Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 lut 2008, 22:02

Co do objawu zgrzytania zebami przy robakach to ja o takim niegdy nie słyszałam, pewnie raczej nalezy do tych niemedycznych tłumaczeń. A jesli chodzi o zęby to wydaje mi się, że to raczej testowanie zgryzu, i po pewnym czasie samo przejdzie. A jeśli chodzi o robaki to nie trzeba się kontaktować z dziecmi, zeby je złapać, jesli jest w domu zwierze które chodzi po polu to jest pierwsze źródło, a poza tym może być przenisione z niemytych owoców i warzyw. A ponieważ dzieci ładują wszystko do buzi to prawie wszystkie w którymś okresie życia mają robaki.

Aga- co twój mąż kupił???? a pocóż wam koparka? sami budujecie dom? :-D mój by pozazdroscił, ale chyba bym go zabiła za kupno czegoś takiego, sam muruje, kładzie parkiet, płytki ,wstawia okna itp, bo na wszystkim oszczędza, niech choć ziemie ktoś inny wykopuje....na szczeście nie ma ani kasy ani miejsca na takie cuda techniki.

Co do jedzenia, to Tosia chyba zawsze jadla najmniej, teraz je 190ml kaszki rano, 120ml obiadek koło 12, 190ml owocki koło 15, i 220ml kaszki koło 18, a w nocy to różnie czasem 100 czasem 300 mleka, ale cycka nie dostaje, a kto tam zmierzy ile Julia zjada z piersi.

Yvone- ja Tosi daje Hipa z jogurtem owocki, a dzisiaj dałam jej zwykłego danonka danona, jak nie będzie miec wysypki to będe jej dawać co jakiś czas :)

anita- doskonale Cię rozumiem, ja się poce i gotuje Tosi zupke a ona i tak woli słoiczek, a dzisiaj to już sama siebie przeszła bo jak jadła moja zupkę to ostentacyjnie sie krzywila, że niby niedobra, chlip....

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

28 lut 2008, 22:16

Wieńko, świetne krzesełko, ale nie stać mnie w tej chwili na nie. Czasem myślę, że decyzja o dwóch kredytach nie była zbytnio rozsądna, ale cóż. Albo spłata kredytu za to mieszkanie i kupno kolejnego, albo spłata za wynajem, a z dwojga złego to lepsze. tylko strasznie nas to obciąża. Poszukam jeszcze może coś znajdę taniego.
My mamy plan, żeby w nowym mieszkaniu pomieszkac tak 4 lata, sprzedać to w którym teraz mieszkamy i zaczać walczyć z domem.
Amelcia dzisiaj tez zjadla dziwnie. Ona jest na piersi, ale staram się jej nie dawać między posiłakami i tak na śniadanie pierś. O 12 obiadek około 200 ml. około 14 pierś, o 15.30 znowu około 200 ml i o 17 tylko 50 ml kaszki. czyli to jej jedzenie jest też dziwne i raz tak raz siak. Apropos zgrzytania zębami, to o robakach pierwszy raz słysze.
Anitko tez Cię rozumiem, ja mam tak samo.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 lut 2008, 22:21

79anita, ja to bym chciała chociaż kółeczka z tyłu :ico_oczko: a nasz "staroć" muszę dźwigać :-D najtrudniej jak z wiercącym wkładem w środku :-D :-D :-D

Julii dopiero zaczynają smakować obiadki ze słoiczka, bo nie są na maxa rozdrobnione, bo ona przecież już dorosła :ico_puknij: :ico_olaboga: :-D a dzisiaj w ramach manifestacji przeciwko deserkowi wręcz wymioty udawała g:nerwy :-D

koparka :ico_olaboga: , ponieważ wymyślił sobie dodatkowo roboty ziemne :ico_szoking: przyznam, że to się jakoś komponuje z naszymi zawodami, ale.... on jest baaaardzo - za bardzo czasem przedsiębiorczy, ja za nim dosłownie nie nadążam :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 lut 2008, 22:38

Mąż przedsiębiorczy to skarb- zawsze coś wymysli, zeby kase przyniesć do domku :-D

Ja jak pisałam o własnym domku nie mam co marzyć bo ugrzęźlismy w tym projekcie na parę lat conajmniej. Trzeba zrobić drugą cześć mieszkania a to prawie 90m2 i jeszcze podwórko, a że mąż mój nie uznaje kreadytów, a mnie nikt nie da bo nie zarabiam to sam wszystko rąsiami swoimi robi żeby zaoszczędzić, a to wtedy trwa.....

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 lut 2008, 22:43

Pruedence, no ale mój domek ma mieć raptem 142,30 m2 i to na jakimś za...piu :-D gdzie w środku miasta na naszej działce nie ma kanalizacji wody prądu, ba nawet drogi :-D :-D
nie wiem czy chciałabym mieć domek gdybym miała tak wielkie mieszkanie w takim pięknym mieście

[ Dodano: 2008-02-28, 21:46 ]
i nawet nie wiesz jak ja bym chciała, żeby mój mąż mi coś w domciu sam zrobił (bo potrafi) ale nie lubi robić i wiecznie nie ma czasu :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-28, 21:48 ]
a jutro idę do kina :ico_brawa_01: na Małą Wielką Miłość :064:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 lut 2008, 23:11

Aga ja tez na zadupiu bo na dzialke w miescie za 125tys i do tego malutka to mnie nie stac i to tez dalekie plany bo to jeszcze rolna droga jest ale żadnych mediów plany w gminie tylko na kanalizacje... ale mi sie tak marzy truskawki miec gdzie Kacprowi posadzic i piaskownice zrobic tylko zebysmy zdazyli zanim Kacper z piaskownicy wyrosnie....
dodam mieszkamy teraz na54m2 w bloku na 4 pietrze bez WINDY... wiec ja dom to nawet kolo cmentarza moge miec... byle sie z tad wyniesc... zazdroszcze mezow ktorzy umieja rozne meskie rzyeczy moj menager to listwy nie umie mi dociac od 6 Lat!!!!!! a jak bierze sie za elektrycznosc to sie boje ze wdowa zostane...
[img][img]http://images31.fotosik.pl/161/aced5b9db744e544.jpg[/img][/img] [img][img]http://images26.fotosik.pl/167/648121537c587d89.jpg[/img][/img]
a to nowe foty wklejam bo nawet udalo mi sie nie zrobic glupiej miny z czym mam ostatnio problem...

[ Dodano: 2008-02-28, 22:14 ]
a no i co do rozrywek to wczoraj Kacper pojechal do babci a my z znajomymi do pizerii bo Rys mial urodzinki pierwszy raz od dawna zjadlam cieple :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 lut 2008, 23:16

Anitka z tym ciepłym to dobre :-D - ja tak już od czterech lat :-D

[ Dodano: 2008-02-28, 22:27 ]
a gdybym miała trzecie dziecko to obiad jadłabym na kolację :-D

[ Dodano: 2008-02-28, 22:28 ]
zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 lut 2008, 00:03

ale sie rozpisalyscie, ja tylko chcialam zasiegnac rady i chyba juz trzeci raz sie pytam co sadzicie o smoczku ktory jest gryzakiem ale juz nie wklejam wam linkow bo nikt mi nic nie odpisal :ico_placzek: niewazne chyba jej i tak kupie bo zebow nie widac a gryzie wszystko :-D

z tymi planami co do posiadania wlasnej chalupki to ja takowych nie mam, jestesmy na wynajmie, mamy pol blizniaka, cztery male pokoje, kazdy ma sypialnie, jest jadalania i salon, moze nie szczyt marzen ale jest ok, do tego maly ale przyjemny ogrodek i bardzo mila okolica, cicha i spokojna, do morza 5 minut piechotka, coz kiedys chcialam wiecej teraz nie narzekam a na wlasne lokum watpie ze mnie bedzie kiedys wogole stac, a nie bede sie zarzynac a tutaj w uk wynajem nie jest taki drogi i czujemy sie jak u siebie, malujemy, robimy remonty, dekorujemy, coz takie zycie ale jest ok. :-D

anita super fotki :) odezwe sie jutro,

a wiecie ze u nas bylo trzesienie ziemi dwa dni temu, niewielkie ale jednak :ico_szoking: szok :ico_szoking:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

29 lut 2008, 00:45

karolina-ch pisze:mamy pol blizniaka, cztery male pokoje, kazdy ma sypialnie, jest jadalania i salon, moze nie szczyt marzen ale jest ok, do tego maly ale przyjemny ogrodek i bardzo mila okolica, cicha i spokojna, do morza 5 minut piechotka,

jak bym tak miala to bym nie narzekała :ico_oczko:
co do tego smoczka to sie nie wypowiadalam bo nie mam zdania i nigdzie tego nie widzialam .
co do trzesienia to u nas terz dziwna pogoda wczoraj wiało i dzisiaj jak jechalam do rodzicow to mijalam polamane drzewa i zerwane linie tel. cos dziwnego dzieje sie z ta pogoda

[ Dodano: 2008-02-28, 23:49 ]
Boze jak ja napisalam tez!!!! dziewczyny ja jestem dyslektyk...

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

29 lut 2008, 00:58

CZESC DZIEWCZYNY!!!
tez mam dzieciaka z sierpnia 2007, wiec mysle, ze to dobre miejsce dla mnie. nie zdazylam za duzo przeczytac, ale podoba mi sie to forum-fajnie sie czegos dowiedziec o rowiesnikach i "porownac"swoje a czasem podzielic sie swoimi doswiadczeniami :-D
pozdrawiam gorąco- pamietajcie, ze jutro 29 luty!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-02-29, 00:00 ]
sorki :ico_sorki: , nie wiem co sie stalo, ze taka przerwa miedzy tekstem a zdjeciami wyszla :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość