Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 lip 2008, 16:12

Mariola,

ja nie moge otworzyc tego linku! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-14, 16:13 ]
Ok, teraz działa! zaraz poogladam ...

[ Dodano: 2008-07-14, 16:15 ]
no ladny wozeczek!! :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 lip 2008, 16:30

ten drugi bo zle skopiowalam

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 lip 2008, 16:40

Marcelek urodził sie 26 lutego
pierwszy zabek wyszedl mu kilka dni przed skonczeniem 3 miesiaca
mam to szczescie, ze moge siedziec z synkiem w domku
maly jest bardzo ciekawy swiata, nie lubi jezdzic w wozku, tylko na raczkach
to tyle o nas :ico_oczko:
a i mieszkamy pod Poznaniem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lip 2008, 18:16

mariola, wspólczuję, obyś szybko miała skończone te remonta...
Renia0601 pisze:justyna a jaki konkurs? do kiedy on jest?

Musisz wysłać 5 nakrętek ze słoiczków bobovity, tu masz linka do strony: http://www.bobovita.com.pl/kolory/ Ja też już wysłałam, mam nadzieję, że coś wygram :-)
Renia0601 pisze:Arturek już od wczoraj lepiej, zeszła mu gorączka ale na rękach cały czas by chciał oczywiście

Dobrze, że czuje się już lepiej :-) teraz chce się popieścić :-) ciągle chory się czuje.
My zaraz będziemy sie kapać i lulu :-) Potem coś jeszcze napiszę :-)

[ Dodano: 2008-07-14, 18:30 ]
emilia7895, miło mi Was poznać :-) ja mam na imię Agnieszka, Ula urodziła się 23.01. i ma już 2 ząbki. Mieszkamy we Wrocławiu, ja też mam to szczęście, że mogę posiedzieć w domku z małą.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 lip 2008, 18:31

Pinko tak wcześnie Ulę kąpiesz?

My za godzinkę kąpanie i spać... Gabriel dzisiaj nie spokojny jest i marudzi, może przez pogodę? u takich maluchów zawsze się znajdzie jakiś powód :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lip 2008, 18:33

A jeszcze miałam Was pytać, na kupkę jakie czopki się kupuje?

[ Dodano: 2008-07-14, 18:35 ]
Fintifluszka pisze:Pinko tak wcześnie Ulę kąpiesz?

około 19 :-)
Fajne zdjęcia zamieszczasz, jak Gabik się ładnie podpiera...
A miałam się Wam pochwalić, moje dziecko opanowało obroty na brzuszek :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 lip 2008, 18:45

my tez zaraz kapanie i spanie u nas to roznie niestety zaliczam sie do mam pracujacych na dodatek na dwie zmiany i amelka ma wszystko w roznych godzinkach kazdy inaczej ja maz i babcia no trudno.U mnie robota na dachu jeszcze trwa ciekawe do ktorej godziny.Justyna zdjecia super.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 lip 2008, 20:02

pinko pisze:na kupkę jakie czopki się kupuje?

zdaje się, że glicerynowe, ale nie daje się całego czopka, tylko troszkę... a propos kupki :ico_oczko: Gabriel już 2-gi dzień z rzędu zrobił taką...hmm, zwykłą kupę-jak dorosły człowiek tylko mniejszą oczywiście, ale i wczoraj i dziś robił na przewijaku jak mu pupkę zaczęłam smarować linomagiem, na konic mu troszkę pomogłam, no widziałam, że ciśnie strasznie a tu nic... i nie wiem czy to dobrze-to pewnie dlatego, że bardzo regularnie już je nowe rzeczy, ale powinien chyba móc zrobić kupkę sam w pieluszkę :ico_noniewiem:

pinko pisze:Fajne zdjęcia zamieszczasz, jak Gabik się ładnie podpiera...

mariola pisze:Justyna zdjecia super.

dziękuję bardzo, a właśnie na tym górnym zdjęciu Gabcioch się ciągle wspinał na kolanka, ale rączki mu się uginały-nie udało mi się uchwycić chwili, bo On jak widzi aparat to "rzuca wszystko" i zaczyna się uśmiechać :ico_haha_01:

a dzisiaj 2 razy tak siedział sobie i skrobał tą matę z pianki paznokciami i za drugim razem taki był zadowolony i pewnie się trzymał, że straciłam czujnośc i zamiast pilować to się głupia szczerzyłam do niego-nagle się przechylił i się uderzył o podłogę, straszliwie płakał :ico_placzek: i krzyczał i tak mi było przykro... pocieszyłam się, że nie raz jeszcze się walnie, przewróci, bo bez tego niczego by się nie nauczył, moja mama zawsze mówiła, że jak sobie dziecko nie pozdziera kolan to się nie nauczy chodzić :ico_oczko: tak czy inaczej serducho pęka jak tak dzidziol krzyczy strasznie...

pinko pisze:moje dziecko opanowało obroty na brzuszek :-)
super, Gratulacje dla Uleńki :ico_brawa_01:

w ogóle to jakiś sezon ślubny chyba się rozkręcił, moi znajomi masowo sie pobierają, po kilka ślubów co weekend, nasza klasa zapchana ślubnymi zdjęciami :ico_olaboga: a wszyscy Oni są ze sobą której niż ja i Kuba :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 lip 2008, 20:18

Hej dziewczyny

znowu jestem do tyłu :ico_wstydzioch: brak czasu na cokolwiek a komp poszedł w odstawke

Justyna super zdjęcia Gabika :ico_brawa_01: Fajnie sie podpiera, moja tez tak zaczyna juz robic,, fanie to wygląda :-)

Witam nową mamusię :ico_sorki: :ico_brawa_01:


Mariola fajny ten wózek jest, ja tez cos takiego bede kupowac ale dopiero na wiosnę, chce jeszcze zimę przejeździć tym tym bardziej ze bardzo nie narzekam na niego. Jedyny minus to taki ze praktycznie nie mieści sie do samochodu :ico_zly:

Co do siedzenia w domu to u mnie w grudniu minie cztery lata jak siedze i powiem Wam szczerze ze mam juz dość. I to nie to ze nie chce siedziec z Martynka tylko po prostu brakuje mi kontaktu z ludzmi. Dlatego juz postanowione ze ide we wrzesniu do pracy. Na szcszescie godzinowo nie bedzie zle no i niedziele wolne :ico_sorki:
Zreszta wszystko okaze sie w praniu.

Uciekam bo słysze ze Maciek z Patrykiem podjeechali pod dom, Martynka juz spi ale trzeba bedzie szkraba starszego wykapac,nakarmic i położyc do łóżka :-)
Pinko gratulacje dla Uli za nowe osiągniecie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lip 2008, 20:48

Fintifluszka pisze:no widziałam, że ciśnie strasznie a tu nic... i nie wiem czy to dobrze-to pewnie dlatego, że bardzo regularnie już je nowe rzeczy

No właśnie, Ula też robi taką "dorosłą" kupkę i ciśnie mocno i długo i zaczyna płakać, więc podejrzewam, że ją coś tam boli i nie może zrobić tej kupki. Jak zaglądam do pieluszki, to jedna bobka... i tak dzisiaj cały dzień, a przy tym marudzi i nagle zaczyna płakać.... bidulka, chyba jej kupię tego czopka.
Fintifluszka pisze:tak czy inaczej serducho pęka jak tak dzidziol krzyczy strasznie...

Bo my mamy zawsze tak będziemy reagować, na każdy upadek, choć wiemy, że nie da się wszystkich uniknąć, ale dzidziołaczek zawsze będzie wiedział, że mama utuli i pogłaszcze i pocałuje i wtedy mniej boli ;-)
Fintifluszka pisze:w ogóle to jakiś sezon ślubny

Moda na śluby, teraz to już nawet soboty wszystkie pozajmowane i śluby w tygodniu i wesela sa organizowane, tak moja koleżanka miała wesele w piągtek, a mój kolega w czwartek robi. My też 3 śluby w tym roku mamy :-)

My już po kąpieli, dzisiaj troszkę później bo o 20, gdyż Ulek spała i nie miałam serca jej budzić, teraz też już zasypia, wciągnęła 200 ml kaszki malinowej (jest pyszna) i lula obok mnie.
Jarek wczoraj wyjechał, dzisiaj z nim rozmawiałam i tak bardzo już tesknię,a gdzie do piątku... dawno się nie rozstawaliśmy na tak długo. Jak ja to wytrzymam, całe wakacje... :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość