Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

10 lip 2008, 12:20

hej
ja kupiłam ziaja AntyBzzz.... dla dzieci taki płyn przeciwko insektom u nas zadział bo nie pogryzlo Krzysia nic

gozdzik, ale masz pecha z tym wózkiem

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

10 lip 2008, 13:21

Hej :-)

Mój mały wiercioch śpi i mam chwilkę czasu.

Beatris napewno nie jest tak źle z Twoją fryzurką. Ja też nieraz nie byłam zadowolona, a potem jak co do czego to nawet mi się ostatecznie podobało. A tak wogóle to i mi by się przydał fryzjer, bo już zarosłam :ico_olaboga:

Goździk współczucia z wózkiem. Może jeszcze spróbujcie coś zawalczyc jak dopiero co skończyła się gwarancja. A poza tym co to za czasy, kiedyś to wymieniali na nowe a teraz na wszystkim oszczędzają krwiopijcy :ico_zly:

Domi, wszystkie kosmetyki tej firmy Ziaja są super, my mamy kremy i nawet z filtrem przeciwsłoneczny i sprawdził się rewelacyjnie. Ale o takim owadowym nie słyszałam :-)

Urmajo przyjemnej pracy :-)

A u mnie pogoda szaleje, co chwilę pada i swieci słońce a mi wysiada głowa od tego zmiennego cisnienia. :ico_ciezarowka: Dzidzia tak mi uciska w dół, ze mam chwilami wrażenie, że zaraz mi wyleci :ico_szoking: wogóle juz jestem zmęczona i chce rodzic :ico_sorki: :ico_sorki:

Czy Wasze maluchy też tak lubią czytać ksiazki? Zuzia załapała ostatnio fazę i ciagle każe mi czytać tą samą książeczkę. Najlepiej żebym pokazywała jej obrazki zwierzątek i je nasladowała. Już czasem mam dosć tego miałczenia, szczekania i gdakania. :-D

Dobra, idę coś zgarnąć bo tajfun w domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

10 lip 2008, 15:10

witam


sensibel -moja mela ma na porzadku dziennym czytanie i oglądanie ksiazek ,ma sterte ich i juz wszysstkie po 100 razy przejzała , my biezemy zawsze ksiazeczke do jedzenia ,tak ja zawsze zagaduje i przwaznie wszystko wszama,ona toby ciagle z ksiazka siedziała ,sama tez sobie ogląda ,labo jak ma dosc ksiazek to woła ,zeby dac album ze zdjeciami -uwielbia sie przyglądac i cieszy sie gdy mame lub tate wypatrzy na fotce dosc starej, no i jesio moje chłopaki jak były małe oj to wtedy jeszcze wieksza ma ucieche :ico_haha_01: woła KamKam -czyli Kamil ,a Sylwek woła Fefe :ico_haha_01: ,ogólnie duzo rzeczy potrafi juz nazwac ,niektóre jak nalezy ,a reszta wiadomo po swojemu

gozdzik ja bym z nimi zawlalczyła przeciez od tej reklamacji mozna sie odwołac ,przeciez oni na dniach ci go oddali i co znowu sie złamał ,czyli jest wadliwy i nie powiini naprawiac bo tego sie nie da tylko wymienic na nowy

[ Dodano: 2008-07-10, 18:20 ]
DOMI dziekuje za info :ico_sorki: zakupie :-)

[ Dodano: 2008-07-10, 23:19 ]
ok dziewczynki to ja sie teraz z wami pożegnam ,M jutro wraca -także nie bedzie mnie,wpadne jak tylko bede mogła :ico_buziaczki_big: dla was :516: :516: :516:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

11 lip 2008, 23:18

witajcie po dluuuugim czasie
u nas wsyztsko wporzadku jutro jedziemy do zakopanego a tydzien ja prawie spakowana niech tylko mezus jutro wroci z pracy to wsiadamy w moje auto i jedziemmmmmmm :)
Macio zasuwa juz strasznie gada duuuzo ksiazki to od malenka uwielbia a zwlaszcza klororwe i tez lubi jak mowie jak ktore zwierzatko robi :) wiec sensibel nie przejmuj sie kazda chyba tak ma :) trzeba pokazac dziecku jak robi zwierzaczek hehehe
zycze wsyztskim udanego tygodnia jak tylko wroce i nie wyjade bo moze jeszcze pojade na tydzien z moja mama nad morze tzn prawie nad morze wiec jak wroce i sie ogarne to sie odezwe a narazie to duuuuuuuuuzy buziak dla wsyztskich mam i ich dzieciaszkow buziaki papappa

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 lip 2008, 12:10

witajcie.

Widzę , że na TT weekend.

A u nas ok.
Jeszcze dwa tygodnie i będę miała urlop. Wypoczywać będę dwa tygodnie, ale perspektywa powrotu do pracy po tym urlopie taka sobie. Pani kierownik odchodzi , a była super. Teraz nie wiadomo co nas czeka :ico_noniewiem:

Becia wpadaj jak tylko będziesz mogła. Będziemy tęskniły.

gozdzik ja też wypowiedziałabym wojnę producentowi wózka. Nie daj się .

Karolina fajnie, że wpadłaś. Zazdroszczę Ci troszkę tego wyjazdu do Zakopanego. Ja uwielbiam nasze Tatry i już nie mogę się doczekać kiedy tam zawitam. Być może w przyszłym roku się uda. Czekamy na Twój powrót irelację z pobytu, no i oczywiście na fotki.

sensibel Majka też bardzo lubi oglądać książeczki, ale na szczęście sama sobie "czyta" i nie wymaga ode mnie miałczenia i innych odgłosów. :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 lip 2008, 17:48

Witajcie no tak weekend pełna para :-D
u nas wszystko dobrze Julcia bawi sie od rana do wieczorka na polu dzis nadmuchalismy jej taki mały basenik i sie ciapciała przed blokiem ale była szczesliwa szkoda tylko ze nie mamy własnej działeczki bo o domku to nie wspomne wtedy byłoby bardziej przyjemnie a tak gape sie gapiły jakby to było cos dziwnego :ico_noniewiem: ale jakos sobie poradziłysmy hihi
oooo słyszeze zapowiada sie ulewa bo grzmi Julcia sobie smacznie spi hihi zreszta mój tz tez :-D urmajo, jak fajnie ze bedziesz miec az 2 tygodnie wolnego troche sobie odpoczniesz od tej pracy i całegozgiełku
karolina24, udanego pobytu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie sobie tak gdzies pojechać -porelaksować sie :-D :-D
koniecznie wklej namzdjecia chetnie zobaczymy góry noi oczywiscie was :ico_haha_02:
sensibel, juz niedługo dasz rade :-)
nio nic ja zmykam poczytam sobie jeszcze co nieco na necie i biore sie za jakies sprzatanko choc strasznie mi sie niechce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

13 lip 2008, 11:11

Witam z rana.

U nas weekend też pełną parą. Mam już męza w domu, wkońcu chociaż jeden dzień wolnego od pracy i wszelakich kursów :ico_sorki:

gozdzik, rewelacyjny pomysł z tym basenikiem. Gapiami nie ma się co przejmować, sami nie mają odwagi a pewnie by chcieli :-D

A u nas padało całą noc, a teraz słońce swieci i znów jest taka parówa... wysiadam.

Miłego popołudnia :-)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

13 lip 2008, 11:23

Hej dziewczyny,jak ja sie stęskniłam za wami :ico_noniewiem:
Bohe nawet nie wiem od czego zacząć :ico_olaboga: Może od tego że jutro o godz.13 ma testy-państwowe już :-) Także wiecie trzymajcie kciuki za mnie :ico_haha_02: A ogólnie,praca,dzieci,dom-szal ciał.Czasami juz mi się zygać chce,ale co...
Mam troszkę problemów z Michasiem,tj.moje teściowa była z nim teraz na zaległym szczepieniu i moja perdiatra dopatrzyła się ze mały ma spadek wagi i na siatce centylowej jest na średniej granicy.Do tego akurat w tedy miał te rybie łuski co mu wychodzą jak dostanie za dużo nabiału(juz wam kiedyś pisałam),a to dlatego ze mojej mamie się zapomniało i w tygodniu dostał dwa dni pod rząd danio-serek.Więc dała przekaz do alergologa bo ma zapalenie skóry.Mąż pojechał go zapisać na kase chorych jak usłyszałam termin,to myślałam ze padnę 25 sierpień :ico_olaboga: Ale teraz dostalismy namiary do pani ordynator która pracuje w szpitalu,na oddziale alergologii,więc po niedzieli bedę dzwonić i zobaczymy :ico_oczko: A tak to juz wam nie smęcę!!!Ogóolnie Michaś broi,wchodzi wszędzie tam gdzie nie może,hi,hi,dyskutant straszny :ico_haha_01: ale wie o co chodzi i rozumie-jednym słowem mozna sie z nim dogadać.

Becia-tak to jest z nowymi fryzjerkami,ale nie jest źle-chciałam napisać ci komentarz na naszej klasie ale masz bloka,hmmm dlaczego???ładnie wygladasz,a za chwilę i tak ci odrosną,więc luzik :ico_brawa_01: Brawa dla Amelci-fajna dziołcha z niej :ico_brawa_01:

Gozdzik-ty to masz pecha z tym wózkiem :ico_sorki: Ale od tej gwaracji co ci się skończyła masz prawo do drugiej,tej co ci naprawiali tą rame.Szkoda,ze nie zwróciłas od razu uwagi na krzywość wózka,bo mogła byś go od razu nie przyjąć!Ale cóz i tak bywa-walcz z nim,bo to ci sie należy jak psu zupa :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Urmajo-ale masz fajnie idziesz na urlopik-aż ci zazdroszczę :ico_placzek: łykaj jak najwiecej z niego i wróć w pełni wypoczęta!!!

Sensibel-najgorsza jest ta końcówka,ale dasz radę juz tyle wytrzymałas to i do porodu dasz rade,a moze synusiowi bedzie chciało się wyjśc wcześniej :ico_oczko:

Karola-udanego wypoczynku,jak co to opowiesz nam co i jak,no nie?
Oki idę robić obiadek i jak uspie młodego troszku sobie porozwiązuje testy(w koncu),bo tak to czasu brak :ico_noniewiem: Całuję was i wasze pociechy mocno :ico_buziaczki_big:

Ale tak szczerze,to troszkę się martwię Michasiem-zobaczymy co powie pani doktor! :cry:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 lip 2008, 19:17

witajcie.

No i weekend minął ( prawie). :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jutro znów praca, ale wiecie co doszłam do wniosku, że ja to nawet lubię i ostatnio złapałam się na tym, że gdyby nie to, że mam dzieci to pewnie zostałabym pracoholiczką. Wiadomo są dni lepsze i gorsze, ale i tak jest dobrze.

nana fajnie, że do nas zawitałaś. Oczywiście będziemy trzymać kciuki z całej siły, ale i bez tego pewnie świetnie sobie dasz radę. :-D :-D :-D
A co do Michasia to bardzo prawdopodobne jest, że jednak ma alergię ( lub tylko nietolerancję) na białko mleka krowiego i być może stąd ten spadek masy ciała. Nie martw się jednak na zapas. Wszystko będzie dobrze, a na Twoim miejscu odstawiłabym jednak produkty mleczne na jakiś czas.

sensibel ja Cię rozumiem, że już nie możesz wytrzymać. Pamiętam ciążę z Mikim, a wtedy było bardzo upalne i słoneczne lato. Jeszcze troszkę , a będziesz wspominała dobre czasy ciążowe. :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

14 lip 2008, 14:15

hej dziewczyny
u nas pada od rana niestety
Krzyś sobie spi
zapomniałam wam powiedziec że mój rozrabiak nareszcie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: coś cudownego
wogóle jest przytulak ciągle sie tuli do mnie i daje całuski :-D

nana, napewno dasz rade na egzaminie
i z Michałkiem wszystko będzie dobrze, powodzenia

[ Dodano: 2008-07-14, 14:29 ]
a to fotki znad morza

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości