Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

11 lip 2008, 12:09

bystra dziewczynka z Ani :ico_brawa_01: , piękne zdjęcia :-) , pozdrawiamy

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

11 lip 2008, 12:51

Hej! filip też nieokiełznany, chodzi gdzie chce i najchetniej robiłby wszystko po swojemu Zaczyna chyba tez pzrechodzic bunt dwulatka bo powoli zaczynaja sie histerie, jak mu sie coś nie podoba to ewidentnie sie wscieka, macha rekami zaczyna nawet bic. Ponadto w ramach protestu siada obrazony na podłoge i ani go tknij wtedy.... :ico_noniewiem: Mały buntownik z niego-powiem wam ze jest to męczące ale jak sie tak na niego patrze jak sie wscieka to smiac mi sie chce - taki maly a wściekły :ico_oczko: Oczywiście nic nie pokazuje po sobie :ico_nienie: .
Jesli chodzi o nocnik to klapa,wogóle nie chce siadac wiec sadzmy na sedes. Bardzo go kusi to ze wszyscy robia siku w ubikacji to on też chce. Poza tym atrakcją jest spuszczanie wody. Co prawda siada na toalete ale zrobic nic nie chce. Zauwazyłam jednak mały postep bo wczoraj rano jak wstał pokazał i powiedział eeee (kupa) i faktycznie była. Nie wiem czy to taki zbieg okoliczności czy zaczyna coś łapac. Dzisiaj wyjezdzam na wakacje nad morze i spróbuje go tam odpieluszyc, może akurat sie uda.
Zaczyna ocraz wiecej powtarzac wyrazów, nie zbyt poprawnie ale zawsze. cos tam drgnęło z jego mowa.
Pozdrawiam!!!
ps. Jedyna Ania taka mądralina do nocnika bo te nasze chłopaki to ani rusz :-D Brawo Aniu :ico_brawa_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

11 lip 2008, 13:46

Dziewczynki podobno szybciej chwytają po co jest nocnik.
Spróbujcie nakładki na sedes u wielu moich znajomych sprawdziły się bardzo dobrze bo niektóre dzieci na nocnik nie chcą a na tą nakładkę na sedesie tak :ico_brawa_01:
Ania nocnik miała kupiony jak skończyła 9 miesięcy i na początku to był łut szczęścia jak siadła i coś tam zrobiła...a w czerwcu kilka dni chodziła bez pieluszki ale często wpadki były i nerwowa się zrobiła no i do pieluszek wróciłam żeby jej nie stresować.A teraz w niedzielę to sama pieluchę zdjęła i chodziła nawet bez majtek i wołała sisis i leciała na nocnik robić i tak jest cały czas.
Myślę że jej po prostu za ciepło było i dlatego się zdecydowała i całe szczęście.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

12 lip 2008, 00:07

no no ale tu ruch sie zrobiał GRATULACJE dla Ani moj Kuba dzis na wieczor powiedził sisi i poszedł po nocni posadziłm go i zrobił ale to wydaje mi sie tyljko takjedno razow ale chyab musz enaprawde go coraz czesciej w trakcje dnia sadzac

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

12 lip 2008, 12:08

No ja tez sobie postanowilam ze od poniedzialku sadzam moja czesciej moze to da jakies efekty.Bo dobrze by bylo przy drugim maluszku zeby Wiki juz wolala i siadala mialabym mniej roboty z pieluchami :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

12 lip 2008, 14:59

Szkrab no i coś byś zaoszczędziła bo, przy dwójce dzieci to z pieluchami można się zrujnować....Ania dużo pije i dużo sika tak więc nam na dzień schodziło 8 - 10 pieluch :ico_szoking: .Można do drobnych przejść a przecież pieluchy to nie jest jedyny wydatek.
W każdym razie życzę powodzenia i trzymam kciuki aby wszystko dobrze i szybko poszł :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

12 lip 2008, 19:46

No zobaczymy moze sie uda :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

13 lip 2008, 01:03

hehe z tym sikaniem to nie jest tak łatwo kubie dzis zdjełąm pampersa i tłąumacze mu zeby wołał sisi ale on mi pokazuje jak zrobi na podłoge i sie ciesz ze sie zasusiał ale nie do nocnika :ico_olaboga: :ico_haha_01: masakra hihi

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

13 lip 2008, 01:47

Ania tez tak miała, miesiąc temu.Nie bójcie się bedzie dobrze :)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

13 lip 2008, 23:27

było by super jak by sie nuczył wiadomo ze piluchy to duzy wydatek a pozatym to goraco w tych pampersiakach no juz jest duzy.
Do tej pory jadał zupki ze słojka ale juz jako=is czas niechciał nad morzem musileismy mu kupowac zupy tam gdzie my jedlismy i jak wrocilismy to zaczełm mu dawac to co my jemy na obiad oczywiscie narazie nie dąłm mu nic smazonego ale gotowane alebo duszone mieso i chcetnij je juz mu sie penie przejadły te wstretne słojczki

[ Dodano: 2008-07-16, 00:35 ]
mamy gdzie sie podziwaie taka macie łądna pogode ze was tu niem u nas jest pakudnie .
Powiedzcie mi czy dostałyscie meila ze 18 sierpnia jest spotkanie tt w waszawie co wy na to jest ktoras chetna???????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość