Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 lut 2008, 19:19

A u nas zabki gorne mala mecza! Napuchniete ma dziaselka, ze hoho! :ico_szoking: Biedactwo budzi sie w nocy, ale teraz to maz do niej wstaje wiec ok! :-D A ona lubi sie poprzytulac, a nie zawsze chce cyca! :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 lut 2008, 19:33

oj aniu to dobrze ze mezulek chociaż dobry i w nocy cie wyrecza :-D
a u nas dopiero dolne ząbeckzi wychodza i narazie spokojnie jest, ale widze ze wszytsko jeszcze przed nami bo dzis u mnie kolezanak była z dwa tygodnie starszym Rafałkiem i własnie mu wychodza górne jedyneczki i tez ma nocki nieprzespane :ico_noniewiem:

a mój to dzis prawdziwy rozbójnik był :-D bo tamten to grzecznie siedział a mój go ciagle gonił i najchetniej by go za włosy tarmosił :-D i na plecy mu wchodizł a tamten biedaczek nie umie jeszcze raczkowac wiec nie mógł mu uciec :-D a mój to go ciagle tylko gonił :-D rozbójnik mi rośnie :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 lut 2008, 19:49

Aniu brawa dla Amalii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
rośnie, rośnie..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Ula trzymam kciuki w planowaniu córeczki :-D
Joasiu ....ach ci sąsiedzi.... :ico_olaboga:

Mikołaj w dzień ok., ale teraz na wieczór chyba znowu dostał gorączki :ico_olaboga: ...idę mu zmierzyć temperaturę :ico_chory:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 lut 2008, 19:56

kurcze a ja cos wczoraj zjadłam ogórki kiszone i chyba co s z nim nie tak było bo cos mam dzis cały dzien rewolucje w brzuszku i teraz mnie mdli :ico_noniewiem:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

28 lut 2008, 21:46

Dobry wieczór :-D

Dyskutujecie o włoskach :ico_oczko: Ja postanowiłam ze Jaś będzie miał dłuższe włoski - nie aż takie jak Marcel (choć przyznam, śliczny aniołek z niego), ale też nie wycieniowane... Zawsze podobali mi się chłopcy z włosami "na pazia"... Tylko wtedy to już każdy Jasia na niego wolal bedzie :-D :-D :-D

Nie wiem czy Wam pisalam, my juz piersia nie karmimy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: smutna koniecznosc :ico_noniewiem:

Np uciekam, pa, pa!

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 lut 2008, 22:12

A dlaczego koniecznosc Basiu? :ico_szoking:
DZIEKI KOBIETKI ZA MILE SLOWA! :ico_sorki:
Udal ci sie Ula urwisek! :ico_brawa_01: Moze on tak na zapas konkurenta eliminuje! :-D
A ja wlasnie na meza czekam, bo jeszcze w robocie, a raczej to na spotkaniu w telewizji przed wyborami, pytania merowi Marsylii zadawali, a w domu publicznosc byla ze ho ho, bo to na zywo lecialo! :-D
A ja poogladalam sobie dzisiaj co mam odnosnie ciuchow letnich malej, bo tutaj to juz po zimie i dzisiaj w podkoszulku z dlugim rekawem na dworze bylam! :ico_szoking: i okazuje sie, ze mam sporo rozmiaru na 18miesiecy, a na rok to tylko takich galotkow pufiastych mam i 2sukienki, wiec trzeba bedzie poszalec :-D i juz na zapas sie ciesze! :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

28 lut 2008, 23:32

Anula, ano, Jas ma alergie, wprowadzilam mu bebilon pepti... Karmiony piersia caly czas mial uczulenie + krostki, ogniste policzki, cos mu nie pasowalo w mojej diecie :ico_szoking: Prawie nic nie jadlam. Gdy schudlam do 45 kg, zdesperowana stwierdzilam, ze konczmy. To bylo w 7. miesiacu. Teraz czasem go uczuli , np. dzis, ale jest duuuuuzooo lepiej.

Anula, ale pogoda! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pochwal sie co kupilas!

Ale tu fajnie, jak w domku :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Zegnam sie, dobranoc! :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

29 lut 2008, 00:05

Jeszcze nic nie kupilam, dopiero zaczne! :-D
No to mialas cyrk z tym uczuleniem! Moj syn tez mial uczulenia, teraz juz jest lepiej, ale nie piore bielizny proszkiem tylko takimi orzechami! to jest zupelnie naturalne i juz nie ma plam ani krostek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 lut 2008, 10:49

no dzien dobry wiedze ze ja dzis pierwsza :-D
a kurcze dalej sie mecze i ciagle na kibelek biegam :ico_olaboga: chyba cos mi naprawde zaszkodziło :ico_noniewiem: naszczescie nie mam goraczki wiec to nie rotawirus bo juz sie bałam zeby maluszek sie nie zaraził bo teraz sie tyle o tym słyszy :ico_noniewiem:

Aniu super masz z tymi zakupkami, ale jak tu nie kochac zakupków :-D szczególnie dla takich maluszków :-D
no i brawa :ico_brawa_01: dla mezulka a jakie to uczucie meza w telewizji sobie poogladać :-D

Basiu super ze z Jasiem juz lepiej i odtawienie od cyca sie udało i mam nadizje ze teraz wrócisz do normalnej wagi zeby nam cie wiaterek niie porwał :-D
a mi tez sie podobja dłuzsze włsoki u chłopkaów, jak byłam młoda to tylko w takich chłopakach sie zakochiwałam i moze stad nam to zostało :-D wiec mam nadizje ze Pawełekowi bedzie mozna takie włsoki zapuscic, bo niestety nie z kazdych sie da :-D
bo mój mezus niby krecone włoski ma ale jak chciał je kiedys w młodosci zapuscic to mu afro rozło :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 lut 2008, 10:53

MAM DO SPRZEDANI podgrzewacz firmy canpol babies nie uzywanyi bardzo tanio

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość