Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

13 lip 2008, 18:06

Pruedence Miłego wypoczynku.
Karoline Super zdjęcie ząbka, ale ten plac zabaw to trosze zlekka nie dla maluszków, szkoda, a masz inne place zabaw w okolicy dla maluszków?
Zosia nauczyła się pić ze słomki i nakładać nakrętki na butelki i słoiczki i bawi się magnezami na lodówce.
Dodatkowo jak jej powiem usiąć to siada, i jak juz niechce siedzieć w krzesełku swoim i staje a ja nadal chce aby tam siedziała to daje jej magiczne ciasteczka Bobo Vita i mówie usiać i siada. Super patrzeć jak dzieci się rozwijają.
Katarek już prawie zakóńczył się.
Teraz jedynie mały kaszelekk pozostał i gorączka w sobote rano już mineła więc dzionek był bardzo ciekawy.
Lece dziewczynki bo dom jest oszalay od momentu jak keely wrociła z działki od babci.
Buziaki do jutra. :ico_oczko:
Obrazek
siostry razem.

[ Dodano: 2008-07-13, 20:21 ]
to jest to co mała mysz napisała do mnie:
"moja córcia ma już 10 miesięcy, własnie zaczęła chodzi i musimy miec oczy dookoła głowy, a poza tym standard: praca, dom etc.
Haluna ma już za sobą trzy katarki,
ostatnio lekarka przepisała nawet antybiotyk, bo strasznie się katarzyła, na szczęście nie wykupilismy od razu, bo na trzeci dzieñ się okazało, że winne były 4 górne ząbki, które zacęły siê naraz wyżynać."

Obrazek[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-13, 20:35 ]
oto moje słońca na placu zabaw.
Prawie codziennie tak się wybieramy, dobrze że tak blisko. :ico_oczko:
Ale tu cisza!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 lip 2008, 10:20

faktycznie staram sie nie marudzic trzeba mysleć pozytywanie i będzie dobrze mam fantastycznego zdrowego synka drugi bobas w brzuszku i to najlepsze szczęście a brak kasy t tylko przejsciowy problem nie ma co sie zadreczać nawet kombinujemy zeby jednak na weekend skoczyć nad morze bo mamy tania okazję

my powoli szykujemy sie na roczek muszę to jakoś zorganizować a nie wiem jak bo mamy duże rodziny moi rodzice Grzesia i po dwóch braci z żonami i dziećmi czyli w sumie 18 osób :ico_olaboga: chyba mi sie wszyscy na raz nie zmieszczą

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 lip 2008, 10:22

Witajcie:)
u nas pogoda wczoraj straszna wybralismy sie na rybke tam maja strusie i plac zabaw ale pogonil nas deszcz :ico_zly: wiec siedzielismy w domu jednak jak nie ma pogody to straszna nuda az sie boje co my z Kacprem bedziemy robic w zimie :ico_olaboga:
fajnie za Mala mysz jeszcze daje jakies oznaki zycia.. pozdrow ja od nas...
widze ze zeby sa tematem nr.1 u nas tez czekamy na te cholerne 4 jakos sie nie wybijaja a Kacper nie daje zajrzeć to inna sprawa.
Karolina butki super... czasem wam zazdroszcze tych rozowosci....
Kasia3 Kacper teraz tez zrobil sie maly kabinator i coraz wiecej rozumie ale tylko wtedy gdy mu odpowiada zdjecia dziewczynek super takie usmiechniete buzki az milo popatrzec...

[ Dodano: 2008-07-14, 10:26 ]
Kasia ja mam tez ten problem bo chcialabym aby urodzinki Kacpra byly dla niego szczegolnym dniem i aby poczul ze to jego dzien ale mam problem jak to zorganizowac bo w domu troszeczke malo miejsca a na knajpke to nie mam zabardzo kasy... no i co kupic czy bardziej wspomniany jezdzik czy rowerek...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 lip 2008, 11:50

Hejo,
u nas tez sie dzieje :ico_olaboga: robie prawko, szukam szkoly dla siebie (jeszcze nie wiem gdzie nas poniesie wiec zadanie mega trudne) chce zrobic przyjecie na roczek Szymkowi... oj... Bardzo sposobal mi sie pomysl z tym osrodkiem dla dzieci o ktorym pisala kasia3.. Myslicie, ze cos takiego mogloby wypalic w polsce np w warszawie?
podzielcie sie ze mna opinia, bo dosyc powaznie o tym mysle.
Moze polaczyc np przedszkole z takim kacikiem dla mam i maluszkow do ok 5 lat. kacik z zabawkami, a dla mam pokoj obok z przeszkolna szyba (zeby mialy maluchy n oku) z kawa i ciasteczkami i pisemakmi kolorowymi...
oj, glowa mi peka od nadmiaru pomyslow. :-D
my urodzinki zrobimy troszke spoznione, bo czekamy na Rysia. wiec przyjecie bedzie po jego powrocie ok 9 sierpnia. :ico_haha_02:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

cześć kobitki

14 lip 2008, 15:58

Dawno mnie tu nie było i chyba gdyby nie kasia3, to bym sobie nie przypomniała. Moja Hania zapewnia mi dostateczna ilość rozrywki w zyciu. No i musiałam do pracy wrócić niestety (wróciłam na 5 miesięcy a dwa tygodnie temu pracę zmieniałam, bo mama w pracy w tym pieknym kraju nie jest towarem pożądanym).
Nie dam rady chyba przeczytać wszystkiego co się u Was dzieje, ale obejrzałam zdjęcia i nie mogę wyjśc z podziwu, że te nasze wczorajsze fasolki sa już takie duże. Niby po mojej to widzę, ale cudze dzeci zawsze szybciej rosną.
Obiecuję, że jak tylko znajdę w pracy chwilke na przerwę, będę zagladać i sie odzywać od dziś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 lip 2008, 19:39

czesc Dziewczyny!!!!

Mała Myszko ale super że jesteś!Teraz masz okazję być na bieżąco!!! :-D

Kasiu3 super że uda się wyrwać na weekend!!!Podziwiam optymizm!!!


Anita ja też się zastanawiam jak to będzie w zimiew... :ico_olaboga: Pocieszająca jest myśl że nasze łobuziaczki będą już mogły na sankach jeżdzić a My znajdziemy zatrudnienie jako siła pociągowa :-D

Wisieńko supewr pomysł.Ale aby mieć przedszkole trzeba być po pedagogicew przedszkolnej i mieć podyplomówkę chyba do tego ale dowiedz się bo ja dokładnie nie wiem.Świetna sprawa zwłaszcza że w wawie w przedszkolach taki tłok!!!

A ja dziś kupiłam NMelci troszkę ciuszków.Sukienunię w kwaitki,spodenki krótkie, długie lniane w paseczki różowo zielono żółte i 2 bluzeczki oczywiście różowe :-D .Aha jeszcze body sztuk dwie takie zwykłe białe.Jeszcze jutro kupię płaszczyk i dresiki.kocham te przeceny!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Noi wózek musze oddać do reklamacji bo coś mi go sciąga w lewo :ico_zly: :ico_zly:
Poza tym Nel dzis w takim średnim humorze.Na psa zaczęła wołać auł auł więc ja jestem w skowronkach :ico_brawa_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

14 lip 2008, 20:34

Moja niunia dziś rano spadła z nocniczka. Nie wiem, jak to się stało, że jej nie złapałam, przecież siedziałam przed nią. Mam wyrzuty sumienia, bo rozcięła sobie wargę o górne ząbki. Strasznie jej krew leciała, a do tego zaniosła się płaczem, więc przeżyłam szybki zawał serca. Na szczęście niż więcej się nie stało, dostała cyca, przytuliłyśmy się i wszystko minęło, ale mi jest nadal głupio, że w ogóle do tego dopuściłam.

Wisienko, z tym przedszkolem to super sprawa. Też bym chciała się czymś takim zajmować, tym bardziej, że mam przygotowanie pedagogiczne (tylko nie stać mnie na takie hobby jak praca w szkole). Ale brak nam kasy żeby pomyśleć o własnym biznesie póki co.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 lip 2008, 21:42

Mała -mysz miło cię widzieć.
Ja też uwielbiam przeceny, ale na razie nie kupuje nic amelci. no nie wytrzymałam i kupiłam jej jedną bluzkę i to na przyszlośc, bo mam tyle rzeczy, że jeszcze części nie było kiedy założyć. Bodziaków w ogóle nie kupuję, bo Ami coraz cześciej woła na nocnik a z bodziakami, to zbyt dużo roboty.
Zdjęcia super. Gratulacje dla Amelki za ząbka. z placu zabawa świetne zdjęcia.
Wisieńko fajny pomysł, ale trzeba sprawdzić czy może to byc przedszkole czy inna nazwa, bo z tego co wiem, a wiem o żłobkach, to żeby założyć prywatny, to zbyt dużo przepisów i ludzie zakładają kluby. Ale to wszystko jest do obejścia.
A ja po prostu padam. Amelka cały czas chce być prowadzona za rękę i ja taka zgięta z nią. Spaceruje jak maratończyk, ale jest ostatnio córunia mamuni i beze mnie ani rusz. a jak nie spaceruje to domaga się konwersacji. ona po swojemu a ja naprawde, no niemożliwe itd. Do tego ma dziwny okres. Jak tylko zobaczy, że otwieram szafę, coś wkładam, to jest taki wrzask i do tego ciągle przy nodze i się tuli, całuje i robi cacy. Jest to słodkie, ale czasem chcialabym miec trochę spokoju, bo mam wrażenie, że mnie zagłaszcze na śmierć. a najgorzej, że jak ją ojciec weźmie, to ona z nim pochodziła i do mnie i na ręce i tulenie. a jak zostawię ja to taki wrzask, jakby kto ją ze skóry obdzieral.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

15 lip 2008, 03:41

wisienka24, tak jak dziewczyny mówią będzie cięszko na początku zorganizować. Ale wydaje mi się jak uda ci się wszystko obejśc i zorganizować ludzie będą się bić. najważniejsze lokalizjacji i reklama.
mala-mysz, wiem co masz na myśli, zosia miała kilka miesięcy jak obcinałam jej paznokietki i obciełam wraz z opuszkiem, krew się lała a mała się śmiała, bo ja w panice paluszke włóżyłam do buzi i ją to bardzo rozweseliło.
Ale ja płakałam za każdym razem jak zobaczyłam ten malutki bandarzyk na jej paluszku. :ico_placzek: martuunia1, Zosia zaczeła wołać na keely "nany" i dzisiaj keely robiła wyścigi z zosiakiem kto pierwszy w pokoju będzie i jak keely sie raz zamkneła to siedziała za dzwiami zosia i krzyczala nany i waliła w drzwi.
Tak miło patrzeć jak siostry przepadają za sobą.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 lip 2008, 09:17

ja też nie wiem jeszcze co kupic malemu na urodzinki rowerek ma od chrzestnego dostać babcie namawiam na buciki + cos do kapania w sumie to mamy dużą rodzinę i jak każdy cos przyniesie to będzie nie zla kupka napewno muszę mu kupić bączka takiego na podstawie bo on uwielbia jak sie cos kręci

u nas wypadki są na porządku dziennym wczoraj Łukaszek przywalil główka w kaloryfer siniak na pół czoła :ico_olaboga: myslalam ze zwariuję

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość