Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 mar 2007, 00:53

hej ciezaroweczki

pisalam do was wczesniej, ale wkurzylam sie strasznie, bo niedosc, ze to nowe forum otwiera sie tak dlugo.... bo pojawiaja sie ciagle komunikaty o nieczytanych postach.. to jak juz sie spisalam i chcialam wyslac to nagle jakis blad na stronie sie pojawil ... i myslalam ze mnie trafi.................masakra.....
i teraz to juz nie pamietam o czym pisalyscie i oczym to ja mialam napisac hihi

Lucy o macierzynskim napisalam szerzej na Poloni, bo nie bede tu dziewczyn zanudzac nasza sytuacja w uk hihi

Alinka nigdy nie bylam w wilnie, ale slyszalam, ze to piekne miasto i mam nadzieje, ze kiedys uda nam sie je odwiedzic... i Praga jesczze mi sie marzy... ale pozstawie je na czas kiedy wrocimy do kraju... stad za daleko i lepiej zwiedzac tutejsze piekne krainy poki jest okazja... hihi
w maju byc moze pojedziemy na weekend do szkocji.... jak sie bede czula ok hihi

byla ktoraz z was we lwowie??? my da razy na wycieczce i naprawde piekne miasto.... polecam.... czulismy sie tam jak w zupelnie innym swiecie,,,,

aha a te pomidorki wydaje sie smakowite.... rzeczywiscie robi sie je identycznie jak ogorki kiszone??? pierwszy raz slysze... chyba namowie mamcie zeby na sprobowanie ukisila w tym roku hihi moi rodzicie robia pyszne ogoreczki kiszone wiec pomidorki chyba tez im wyjda nienajgorsze hihi w tym roku tato bedzie sam oddawal sie pasji bo mamcia bedzie wtedy u nas.... bawic pierwszego wnuka hihi

Aniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje
studnowki!!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny swietny ten album dla dziecka... ja wlasnie planuowalam zakupic taki w polsce... tzn widzialam inny na necie , ale ten przyznam ze wydaje sie ladniejszy.... taki slodziutki.... super..... napewno kupie hihi

a nasi goscie wlasnie odjechali... smiesznie bylo... jak zawsze z nimi.... adasko wypil piwka i juz chrapie na kanapie
zaraz go obudze hihi :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2007, 01:33

ja zaraz ide filmik ogladac :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 mar 2007, 09:07

Witajcie! Jakoś spać nie mogę, tak mnie plecki ostatnio bolą :ico_placzek: I nawet masaże, które robi mi K. pomagają tylko na chwilę.

madziorka, ja byłam we Lwowie; zrobiliśmy sobie z K. i ze znajomą parą taki 3-dniowy wypad. Rzeczywiście inny świat... Ale bawiliśmy się super :ico_brawa_01:

A tak w ogóle - miłej soboty Wam życzę i idę zbudzić męża, może poprawi mi humor, bo jakoś tak od rana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 mar 2007, 10:11

Witam Was z rana :-D
Wczoraj nie mogła wejśc na TT :( myślałam, ze to tiktakowski serwer nawalił, bo na wszystkie inne strony interenetowe mogłam wejść.. ale widzę, ze w tym czasie były pisane pposty więc nie wiem o co chodzi...
Kamilko my wszystkie rozumiemy remontucjących, tylko wiesz wydaje mi się, ze ten sąsiad powinien w jakiś sposób uprzedzić czy przeprosić za nieudogodnienia, skoro zamierzał walić i kuć, w dodatku przeciez dziewczynie ściana zaczęła się sypać w mieszkaniu... Nie wiem, jak dotąd my zawsze z sąsiadami zyliśmy w wielkiej przyjaźni i jak któres chiał coś robić, to się uprzedzało i nie było problemów. No ale kazdy ma inaczej. Noo i muszę Ci pogratulowac wanny kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suuuuuuuuuper sprawa!!!!!!!!!!!! My mamy brodzik, to jest dla mnie udręka, bo ja czasem(oczywiście przed ciązą) tak chce się zawalić w pianie i solach i jeszcze niewiadomo czymy i się relakswoac , a nie mam jak :( Wannę mieliśmy mieć w nowym mieszkaniu, ale juz pisałam, ze przesuwa nam się termin, muszę do wanny poczekać jakoś do września :ico_noniewiem:
Pozdrawiam Was wiosennie . A propos bardzo ładnie zrobiło soę za oknem :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 mar 2007, 11:09

hej dziewczynki ja tez witam z rana słonce za oknem my juz po sniadanku ja juz ubrana i humorek dopisuje :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 mar 2007, 11:13

witam, witam...
Faktycznie wczoraj z tym TT same problemy były. Szczerze mówiąc mam po mału dość tego forum bo więcej z nim problemów niż to wszystko warte. Gdyby nie Wy kochane ciężarówki to bym chyba dała sobie z tym spokój.

Alinko tak to juz jest z remontami. Jak się robi to się chce aby wszyscy zrozumieli, a jak ktoś robi to sie wkurzamy. Ach.... Ja po prostu mam na dole takie sąsiadki, że na sam ich widok mi się wszystkiego odechciewa. Jak ktoś jest normalny to pewnie, że sie pójdzie zagada i jest ok. A jak widzę ich wstrętne miny to....wrrrrr... Wszystko dla nich jest po co? na co? Najlepiej żyć 50 lat w ruinie tak jak one i nic nie robić bo po co?
ech...dobra zostawiam ten temat bo mogłabym tak w nieskończoność hehe...

Mam dzis pracującą sobotę i jest mi z tego powodu niefajnie :-/
Tym bardziej, że tak pięknie za oknem. Ale jutro nadrobię mam nadzieję. A w czwartek jadę do mamusi i będę tam aż do niedzieli :ico_brawa_01:
Zrobimy sobie wcześniejsze święta, bo na same świętam mam wesele i nie pojedziemy już. Tak więc moja siostra też jedzie no i mam nadzieję, że braciszek przepustkę z wojska dostanie i będzie cała rodzinka w komplecie. Pojemy, popijemy i będzie suuuper. Już się nie mogę doczekać.

Miłej soboty wszystkim życzę, przynajmniej milszej niż moja, buziaczki.

[ Dodano: 2007-03-24 ]
Alinko w nowym mieszkanku na pewno już będziesz miała wannę to się wymoczysz za wszystkie czasy, tak jak ja.... :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 mar 2007, 11:18

hej Kamilko biedulka w pracy cały dzionek ale co tam jutro ma byc jeszcze cieplej wiec nadrobisz :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 mar 2007, 11:42

czesc ziewczynki ...kamilkowspolczuje,ale pociesze cie,ze ja za to jutro ide,a w hotelu podobno kociol,wiec sie nalatam jak glupia ;(ale tylko do 20 kwietnia i laba hihi T wlaczyl wczoraj tak straszny film,ze juz sobie odpuszcze horrory na jakis czas...normalnie caly film mordowanie,obcinanie glow,straszne to bylo,naprawde sie balam hihi a T powiedzial,ze super film :ico_szoking: [b]alinko[/b]ja tez mialam wczoraj problem z tt,caly dzien walczylam i bylo napisane,ze w dniu 23.03 maja jakies usterki....takze twoj komp jest ok!!!to tt nawala :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 mar 2007, 13:09

Czesc Kochane :-D wpadlam sie przywitac i zyczyc Wam milego weekend!!u nas paskudnie zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrrr i strasznie wieje okropnie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 mar 2007, 13:19

Kamilko biedulka, tak mi przykro , ze musisz pracowac g:\ U nas jest ładnie, wieje co prawda, ale jest słoneczko i jest lepiej. Mój Karol wyjechał na 2 dni :ico_noniewiem: no ale juz wykorzystałam sytuację i byłam na zakupach kupiłam kilka przuroczych rzeczy dla moje Poziomeczki i koszulę do karmienia dla siebie :) Mówię Wam tak się trudno na coś się zdecydować.. dobrze, ze byłam sama, bo Karol juz byłby czerwony ze złości, ze tak długo wybieram :diabel2: A za godzinikę umówiłam się z kolezanką na ploty i jakoś mi zleci dzionek bez mojego Serduszka...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość