Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 lip 2008, 07:41

Witajcie :)
Oh nasz watek naprawde nie za ciekawie wyglada.. :ico_placzek:
Gdzie jestescie Baboski???
U nas caly czas pada deszcz i siedzimy w domku i tak leci sobie dzien za dniem,moje dzieci spia jeszcze,Nicolinka spi od wczoraj a Marcusek zasnal niedawno znowu po swoim mleczku ;-)
Milego dnia wam zycze :ico_oczko:

Gabi sliczne foteczki Emiliki,ale ona jest tez duza dziewczynka :ico_brawa_01: ladny ma nocniczek napewno za niedlugo nauczy sie tam siuisiu robic tak jak moja Nicolinka :ico_oczko: Super fotki :ico_brawa_01: I powodzenia w tych zalatwianiach oj jak ja nie lubie tych urzedow i latania.. moj maz wszystko zalatwia jesli chodzi o takie sprawy..ja tez umiem ale nie przepadam za tym.. :ico_oczko: :ico_haha_02:

Maggie tak moj Marcusek to juz je papeczki i sloiczki i kaszki,na sniadanie je kaszke mam na mysli jak sie obudzi za drugim razem to daje mu kaszke bananowa ale mu smakuje :ico_oczko: a pozniej po polodniu to daje malemu sloiczek przewaznie owocowe jablko z bananemi i takie pomieszane rozne a wczoraj tez malemu Marcusowi ztarlam bananka na tarce i jak mu smakowal :ico_haha_02: A i Marcusek sobie swietnie radzi z jedzeniem lyzeczka a tak pozatym to maly pije mleczko i ciesze sie bo dobrze to mleko przyswaja i niemamy klopotow tak jak z Nicole bylo jak byla w wieku Marcuska ale to dluga historia :ico_oczko: :ico_haha_02:

No to uciekam jak was niema.. :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-09, 08:13 ]
Moje dzieci jeszcze sobie spia a ja wpadlam na pomysl zeby wam pokazac foteczki moich spiacych dziecinek :-)
Spiaca Nicolinka :
ObrazekObrazek
Spiacy Marcusek :
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lip 2008, 11:59

cześć kobietki, ja dzisiaj w okropnym humorze jestem ....
śliczne fotki Emilka słodziutka taka i Nicolka też.

U mnie do tego wszystkiego jeszcze pogoda beznadziejna leje i leje, i jak tu nie mieć doła.
Antoś w przedszkolu, znowu mi płakał dzisiaj było zle bo się wyrywał;, nie wiem juz sama chyba go z tamtąd zabiorę, chociaż z drugiej strony ten jedn dzie ń w tygodniu to nie jest tak dużo, napewno zawsze czegoś tam się nauczy :ico_oczko: :ico_oczko:
Ale sie pustki tutaj zrobiły :ico_placzek:
Nawet Basia juz nie zagląda :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 lip 2008, 14:07

Maggie niewiem co ci doradzic? Moze Antos mial nie za ciekawy dzien i tak zaaregowal,a nastepnym razem wszystko bedzie ok,a z drugiej strony moze Antolek juz tam niechce chodzic do przedszkola i dlatego tak sie zachowuje.. musisz zobaczyc i odczekac..

Gabi jakos sie pouklada ci z mezem dobrze bedzie trzymam kciuki :ico_oczko:

A moje dzieciatka spia,Nicolinka zasnela o 13 30 a Marcusek tylko 30 minut za Nicole i ja chwilke mam to pisze :ico_oczko: Za niedlugo bede obiadek robic i musze jeszcze pranko pozdejmowac,chwilowo nie pada ale strasznie wieje wiatr i dlatego moje pranie bedzie suche a przy takim wietrze to tez nie wychodze na spacerki bo wieje i nie zanosi sie zeby przestalo wiac ;)
A niechcialabym zeby mi dzieci przewialo..
No wlasnie ja tez niewiem czemu sie Basia nie odzywa?? Juz wrocila chyba z urlopu albo?? Moze sie na mnie obrazila..?? :ico_wstydzioch: Tak jakos podejrzewam.. :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lip 2008, 14:51

nie nie do przedszkola chce chodzic bo jak przychodzę po niego to jest zawsze bardzo szczęsliwy, tylko najgorsze to rozstanie ...
ale chyba jednak warto to przetrwać.
U nas nadal kryzys :ico_placzek: wiec mozemy sie posmucic razem
no u mnie juz chyba lepiej...
poweidziałam mezowi co mi lezy na sercu.
Przytulił mnie i chyba mnie zrozumiał.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 lip 2008, 15:35

no ja się melduje ....


siedze jeszce do 16 w pracy ...

ale pocieszm sie tym że weekend i kolejny tydzień ma być upalny i bede pracowła tylko do 15 i wkońcu nastepna sobota bedzie wolan ... bo jak do tej pory ciągłam 3 soboty po rząd i ta najbliższa bedzie czwartą .... a potem wszystko wróci do normy - czyli 2 soboty wolne i jesna pracujaca ....

Nie wiem co sie dzieje z dziewczynami ...Basia jest i pisze na blogu Asi ... wiecie że Asia uczy wię już wierszyków na pamięć ???? jestem w szoku bo Malwinka dopiero łączy wyrazy w zdania ... ale i tak nie jest źle ....ale i tak najbardziej jestem dumna z tego że pożegnałyśmy pampersa na dobre .....

I jeszcze jedno osiągnięcie ... w niedzielę Kapik nauczył się jeździc na rowerze na dwóch kółkach .... wiem że poźno ale jak a niego to i tak mega wyczyn ... zreszta sam jest z siebie dumny .... :ico_brawa_01:

u nas w domu tez mamy fatalną atmosfere ... ale to ze względu na naszego przyjaciela .... cierpi okropnie .... sam wie że nie ma już nadzieii .... to jest okropne


Musze Wam powiedziec że zdjecia dzieciaków są fantastyczne .... Emilka Nicola i Marcus....śpią cudownie ..... i rosną jak na drożdzach .... masz rację Kristi ... czas za szybko leci ......chociaż ... ja wiem.... :ico_noniewiem:


u nas kiepsko ze żłobkiem szanse maleją co dzień coraz bardziej .... sama nie wiem jak to bedzie .... co gorsze na przyszłość ... widzę że kiepsko bedzie z przedszkolem .... :ico_olaboga:

Pozdrawiam ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lip 2008, 18:04

cześć dziewczynki, ale mam wieści....Antoś po raz pierwszy zawołał na nocniczek i zrobił kupkę i siusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jestem taka dumna że chciałabym to wszystkim ogłosić :-D
wiecie że Asia uczy wię już wierszyków na pamięć ????
Jestem w szoku...ogromne brawa dla ASIEŃKI
w niedzielę Kapik nauczył się jeździc na rowerze na dwóch kółkach
Ogromne brawa dla Kapika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Racja czas stanowczo za szybko leci....chcioałabym że by mój Antoś znowu miał tak ze trzy miesiące....cudo takie.
Poza tym myślę że chyba bardziej dojrzałam do roli MAMY :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-09, 18:05 ]
o ja też postaram się juz niedługo wkleić fotki mojego Toska.

Ciekawe co u Izy, diem, Iwonki.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

09 lip 2008, 21:47

witajcie kochane

nie mam siły na nic....i nic mi sie juz nie chce.....niedługo sie przeprowadzamy..mateuszka pokoik jest juz prawie caly gotowy..jutro montują mi kuchnie.....tata kładzie panele........wlasciwie to juz moglibysmy sie przeprowadzac ale nie ma jeszcze szamba( niestety kanalizacji tu jeszcze nie wynalezli)
myslalam ze mateuszka urodzinki zrobimy juz na swoim ale marne szanse.....marek spi juz tam w domu a my jeszcze z matim w mieszkaniu
nerwowa atmosfera jest z tym wszystkim i kłócimy sie co chwila z markiem..mam juz go dosc..wkurza sie na mnie o wszystko o traktuje mnie bardzo zle......krzyczy ....masakra...a ja sie tylko denerwuje i placze po kątach..najgorsze ze nie moge sie przeciez denerwowac

do tego wszystkiego doszla Matusia wysypka..od prawie miesiąca bidulek sie drapie i go swedzi..ma krostki na calym ciele.....i nie wiemy od czego..oczywiscie chodzimy do alergologa i eliminujemy wszystko po kolei..cale szczescie juz wysypka powoli schodzi :ico_olaboga: ..ufffff

:ico_brawa_01: brawa dla Malwinki za nocnikowanie
Gabi..u nas tez nie za wesolo w tym temacie..ach..szkoda gadac......a mati idzie od stycznia do przepszkola wiec musi byc bez pieluchy
Aginka kurcze...i co zobisz z Malwinką od wrzesnia?? trzymam kciuki..moze sie zwolni jakies miejsce

:ico_brawa_01: i brawa dla Kapika!!!!!

:ico_brawa_01: i oczywiscie dla Antosia za nocnikowanie..ale fajnie!!!!

Kristi cudne fotki dzieciaczków..ale szybko ten czas leci..nie wiadomo kiedy.....buziaki dla nich!!!!

Aniu kochana ty..trzymaj sie dzielnie!!!!

[ Dodano: 2008-07-09, 21:56 ]
wklejam kilka fotek Matusia:
Obrazek
Obrazek

Obrazek

trzymajcie sie i buziaki dla waszych aniolków

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lip 2008, 00:57

cześć Kobietki.
O Iza no wreszcie zawitałaś, oj widze że zalatani jesteście. Wklej nam swój brzuszek.
Dziwne te krostki matusia, ale mam nadzieje że przejdzie i kryzys z mezem również.
Całuski ogromniaste.

[ Dodano: 2008-07-10, 01:26 ]
i kilka fotek Antolkowych:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...kurcze no i cos stronka zaczęła szwankować... :ico_zly:
jutro dokończe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lip 2008, 07:31

Dzien dobry z rana :)
Moje dziecinki spia,maz poszedl do pracki musze powiedziec ze mi z mezem sie uklada i nie klocimy sie i jest oki.
Mam propozycje pojechaania sobie z mezem do Monachium tak pozwiedzac i pojechalibysmy z tymi goscmi od moich tesciow malzenstwo nauczyciele :) A le moje dzieci slodkie bym musiala do tesciowej dac i by sie nimi zajela.. i sama niewiem co mam robic.. z jednej strony fajnie by bylo bym spedzila sobie czas z mezem i bylo by milo a z drugiej nie widziec moich maluchow przez 5 czy 6 godzin.. to jakos tak mi dlugo sie wydaje.. i juz jutro bysmy mieli jechac jak moj maz z pracki przyjdzie ..
Mysle ze chyba sie zdecyduje i pojade .. a z tej innej strony to bym zostala z dziecmi w domu.. niby prosta decyzja a mam z nia male problemy.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
Pozatym wszystko ok,wczoraj sobie zrobilismy grilla z tesciami i tymi ich goscmi i bylo ok,mala sie ladnie wybawila z babcia i ladnie zasnela i spi nadal.. tak jak Marcusek tez spi ale juz zdazyl zjesc swoje mleczko :ico_oczko: a dzisiaj pojdziemy na spacerek bo nareszcie slonce wychodzi :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Maggie,Iza super foteczki waszych synciow :ico_brawa_01: A jakie fajne minki Antos robi i Matus jaki powazny :ico_brawa_01: Oj beda sie dzieczyny w kolejce ustawialy do waszych Synkow :ico_brawa_01: takie male casanowy rosna :)

Dziekuje wam za mile komplemeciki ;)
Milego dnia buziaki papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

10 lip 2008, 14:29

Maggie, dzieki..i ja mam nadzieje ze niedlugo sie wszystko pouklada..fotke brzuszka wlkeje tylko najpierw musze zrobic

sliczne fotki Antosia.....aniołek z tymi wloskami blond

Kristi, nawet sie nie zastanawiaj tylko jedz.....zrob to chociazby dla męza który chce cie z pewnoscią tylko dla siebie..i baw sie dobrze!!!!!
Gabi, zapomnialam napisac wczesnoej ze sper fotezki Emilki....wydaje sie ona byc wysoka ....bedzie z niej laska ze hej!!!
ja tez lubie gdzies sobie sama wyjsc i zostawic mateuszka..wczoraj chociazby oddalam go esciowej na kilka godzin i sobie sprzątałam w nowym domku...napracowalam sie ale i odpoczęlam...i stesknilam za matim

a z nocnkowanie to nie wiem juz sama co robic.....mati wola siku ale w trakcie robienia.....nigdy nie zdąże podbiec z nocnikiem..a ja robi kupe to mowi oczywiscie ze robi ale nie moge nawet do niego podejsc..ani nawet spojrzec bo sie wkurza.....potrzebuje chwili sa na sam :ico_tort:
a w nocy sie budzi i wola siku..tzn ze zrobil wlasnie i kaze sobie zmienic pieluche...
tak wiec on juz wszystko ladnie kojarzy i wola tylko nie chce zrobic na nocnik...ani na wc.......podejrzewam ze jak raz zrobi to juz bedzie robil

[ Dodano: 2008-07-10, 14:30 ]
Gabi, trzymam kciuki zeby i was sie wszystko poukladalo......gdzie jedziecie w góry???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość