Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 lip 2008, 15:34

no alez sie rozpisalyscie dzisiaj!! :ico_olaboga:
Ja niedlugo uciekam do domku, do mojego Synusia i spedze z nim caly weekend :-)))) Jutro przyjedzie do mnie siostra wiec pewnie bede zajeta!
Zajrze jeszcze wieczorkiem!!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

11 lip 2008, 17:58

Sabi ale Ci się Majeczka rozszalała :ico_oczko: Śliczne fotki :-)
Gosia super fotki w opisie :-D
No i zrobiłam pierwszą zupkę :-D Ojeju jak się krzywił... heheheh...a ta zupka 100 razy lepsza od tych słoiczkowych. Z kurczaczkiem, marchewką, ziemniaczkiem i groszkiem zielonym. Konsystencję zrobiłam taką jak u zupek ze słoiczka. No może się przyzwyczai.... ale miny strzelał straszne
sabi_k77 pisze:Kurcze, ja nadal skłócona z Maćkiem Nawet buziaka nie było na dowidzenia Ale my to takie dwie zawzięte cholery , ciekawe kto pierwszy odpuści...
Sabi pogadajcie, nie warto się kłócić :ico_sorki:
mz74 pisze:Ja niedlugo uciekam do domku, do mojego Synusia i spedze z nim caly weekend
no wreszcie .... :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 lip 2008, 19:59

czesc dziewczyny

w koncu zabrałam sie za pisanie, jakoś weny ostatnio brak nie mówiąc o czasie :-) Wszystkie fotki śliczne :ico_brawa_01:
Goonia, a jak robiłas ta zupkę???

Ja dzisiaj dałam małej Misiowy ogród, bardzo jej smakowało, zmieszałam ze swoim mlekiem. Tak sie najadła ze spała potem trzy godziny :-)

Sabi my tez jestesmy zawzięci tylko ze u nas jest gwałtowna kłótnia ale długo nie potrafimy sie na siebie gniewac mimo ze staram sie jak najdłużej byc obrażona :ico_oczko:

Dziewczyny moze od połowy wrzesnia pójde do pracy o ile znajde opieke nad Marty6nką bo Patryk przeciez do przedszkola. Na razie dokładnie nie wiem jakie godziny itp, moze jutro sie dowiem.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 lip 2008, 21:27

czesc a ja kupilam sobie dzisiaj spacerowke Amelka jest zadowolona ja tez lekka i zajmoje malo miejsca w samochodzie.Jutro wkleje zdjecia teraz zmykam pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 lip 2008, 21:49

My już po kąpieli, i jedzonku, dzisiaj tatuś kąpał i ubierał i karmił później kaszką... dumna jestem z Niego, świetnie sobie poradził, a ja mogłam sałatkę grecką zrobić.
Spędziłam z Ulą dzisiaj super dzień na dworze u koleżanki, mieszka w domku i ma duży ogród, a że pogoda nam dopisała.... fajnie było. Ula cały czas była grzeczna, więc nasłuchałam się pochwał :-)
Sabi i Gosia fajne zdjęcia, Majeczka ślicznie się bawi, i zadowolona, a przekrój rozwojowy Pawełka jest super :-) Mamy porównanie jak wyglądał kiedyś z tym jak wygląda dziś :-)
madziarka81 pisze:Goonia, a jak robiłas ta zupkę???

No właśnie, też jestem ciekawa.... :-)
madziarka81 pisze:Ja dzisiaj dałam małej Misiowy ogród,

A co to?
Uciekam się wykąpać i spać. Jutro jedziemy na roczek do przyjaciółki :-)
Papapa, spokojnej nocki :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

11 lip 2008, 21:58

Dobry wieczór :-)
zrobiłyśmy sobie dzisiaj z Mają spacerek do kuzynki Maćka, świetna kobieta, ma dwie córy, jedna w wieku przedszkolnym,druga już w szkolnym. Akurat dzisiaj byli u nich znajomi z dwuletnim synkiem Juliankiem i moja Majka normalnie się w nim zakochała, podrywała go na całego, a on biedny nie wiedział jak ma zareagować :ico_oczko: Na powitanie moja gwiazda dała koncert (od tygodnia jest strasznie płaczliwa i marudna, to chyba zębiska jej dokuczają), ale potem była już kochana i towarzyska jak zwykle :-)
Pytanie do butelkowych mam: czy gotujecie jeszcze butelki i smoczki czy tylko wyparzacie? Bo ja jeszcze gotuję, tak na wszelki wypadek, ale gdzieś wyczytałam, że gotować to tak do 6 miesięcy trzeba, a potem wystarczy wyparzać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-11, 22:07 ]
Majutek już smacznie chrapie, zasnęła po kąpieli przy butli jak zazwyczaj, a ja czekam aż Maciek wróci z pracy, może sobie przemyślał conieco i się pogodzimy...No chyba że ja jakaś przewrażliwiona jestem :ico_noniewiem:
Dobrej nocki :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 lip 2008, 23:06

pinko pisze:madziarka81 napisał/a:
Ja dzisiaj dałam małej Misiowy ogród,

A co to?
miało byc Misiowy ogródek z Nestle, przysłali mi próbki z nestle i wypróbowałam.Ten był z marchewką i groszkiem.

Ostatnio przysłali mi w ogóle z hippa paczkę, mam w rosmanie druga do odebrania i jakis kupony rabatowe na produkty dla dzidzi. Miałyscie coś takiego???

Ide spac,przed chwilką Martynka sie przebudziła na cyca i zasnęła z powrotem.Reszta domowników też spi :-)

Ciekawe co tam u Marcii, chyba nie ma czasu zajrzec na tt.
Dobranoc, do jutra :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

12 lip 2008, 00:16

pinko pisze:madziarka81 napisał/a:
Goonia, a jak robiłas ta zupkę???


No właśnie, też jestem ciekawa....

więc... :-D wzięłam tak troszkę piersi z kurczaka (3 małe kawałeczki), nie potrafię powiedzieć ile to gramów :ico_noniewiem: , mały ziemniak, mała marchewka, obrałam zielony groszek, tak żeby było proporcjonalnie do poprzednich składników. Zalałam niecałą szklanką wody, tak zeby mi to wszystko przykryło. Zagotowałam do miękości, zmiksowałam na papkę w blenderze. Potem dodałam łyżeczkę kleiku ryżowego i tak na czubeczku łyżeczki masło roślinne. Wymieszałam , zagotowałam i gotowe :-D
sabi_k77 pisze:Pytanie do butelkowych mam: czy gotujecie jeszcze butelki i smoczki czy tylko wyparzacie? Bo ja jeszcze gotuję, tak na wszelki wypadek, ale gdzieś wyczytałam, że gotować to tak do 6 miesięcy trzeba, a potem wystarczy wyparzać
ja mam sterylizator parowy i nadal wszystkie butelki i smoczki sterylizuję. Jestem leniuch i gotować mi się nie chce, poza tym wkurza mnie osad jaki się robi na butelkach po gotowaniu.
madziarka81 pisze:Ostatnio przysłali mi w ogóle z hippa paczkę, mam w rosmanie druga do odebrania i jakis kupony rabatowe na produkty dla dzidzi. Miałyscie coś takiego???
ja miałam :-D ta druga paczuszka jest fajniejsza, warto ją odebrać.
pinko pisze:dzisiaj tatuś kąpał i ubierał i karmił później kaszką... dumna jestem z Niego, świetnie sobie poradził, a ja mogłam sałatkę grecką zrobić.
o jaki dobry tatuś :ico_brawa_01: fajnie, że masz w Jarku oparcie :-D
Uciekam...dobranoc ... śpijcie słodko

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 lip 2008, 08:29

Ja już nie gotuję wcale butelek, zwyczajnie myję bo tak jak Gosia pisze osad się okropny robi po gotowaniu i i tak trzeba myć. I paczuszkę z Hippa też dostałam i odebrałam w Rosmanie też mi się ta druga bardziej podoba.

Noc dzisiejsza była pełna grozy bo złapał gorączkę 39,2 ale zeszła po Panadolu i chyba go gardło boli bo nic nie jadł przez noc i rano. Gorączka to może yć trzydniówka? Bo we wteorek był zdrowy bo przecież przed szczepieniem był badany :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

12 lip 2008, 08:50

Hej stawiam kawkę z rana :ico_kawa: Niewyspana jestem, bo grillowaliśmy wczoraj :-D po uspieniu Karolka oczywiście. Dziś jedziemy do moich rodziców. Posiedzę tam ok. tygodnia. Jak bedę miała chwilę to do Was zajrzę.
Renia0601 pisze:Noc dzisiejsza była pełna grozy bo złapał gorączkę 39,2 ale zeszła po Panadolu i chyba go gardło boli bo nic nie jadł przez noc i rano.
Renia współczuję bardzo. Ja się boję strasznie co będzie jak Karol w końcu zachoruje. Jak się dziś Arturek czuje? Renia a może ta gorączka jest od ząbków? Może być taka wysoka :ico_olaboga: A może to trzydniówka? Bo to chyba łapie dzieciaczki od pół roku tak mniej więcej... :ico_olaboga: Trzymaj się kochana, niech Ci Misio szybko zdrowieje. papa!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość