Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 lip 2008, 13:33

Kurcze, ja tez zabiegana jestem strasznie :ico_olaboga:
Kasia, przykro mi ze Twoj maz stracil prace. Jak widac nigdy niczego nie mozna przewidziec. Trzymam kciuki zeby szybko znalazl nowa i 10 razy lepsza.
Marta, daj nam znac koniecznie co u was i jak sie czuje Maddox.

Anita, jak Kacper?? :ico_pocieszyciel:

Pruedence, motywowac trzeba, bo to pomaga :-D ja tez troche maltreuje Szymka, zeby sam chcial chodzic :ico_wstydzioch: na razie chodzi za jedna reke, ale widac ze czuje sie niepewnie i chwieje sie na nozkach, wiec cwiczymy

Oprocz tego zapisalam sie na prawko i teraz codziennie biegam na wyklady albo do dentysty. Musze jeszcze "zaliczyc" ginka i endokrynologa i porobic sobie wszystkie badania. :ico_olaboga: niedlugo Szymo skonczy roczek i chce mu zrobic fajne przyjecie :ico_brawa_01: wiec tez troche roboty jest... no i Rysio wraca niedlugo i tez bedzie gwarno. :-D ale sie ciesze ze tak nam sie pomaly wszystko zaczyna ukladac :-D No i chce pojsc na studia tylko nie wiem czy nie jest jeszcze za pozno. :ico_haha_01: Wiec jak widmziecie dzieje sie u nas dzieje :ico_haha_02:
Buziole!!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 lip 2008, 13:43

za rzucanie sie nawet nie biore tyle mojego relaksu co sobie kawe zrobie jak Kacper spi i fajeczke w samotnosci na balkonie zapale
ja narazie chcę ograniczyć się jak tylko będę mogła, pewnie tez nie rzucę, za bardzo lubię to o czym piszesz :-D ale chce czuc ze 'mam ochote', a nie 'musze'

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 lip 2008, 14:31

Anita- dobrze, że z Kcprem już troche lepiej. A z tym baraniem wszystkiego do buzi to tak jest, ale nie upilnujesz. Zwłaszcza na polu albo w piaskownicy. Strach się bac co tam się czają za zarazki, więc lepiejo tym nie mysleć.

Wisienko- ciesze się że wam sie tak wszystko ładnie układa. No i koniecznie wklej fotki z przyjęcia. Ja Tosi zrobie dopiero takie więszke w połowie sierpnia jak będziemy już w krakowie.

Wiecie co czasami sobie myśle,że szkoda,że nasze szkraby mają urodziny w wakacje bo jak pójda do szkoły to nie będzie jak im robić przyjęć urodzinowych dla kolegów, albo oszukane można zrobić np. we wrześniu :-D
Za to wakacyjne dzieciaczki są ponoć intelligentniejsze co widać na tym forum :-D Same geniusze tu są ;-) Hehe alem skromna!
Jakiś mam dziś wybitnie dobry humor w sumie nie wiem czemu bo jak poszłam do sklepu i chcialam sobie spodnie kupić to się przeraziłam jak mi dupsztal urusł i po raz kolejny postanawiam przejść na diete....trzymajcie kciuki.

Za to w 5,10,15 mega przeceny, przjedżcie się, taniocha straszna. Kupiłam Tosi fajne ogrodniczki, z bawłeny całe za 16zł i na prawde ładne.

[ Dodano: 2008-07-10, 14:36 ]
No i wszystkiego naj dla Julki :-D bo razem z Tosią kończa dziś 11 miesięcy
:ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 lip 2008, 14:41

Wiecie co czasami sobie myśle,że szkoda,że nasze szkraby mają urodziny w wakacje bo jak pójda do szkoły to nie będzie jak im robić przyjęć urodzinowych dla kolegów, albo oszukane można zrobić np. we wrześniu
ja mam w wakacje urodziny, impreze robilam raz w maju, raz pod koniec czerwca, a potem byly imprezy dla znajomych juz w dniu urodzin, a ostatnie 4 imprezy to juz z Mareczkiem

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 lip 2008, 16:23

Jejciu ale mi się nie chce pakować, ilość rzeczy które musze zabrac na te 4 tyg mnie przerażają :ico_szoking: , do tego będe całą droge sama prowadzić samochó bo ciocia nie ma prawa jazdy- miejmy nadzieje, że dojedziemy bezpiecznie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-10, 16:24 ]
A i dziś złozyliśmy dokumenty do paszportu dla Tosi, tak że bedzie go mieć 7 sierpnia, mamy w planie gdzies sobie pojechać na last minute we wrzesniu, zobaczymy co z tego wyjdzie!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

10 lip 2008, 17:29

Pruedence, wiem co masz na myśli aporopo urodzinek. Ja urodzona 1 sierpania tak naprawde nie miałam urodznek z dziećmi nigdy jedynie 18 miałam ale to i tak wypadło póżniej, bo nie było jak tego zorganizować,a dodatkowo, zawsze 1 sierpnia z rodzinką jechaliśmy na wakcje więc przżywałam uraodzinki w samochodzie. :ico_oczko:
Zosiak ma pierwszy w swoim życiu katarek, naszczęście jej leci a nie jest zatkany. I ma lekki stan podgorączkowy, dałam jej troszke leku na gorączke i przeziębienie, aby lepiej jej się spało.
Duże buziole dla Tosi i Julki :ico_tort:
Pruedence, nie przejmuj się co mąż mówi bo potem ci jeszcze powie jak mój że ją rozpieszam i dlatego tak się źle zachowuje albo coś jeszcze innego.
Robisz co ci instykr matczyny mówi i dobrze.
wisienka24, ja też już organizuje zosiakowi urodzinki. Akutrat 24 sierpnia wypada w niedziele, więc 2 dni przed naszym wyjazdem i musze zorganizować imprezke gdzieś nie w domku bo u nas nie będzie już nic, tylko materace i torby na podróż.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 lip 2008, 18:28

witajcie :-D
dla naszych dziewczynek kochanych Tosienki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i Julci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

my bylysmy dzis na spacerku, bylam na placu zabaw, przerobili hustawki na nasza korzysc i sa teraz takie jak tosia ma zdjecie, wiec Amelka sie wyhustala, a tak powazna minka byla ze szok, pospacerowalysmy za raczki troche, super bylo, szkoda ze mezus moj w pracy ale zrobilam fotki, nawet sprobowalam ja na zjezdzalnie dac troche oczywiscie trzymana ale tata sie do tego nada lepiej :-)

ja tam o urodzinkach tez mysle, pojedziemy do polski 5 i wracamy 20 wiec kolo 20 beda takie cos jakby urodzinki a tutaj zrobie dla najblizszych znajomych jakas mala imprezke juz w terminie :-)

ja dzis po tym spacerze ledwo zyje a amelka stoi w lozeczku, myslalam ze zasnie ale jakos jej sie to nie usmiecha...

[ Dodano: 2008-07-10, 18:32 ]
wkleilam nowa fotke jak patrzyla na mnie taka zaskoczona zaraz jak ja tam wlozylam a potem jej sie podobalo ale powaga byla ze szok :-D

jak nam sie tu zaczna roczki to dopiero beda foty piekne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 lip 2008, 22:01

Cześć!

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
na nasze skończone 11 m-cy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i dla Tosi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dzięki dziewczyny za pamięć :ico_sorki:

Julia nic nie robi tylko chodzi :ico_szoking: boję się, że się nadwyręża, nawet na spacerze zamiast siedzieć w wózku to po chodniku idzie i aż piszczy z radości :ico_olaboga: wchodzi do sklepów :ico_szoking: i piszczy z radości- śmieszne to jest bo sama jeszcze chyba nie dowierza że już potrafi i strasznie się cieszy :-D

Mam nadzieję, że z Kacperkiem dużo lepiej

Marta, wiem co przeżywasz, mój synek miał narkozę przy przepuklinie, na pewno będzie dobrze, nie zadręczaj się...będziemy się modlić i mocno trzymać kciuki

Karolinka, Amelka jak zawsze wygląda olśniewająco :ico_brawa_01:

Kasia3 strasznie się cieszę, że Ciebie tak "dużo tutaj" :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - możemy na bieżąco wiedzieć co u Zosi, urosła bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania a jak będziesz na wakacjach kąpać Tosię???? bo ja tak sobie w tamtym roku "przylukałam" jak kąpali małego chłopczyka, jak wiadomo wszędzie są kabiny prysznicowe, a wanienka za duża żeby brać ze sobą, więc oni mieli taki malutki dmuchany basenik, który mieścił się w prysznicowym brodziku, albo jak było upalnie to na dworze przed domkiem go kąpali w tym baseniku-
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=394765664- nawet ma dno dmuchane

Marta wklej jakieś nowe zdjęcie Nelinki :ico_sorki: :ico_sorki: :-)

Janiolek, ja też paliłam jeszcze po Adrianku podpalałam sobie :ico_wstydzioch: wmawiałam sobie, że to nie nałóg, palę bo chcę- ale naprawdę zamiast przed wyjściem z domu make up sobie zrobić to leciałam na balkon zapalić :ico_szoking:
............ wszystko przez pryzmat papierosa...póki co się uwolniłam ale boję się, że kiedyś mogę do tego wrócić- chociaż teraz mi dobrze- jestem bardziej zadbana, bo więcej czasu mam dla siebie, mam ładniejszą cerę, nie czuć ode mnie tytoniu- mój mąż jest mega szczęśliwy :-D (stać mnie na droższe kosmetyki czy ciuchy :-D z nałogu w inny nałóg :-D )
to nie jest kampania :ico_nienie: rzuć palenie :ico_nienie: :ico_nienie: :-D , bo wiem, że jak samemu naprawdę nie poczuje się, że chce się z tym skończyć- to na nic żadne bleble bleble.....gadanie :-D

Ula, kurcze jaka Ty pracowita jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , tyle rzeczy już robisz :ico_szoking: Trzymam kciuki, żeby wszystkie Twoje= Wasze plany wypaliły :-)

[ Dodano: 2008-07-10, 22:06 ]
Yvone, coś mi się wydaje, że za bardzo się zestresowałaś tym karmieniem, na pewno jesteś super super super mamusią - więc nie obwiniaj się :ico_nienie:
koniecznie musisz wyluzować troszkę - niejadki tak mają, że co chwila po parę łyżek i to im wystarcza

Kasia nic na darmo się nie dzieje, wierzę że Twój mąż dopiero teraz będzie miał świetną pracę :-) a może jakiś własny interes.....bo później może być XXX & synowie :-D

[ Dodano: 2008-07-10, 22:09 ]
ale się rozpisałam :ico_olaboga: .... i dać babie komputer :-D :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

10 lip 2008, 22:52

witajcie :)
:ico_tort: dla dziewczynek :-D
z moim Kacprem duuuuuuuzo lepiej jeszcze nie spi dodam wczoraj tez tak poszedl spac... mowie wam oszaleje z tym jego spaniem... najgorsze jest to ze marudze ale nic z tym jego zasypianiem nie robie ale po calym dniu nie mam sily z nim walczyc... teraz slezy z nim Rysiek... kazda wiec cos ma... jedno niejadek drugie nie chce samo spac...

co do urodzin w wakacje to fakt ale z drugiej strony zawsze mozna zorganizowac cos z dziecmi od znajomych czy rodziny w plenerze...

[ Dodano: 2008-07-10, 22:54 ]
a Aga z tym chodzeniem tez to mamy... nic innego nierobi ...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 lip 2008, 22:58

79anita, ja też nie mogę się nacieszyć :-D jak słyszę takie tuptanie i nagle w drzwiach staje taki mały grzybek uchchany :-D

super, że Kacperek ma się już lepiej........ no chłopy to ogólnie silne charakterki- teraz planuj córeczkę :-D

[ Dodano: 2008-07-10, 23:01 ]
a pytałyście o rowerek....-nie wiem czy już pisałam :ico_noniewiem: Julia ma go po Adrianku jeździć na nim nie umie i pewnie się nie nauczy, bo jakoś tak ciężko, w każdym razie Adrian też nie umiał na nim jeździć- za to super był taki samochodzik- co się nogami odpycha- polecam- rozwija mięśnie dziecku i nie polecam- bo demoluje dom :-D

[ Dodano: 2008-07-10, 23:04 ]
ot takie coś
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=391680360

[ Dodano: 2008-07-10, 23:06 ]
mój Adrian to jeszcze teraz z chęciom by na takim pośmigał
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=390772448

[ Dodano: 2008-07-10, 23:10 ]
ehhh szkoda, że nie ma tu nikogo
do jutra :ico_papa:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość