla Ciebie :ico_tort:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 lip 2008, 21:46

Wszystkiego NAJ, NAJ dla kochanego Arturka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Niech rosnie zdrowo i bedzie zawsze usmiechniety!!!

Pawelek juz chrapie w lozeczku, ja tez zaraz sie klade.... niby taka lekka prace mam a wykancza czlowieka.... :-)

Sabi super fotki!! Niezla akrobatka z Mai! :ico_brawa_01:

Uciekam! odezwe sie jutro z pracy!! Spokojnej nocki!!
PA

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 lip 2008, 22:38

madziarka81, użyłam PHOTOFILTRE :-)
Zmykam spać :-)
Papapa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 lip 2008, 22:55

witam u nas pogoda beznadziejna wybralam sie rano z dziecmi do kolezanki z pracy i zlapala mnie taka ulewa ze jak doszlam do niej to deszcz ze mnie tak kapal ze kaluza zostala na podlodze jak stanelam.Amelka dzisiaj strasznie marudna .Strasznie gryzie mnie w sutki jak ja karmie no i wogole wszedzie trzymam ja na rekach to jak mnie zlapie zebami np w brode to az sie trzesie.Super te wasze maluszki na zdjeciach a w tych kucykach to przeslodko wygladaja.Zmykam spac pa

[ Dodano: 2008-07-09, 22:57 ]
a zapomnialam o Arturku i zpoznienie dla Pawełaka wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość