Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 09:38

Wiesz co Pati,zastanawialam sie nad tym,ale stwierdzilam,ze jednak uzyje plynu.Mam taki delikatny dla dzieci,bo tak jak mowisz szczegolnie pieluszki tetrowe.ktorych mam zamiar uzywac podczas karmienia ,sa strasznie sztywne :ico_noniewiem:
Witamy po nie przespanej nocy kolana dawały mi tak popalić że nie moge , kremy masowanie i nic nie pomogło na dodatek Jarek zapomniał chyba że z nim śpie się rozwalił na całym łóżku i 2 razy dostałm z główki zaliczam noc do bardzo nie udanych .
Ale i tak stawiam i ide robić śniadanko
Oj wiem cos kochana o nieprzespanych nocach :ico_sorki: Ale ostatni mam na nie sposob-Za nic na swiecie nie spac w ciagu dnia i polozyc sie nie wczesniej niz o 12 :ico_brawa_01: Spie jak zabita ostatnio,jednak lepiej sie pomeczyc w dzien,bo noc jest najwazniejsza....
no pięknie dawno nie spotkałam osoby która się tak cieszy z robienia prania , ale pranie malutkich ubranek to sama radość
Oj chyba za wczesnie moja radosc nastapila...Jakies chmury od zachodu nadciagaja....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 09:48

Wiesz co Pati,zastanawialam sie nad tym,ale stwierdzilam,ze jednak uzyje plynu.Mam taki delikatny dla dzieci,bo tak jak mowisz szczegolnie pieluszki tetrowe.ktorych mam zamiar uzywac podczas karmienia ,sa strasznie sztywne :ico_noniewiem:
no wlasnie ja tez mam 10 pieluszek tetrowych i beda takie szorstkie, a tez mam sporp rzeczy welurkowychi tez po praniu nie sa mile w dotyku, ja tez teraz zamierzam kupic plyn do plukania specjalnie dla dzieci sensitiv i troche dolejej to zawsze te ciuszki bede inne :-)
Oj chyba za wczesnie moja radosc nastapila...Jakies chmury od zachodu nadciagaja....
a daj spokoj, wkurza mnie ta pogoda, to ma byc lato :ico_szoking: zimno i chmury zaraz pewnie bedzie padalo kolejny tydzien :ico_zly:

Ja mam obawy ze nie zdarze z popraniem ciuszkow jak taka pogoda bedzie, boje sie, ze maly zrobi nam niespodzianke, a ja nie mam popranych ciuszkow :ico_noniewiem:

Ostatnio popralam te co dostalismy od znajomych ale trzy dni schly w taka pogode w domu i jeszcze byly wilgotne, wiec w sobote bylo nawet slonecznie wystawilam je na balkon i ladnie doschly :ico_olaboga:

slonko2008, witaj :-)
Witamy po nie przespanej nocy
oj wiem cos o tym bo juz od miesiaca mam ten problem co noc, nie moge spac wszystko mnie boli, ale trzeba jakos wytrzymac :-)

Ide jesc sniadanko i zycze smacznego

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 10:02

Ja mam obawy ze nie zdarze z popraniem ciuszkow jak taka pogoda bedzie, boje sie, ze maly zrobi nam niespodzianke, a ja nie mam popranych ciuszkow
Dokladnie dlatego chcialam poprac wczesniej!Pogoda jest wazna,zeby to nie gnilo 3 dni,bo bym sie zaplakala :ico_placzek: Tez sie musze wziac za sprzatanie :ico_noniewiem: Pa

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 10:28

miszka, papa kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 10:30

Pa Pati!Ja jednak podjelam wyzwanie-piore!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 10:32

Pa Pati!Ja jednak podjelam wyzwanie-piore!
pewnie moze nie bedzie padac. A ja zaraz zabieram sie za mycie mebelkow syncia i poprasuje ciuszki te ktore mam juz poprane i poukladam :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 10:46

pewnie moze nie bedzie padac. A ja zaraz zabieram sie za mycie mebelkow syncia i poprasuje ciuszki te ktore mam juz poprane i poukladam
Ale to radocha co?Buziaki!

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 lip 2008, 12:38

ja nie mam takich dylematów w związku z praniem, bo u mnie na osiedlu jest zakaz wystawiania prania na balkony :ico_oczko: wiec chcac nie chcac, musimy suszyć w domu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lip 2008, 15:09

A ja wlasnie skonczylam prasowac ubranka malego, jejku jaka to radocha, czesc wyprasowana a czesc jeszcze trzeba poprac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie mam sily, plecy mi odpada :-D

Kurcze tylko w tych szafkach tak smierdzi nowoscia, mylam wietrzylam ale nie wiem czy cos pomoglo, chyba nie przesmiardna ubranka nie??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-14, 15:11 ]
a nie mam takich dylematów w związku z praniem, bo u mnie na osiedlu jest zakaz wystawiania prania na balkony :ico_oczko:
a czemu, o losie :ico_szoking: pierwszy raz sie z tym spotykam

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 16:37

Kurcze tylko w tych szafkach tak smierdzi nowoscia, mylam wietrzylam ale nie wiem czy cos pomoglo, chyba nie przesmiardna ubranka nie???
No ja tez poporalam i wiekszosc poprasowalam,ale odpadlam juz,reszte zostawie na jutro.Najwazniejsze ,ze poschlo.U mnie tez tak troche smierdzi w szafkech,kurde boje sie wilgoci-to lato takie do niczego w tym roku.Ide sie polozyc,bo mi plecy odpadaja :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość