Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

urlop wychowawczy a druga ciążą

11 lip 2008, 21:41

mam do was pytanie: jestem na urlopie wychowawczym do lipca 2009, umowę mam na czas określony do 9-X-2008 ! i teraz nie wiem czy moj pracodawca musi mi przedłuzyć umowę czy jak :ico_noniewiem: no i chcemy drugiego bobasa, chciałabym iść na L4 ale jak to wszystko razem pogodzić? czy któraś z was była w takim przypadku? prosżę napiszcie mi co wiecie! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 lip 2008, 23:17

tak wiem, wiem jest to dość skomplikowane :ico_olaboga: w ogóle nie wiem jak sie mam w tym wszystkim połapać! Gabi dziękuje za wyczerpującą odpowiedz, a co do mojego wątku jeszcze to moim pracodawca jest mój szwgier także myslę, że nie byłoby problemu z przedłużeniem umowy, a co do uczciwości to teraz to chyba każdy kombinuje żeby wspomóc domowy budżet pozdrawiam

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 sie 2009, 20:13

to ja tu się podłączę ze swoim dylematem :ico_sorki: :ico_sorki:
u mnie jest tak
jestem na wychowawczym do lutego 2010 i wtedy też z ostatnim dniem urlopu kończy mi się umowa o pracę :ico_sorki: teraz staramy się o drugą dzidzię :-) pracodawcą moim jest siostra mojego męża i jeśli zajdę w ciążę teraz to mam rozumieć,że umowę mam przedłuzoną automatycznie do dnia porodu i potem mam macierzyński,ale wychowawcze już mi się nie należy,tak??? a siostra męża może mi przedłużyć umowę,do tego czasu zebym wzięła sobie jeszcze 2 lata wychowawczego???? proszę o odpowiedź :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 sie 2009, 17:16

Gabi dzięki za odpowiedź :ico_sorki: :ico_sorki: jak co to ja się jeszcze wszystkiego dowiem :ico_sorki:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość