Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

11 lip 2008, 14:54

hej.

Iwcia miłego i pogodnego wypoczynku.My za 2 tygodnie wyruszamy na wakacje.

Miłego piatku i wogóle całego weekendu wszystkim :ico_oczko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 lip 2008, 19:18

Iwcai wypoczywaj i baw się dobrze
Edulitko postanowiłam zrobić tym razem tylko sok i może kilka kompocików dla Jasia, bo ja nie cierpię wiśni więc tylko chłopcy się na nie piszą
a mam dżemik wiśniowy też poszalałam w tym roku więc będzie git, mam jeszcze w planie zrobić coś ze śliwek, bo mamy w tym roku urodzaj,

[ Dodano: 2008-07-11, 19:19 ]
Anetko dawaj fotki, ostatnio widziałam na naszej klasie, ależ Joachim się zmienił, taki duży chłopczyk już z niego :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

11 lip 2008, 23:20

Hej

Czytam tu o Waszych pracach nad przetworami i powiem krótko - wielki szacun :ico_brawa_01: Ja jeszcze nie dorosłam do takich rzeczy :-D :-D :-D ale chętnie przyjmę kilka słoiczków :ico_wstydzioch: :-P

ANETA, IWCIA Wy jeszcze karmiłyście ????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ponoć po skończeniu roku to matce bardziej jest potrzebne to karmienie niż dziecku... bo starszych ciężej odzwyczaić :ico_oczko: :ico_haha_01: Brawa dla Was dziewczynki :ico_brawa_01:

Co do nowego łóżka dla Konrada to właśnie jutro jedziemy do IKEA i mamy zamiar kupić takie, które rośnie z dzieckiem http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69847510
Myślę, że czas najwyższy uczyć go spania w takim dorosłym łożu bez szczebelków :-D Tym bardziej, że w listopadzie i tak musi zrobić wypad ze swojego łóżeczka :ico_oczko: :-D :-D :-D

Spadam bo oczy mi się kleją :ico_spanko: PAPA

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 lip 2008, 09:43

Hej :-)
Kasiulka, - sprytne to łóżeczko, my kupiliśmy wczoraj sofe rozkładana dla Nikoli i teraz siedze i czekam na panów którzy maja ją przywieźć :-)
Co do słoiczków, przetworów itp. to Kasiu poprostu jak mam działke i widze jak dojrzewają mi owoce to szkoda mi żeby się marnowały :ico_olaboga:z drugiej strony to tez myśle że taki sok to nie zawiera konserwantów i ulepszaczy smaku (sama natura :ico_haha_01: :-D ) jak masz ochote na wiśniowy soczek to podaj adres i wyśle Ci buteleczke soczku... a robie jescze nalewke wiśniową ale Tobie Kasiu chyba niewskazana :-D :ico_oczko:
Miłego wekendu
a zapomniałabym w niedziele przywioze do siebie córke kuzynki ma 9 lat myśle że jakoś się dogadają z Niki - dziecko będzie miało jakąś odmiane na wakacje a Niki może zacznie więcej mówić :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lip 2008, 16:25

Witam z upalnych Grotnik :-D

przetwory hmm, to ja tylko jem, robic niet zbyt leniwa chyba jestem na takie kucharzenie
Ja łóżeczko wymienię jak Wikimi wylezie z tego, ale generalnie planuję na 2-gie urodzinki jej sprawić takie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89829082

Miałam wrócić w czwartek, potem pn, obecnie chyba w środę, ale jakoś nie tęskno mi do męża więc nie goni mnie do Wrocka.Wiki śmietnie się tu bawi, zaczyna gadać "plosie" i coś w rodzaju dziękuję ale nawet fonetycznie nie wiem jak to napisać :-D

Faktycznie Kasiu ty w listopadzie podwójna mama będziesz :ico_brawa_01:

Ja ostatnio męża podpuciłam, że może by tak :ico_oczko: "W żadnym razie" tyle usłyszałam, ulżyło mi bo myślałam, że tylko ja mam takie zdanie, ale widzę, że po tym jak spędza z córą całe dni to także zmienił zdanie :-D

Dobra kochane jak u was jest deszcz to podeślijcie w łodzkie rejony ok?
Wszystkich mocno ściskam :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 lip 2008, 23:06

dobry wieczór :-)
wpadam się przywitać i oznajmić, że nie zaginęłam w akcji :ico_haha_01:
Poczytam i jutro wpadnę do Was :-D
uciekam spać :ico_spanko: Pa!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 lip 2008, 11:24

Witam :-)
Pogoda dziś u nas szara i ponura :ico_noniewiem: zaraz jedziemy po córke mojej kuzynki :-) zobaczymy jak Niki zaadoptuje się do nowej sytuacji w której będzie drugie dziecko w domu :574: wczoraj jak przywieźli łóżko Nikola cała szczęśliwa i jak ją pytamy czyje to łóźko to odpowiada dumnie - "Ja", na noc rozłożyłam na ziemi obok łóżka poduchy bo bałam się że może spaść ale obudziła się w łóźku i taka uśmiechnięta :-D
Miłej niedzieli życze Nelu pisz co u Ciebie słonko

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 lip 2008, 14:01

wam pogodnego dnia życzymy.U nas pada i pada :ico_puknij: Podobno w łodzi nawałnica przeszła i ulewa straszna.Asiu odezwij sie co tam u was?

pozdrawiamy:-) pa :516:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lip 2008, 20:57

No hey

Faktycznie Łódź płyneła, moi rodzice mieszkają 25 km od Łodzi, ale tu też pogoda dała czadu, rano był upał, a potem zawierucha z ulewą. W tej chwili zimno bo 16 stopni. Ale martwi mnie to że iż mówią że może być powtórka powodzi z 97 roku we Wrocku :ico_placzek: oby nie

lece do jutra

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 lip 2008, 23:52

nikogo dziś nie było :ico_szoking:

no nic spadam spać :-) może jutro będzie obfitsze w odwiedziny na TT :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość