Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

13 lip 2008, 14:17

witam :ico_ciezarowka: !!!
mój Maluch chyba w ogóle nie spał przedwczoraj w nocy....całą noc nie mogłam zasnąć, tak dawał czadu :ico_oczko: robił mi na brzuchu taka kulkę (nie wiem czy to główka, czy inna część ciała) i bardzo wolno przesuwał sie w różne strony. A kiedy tylko udało mi się zapaść w drzemkę, dostawałam solidnego kopa w żebra :ico_szoking: potem oczywiście spał cały dzień, czułam tylko jak się przekręca z boku na bok :-D
Dzisiejsza noc dzięki Bogu spokojna..... :-)

[ Dodano: 2008-07-13, 14:18 ]
miszka, mój reaguje dosć szybko na słodycze. Mleka staram się pić bardzo mało, bo mam po nim straszną zgagę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

13 lip 2008, 15:47

Mój też reaguje na słodkie , a nawet na ostre potrawy , no i się strasznie wierci jak Jarek czytam mu bajke :):)

EDZIA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:43

13 lip 2008, 15:55

HEJ, MOJA MALA TEZ MI DAJE OSTRO PO BRZUSZKU, JUZ NIE WIEM GDZIE MA GLOWE A GDZIE PUPCIE, TAK STRASZNIE SIE WIERCI. CZASAMI MAM WRAZENIE ZE ONA WOGOLE NIE SPI!!!! :-)
A O NOCY JUZ NIC NIE POWIEM, OSTATNIO 2 NOCE WOGOLE NIE SPALAM BO CO PRZYSNELAM TO MNIE ZARAZ JAKIS KUKSANIEC BUDZIL, TRAGEDIA. JAK BYLAM W CIAZY Z OLIVERKIEM TO TEZ DAWAL ALE W NOCY SPAL, A TU.... :ico_olaboga:

ALE JUZ NIEDLUGO 2 MCE I JA ZOBACZYMY. :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-07-13, 16:02 ]
DZIEWCZYNY A JAK TAM IDA ZAKUPY DLA BOBASKOW? JA DZIS KUPILAM PRZEWIJAK Z WANIENKA W JEDNYM, BO MIALAM DOSC KAPANIA OLIVERKA W WANIENCE NA LAWIE, KREGOSLUP MI WYSIADAL. TERAZ POSTANOWILISMY ZAKUPIC SPECJALNY PRZEWIJAK Z WANIENKA! SUPER SPRAWA, POLECAM.
DOKUPILAM JESZCZE PARE PAJACYKOW ROZPINANYCH NA CA;EJ DLUGOSCI, BO SA BARDZO PRAKTYCZNE I WYGODNE DLA DZIDZI JAK I MAMY!

BUZKI

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lip 2008, 17:59

DZIEWCZYNY A JAK TAM IDA ZAKUPY DLA BOBASKOW? JA DZIS KUPILAM PRZEWIJAK Z WANIENKA W JEDNYM, BO MIALAM DOSC KAPANIA OLIVERKA W WANIENCE NA LAWIE, KREGOSLUP MI WYSIADAL. TERAZ POSTANOWILISMY ZAKUPIC SPECJALNY PRZEWIJAK Z WANIENKA! SUPER SPRAWA, POLECAM.
DOKUPILAM JESZCZE PARE PAJACYKOW ROZPINANYCH NA CA;EJ DLUGOSCI, BO SA BARDZO PRAKTYCZNE I WYGODNE DLA DZIDZI JAK I MAMY!
Jestem z powrotem,bylam na zakupkach i przyjmowalam na obiedzie tesciowa,ale nawet mnie dzis nie wkurzala.Ja juz jestem gotowa na przyjecie dzidzi,mam nawet eleganckie,jednorazowe majty poporodowe i podpaski jak pieluchy,wanienke niestety normalna bo nie mam miesjsca na przewijak z wanienka.Ale mam pomysl zeby wyzej stawiac wanienke imoze bedzie dobrze.Na koniec lipca kupie tylko wozek i pozostaje mi czekac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

13 lip 2008, 21:34

U mmnie też zakupy już porobione zostało tylko łóżeczko , wózek no i kosmetyki dla maluszka ale z tym poczekamy do września o ile nie będzie trzeba wcześniej kupić :):):)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lip 2008, 21:41

U mmnie też zakupy już porobione zostało tylko łóżeczko , wózek no i kosmetyki dla maluszka ale z tym poczekamy do września o ile nie będzie trzeba wcześniej kupić ):)
U mnie lozeczko juz stoi,bo po prostu je dostalismy.Kosmetyki tez juz mam,bo bardzo chcialam pare rzeczy z Polski,a poniewaz nikt juz do wrzesnia do nas nie bedzie jechal ,moja mama przekazala tesciowej,ktora wlasnie u nas gosci :ico_noniewiem: Zreszta kurcze,ja to wole byc wczesniej zabezpieczona,moze cos sie wczesniej wydarzyc,a ja nie moge poprosic mamy,zeby mi cos kupila,bo jej tutaj po prostu nie ma,a moj maz-sama rozumiesz.....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 08:51

Witam sie z ranka :-)

jestem juz po spacerku z psinka moja i zaraz bede jadla sniadanko, dzis w miare sie wyspalam, posluchalam rady jednej z kolezanek z TT i nie bylo tak zle, choc maly sie wiercil, ze i tak sie budzilam :-)

A ja dzis odpoczywam, nie musze sprzatac bo wczoraj posprzatam mam na dzis obiadzik i jestem happy :ico_brawa_01:

Ja musze pare rzeczy kupic, w tym pieluchy i kosmetyki noi dla mnie rzeczy do szpitala.

Wczoraj wygralam kombinezonik zimowy z H&M dla syncia:) jest sliczny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 09:16

jestem juz po spacerku z psinka moja i zaraz bede jadla sniadanko, dzis w miare sie wyspalam, posluchalam rady jednej z kolezanek z TT i nie bylo tak zle, choc maly sie wiercil, ze i tak sie budzilam
A mnie obudzil dopiero sygnal przychodzacego maila z powiadomieniem :ico_haha_01: Nie moge uwierzyc w to co zobaczylam za oknem-czysciutkie niebo-MOGE PRAC :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 09:19

Nie moge uwierzyc w to co zobaczylam za oknem-czysciutkie niebo-MOGE PRAC :ico_brawa_01:
no to Ci zazdroszcze, bo u nas chmury :ico_placzek: kiedy ja popiore :ico_noniewiem: juz dobija mnie ta pogoda, raz cieplo raz zimno, ciekawe czy dzis bedzie padac :ico_noniewiem:

A Ty kochana bedziesz plukala ciuszki w plynie zmiekczajacym czy nie??? Ja kurcze teraz nie plukalam i sa takie szorstkie niektore rzeczy wiec chyba teraz wleje troche

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

14 lip 2008, 09:30

Witamy po nie przespanej nocy kolana dawały mi tak popalić że nie moge , kremy masowanie i nic nie pomogło na dodatek Jarek zapomniał chyba że z nim śpie się rozwalił na całym łóżku i 2 razy dostałm z główki zaliczam noc do bardzo nie udanych .
Ale i tak stawiam :ico_kawusia: i ide robić śniadanko
A mnie obudzil dopiero sygnal przychodzacego maila z powiadomieniem Nie moge uwierzyc w to co zobaczylam za oknem-czysciutkie niebo-MOGE PRAC
no pięknie dawno nie spotkałam osoby która się tak cieszy z robienia prania :ico_brawa_01: , ale pranie malutkich ubranek to sama radość :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość