Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

13 lip 2008, 16:38

ZYCZENIA DLA LEONKA:
Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i
słonka, humoru dobrego,życia
kolorowego i wielkich wrażeń przy
spełnianiu marzeń

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 lip 2008, 16:50

madziorka hihi, sto lat dla Leonka! Cudny jest! I super reportażyk z pierwszego roku życia :-)

[ Dodano: 2008-07-13, 16:53 ]
Pokażę Wam Zuzię :-)
Ulubiona pozycja do spania (smoczek i róg kocyka do miziania po nosku)
Obrazek

Dziadek zrobił karuzelę
Obrazek

Ubijamy "brudy",żeby więcej się zmieściło :-D
Obrazek

Z babcią
Obrazek

I mój stokrotkowy las
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lip 2008, 20:50

DZIEKUJEMY!

kocura BURA ZUZIA JEST KOCHANA!



uff ale jestem niezywa
nie wiedzialam ze po 3 drinkach bede miala kaca
dla mnie najgorsza jest wtedy podroz samochodem. wykancza i powoduje mdlosci bleee

piekna dzis pogoda co?
chcialam ciekawiej dzien spedzic ale moj mezulek kochany uparl sie grac w pile
ostatni mecz w sezonie..
pojechalismy z nim, kibicowalam robilam fotki i bawilam sie w kapitana bo bylam glosniejsza hihi

no a potem pojechalismy do centrum. poogladac ten festiwal latyno amerykanski ale bez rewelacji
wiec posiedzielismy sobie na plazy
tutaj co roku robia taka sztuczna plaze, z piachem. lezakami, barem i muza na zywo hehe
fajnie nawet, jesli slonce swieci

po tym jeszcze rundka po najglosniejszej slynnacej z nocnych klubow, pubaw ulicy broad st hihi

takze caly dzien na nogach ufff
teraz podleczylam sie goracym rosolkiem i zimnym piwkiem hihi i juz mi lepiej hehe

[ Dodano: 2008-07-13, 21:32 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
lelek robi akuku
Obrazek

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

14 lip 2008, 11:48

witam - laski zaraz mnie szl.. trafi - W tamtym tyg. byłam z matim u laryngologa[ na wiz. prywatnej] który powiedział,że mati ma prawdopodobnie powiekszony migdał i że uszy ma zaatakowane,zlecił rtg -[panie ,które robiły to rtg były bardzo zdziwione, że tak małemu dziecku zlecono owe rtg] Dziś odebrałam to badanie - i wyszło że nie ma powiększonego migdałka,ale badanie mało wiarygodne[ponieważ mati się ruszał]poszłam z tym badanie do przychodni do innego lekarza[na wizyte refundowaną ] ona stwierdziła że uszy są czyste, że wszystko jest w pożądku i że niektóre dzieci tak mają i że on z tego wyrośnie , i żeby za rok sie z nim pokazać ważne ,że nie choruje często. Dosłownie zatkało mnie co lekarz to inna diagnoza - jutro idę na szczepienie to jeszcze poradze się pani doktor co wkońcu mam robić.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 lip 2008, 17:32

doczytalam was

madziorka super reportarz.wydrukuj mu taki album i to co napisalas.naprawde super!!!!!!!!!!!!!!
az sie troszke wzruszylam :-)

lala, ale masz historie z tym migdałem..
powiem ci tak,ze ja mam w przychodni super laryngologa ludzie go chwala i przychodza z maluszkami
moze bysmy sie umowily ze ty zadzwonisz do przychodni w godz jego ordynacji i udzieli ci jakies porady na kom.
moze powiedziec ze musi zobaczyc dziecko ale moze tez cos przez telefon by doradzil??

ja week spedziłam na Chańczy nad jeziorkiem w namiocie.bylo super tylko aparat mi sie zepsuł buuuuuuuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

mam na szczescie kilka fot to moze jutro wrzuce bo dzis niestety w pracy siedze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2008, 20:29

czesc dziewczyny
lidzia czekamy na fotosy, ale najwazniejsze ze weekend sie udal. super

lala z jednej strony mozna sie niezle wkurzyc za takie mylne diagnozy a z drugiej ttzeba sie cieszyc ze wszystko ok


pokaze wam fotki z wczoraj
lelus kibic

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kibol hihi
Obrazek

na plazy hihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

14 lip 2008, 22:00

moze bysmy sie umowily ze ty zadzwonisz do przychodni w godz jego ordynacji i udzieli ci jakies porady na kom.
moze powiedziec ze musi zobaczyc dziecko ale moze tez cos przez telefon by doradzil??
lidziasc dzięki za dobre checi [dobra z ciebie kobieta] _oczko: ale nie wiem czy to ma sens bo co on mi moze poradzić skoro nie badał mateuszka jutro idziemy na szczepienie to może nasza pani doktor nam coś doradzi i poleci jakiegoś dobrego laryngologa
ja week spedziłam na Chańczy nad jeziorkiem w namiocie.bylo super tylko aparat mi sie zepsuł buuuuuuuuuuu
a gdzie ta chańcza czyżby to ta w świętokrzyskim obok Staszowa i Rakowa czy jakaś inna
madziorka - super fotki , ale lelek szybko rośnie jeśli można wiedzieć to napisz ile wazy i ile ma już długości.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 lip 2008, 22:49

Hejka

Madziorka Spóźnione STO LAT dla LEOSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Ten roczek Leosia opisałaś Foteczkami bombowo super sprawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Widać przy takich okazjach jak te nasze pociechy sie zmieniają i rosną to jest po prostu niewiarygodne!! Czasem inaczej jak CUD nie da się tego opisać.

lidzia ja płacę opiekunce 6 zł na godzinę i jest to dziewczyna co studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną i na razie jestem z niej zadowolona (ale nie chcę zachwalać :ico_nienie: ) ale stawki dochodzą nawet do 10-15 zł jak ktoś ma pełne referencję. Różnie to wygląda.

Lala tak to już jest z tymi lekarzami czasem chyba sami nie wiedzą o co chodzi tak przykładają się do swojej roboty :ico_zly: :ico_zly:

A ja już dzisiaj byłam obejrzeć nową pracę i dalej mi się podoba hihi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lip 2008, 00:17

chcialam sie pochwalic ze dzis leon caly dzien trenowal. i chodzil po domu, pokonywal coraz dluzsze dystanse i chyba juz moge mowic ze chodzi :ico_noniewiem:
same ocencie
co prawda koncowka bez happy endu ale nic sie nie stalo. kilka sek placzu i luz
hihi
tutaj juz po...
na rowerku

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

15 lip 2008, 08:14

witam z kawusia

madziorka hihi, ja w domku ogladne folmik bo w pracy sie nie da :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość