Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2008, 23:12

mysle ze to zbieg okolicznosc.. juli pewnie zalatana

a rowerek chcielismy inny taki JCB czarno pomaranczowy ale nie wiedzialam ze to taki szajs hehe i ten wybralismy
podoba nam sie kolorystycznie
adas mowi ze prowadzi sie dobrze ze nie tak plynnie

nasza Polska jest mega wtorna... :ico_zly:
ja tez nie kumam
dlaczego za granica babki chodza topless, nawet te z cyckami do pasa i cellulitem na calym ciele (doslownie)
ja szczezrze powiedziawszy jestem zbyt zakompleksiona i jeszcze nigdy publicznie topless nie wystapilam
ale gdyby moj biust byl ciut pelniejszy, jak np podczas karmienia to napewni bym sie nie zawahala hehe
a tak to tylko z siostra w wysokich trawach cycki popieklysmy hehe

nasz stol jest beznadziejny
tzn nie nasz.. wspolokatorow
w ogole taka wysokosc nie jest dla dzieci
ale wysoki do kanapy w salonie tez nie pasuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lip 2008, 07:05

Witam z rana z :ico_kawa:

Madziorka Leon cudny hehehe

A co do naszej Polski coz zycie ....a o tych dziewczynach co sie opalaly toples to przesada ze mandat dostaly ..wystarczylo upomnienie ech

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lip 2008, 08:34

Czesc z Obrazek
Wiki zaczyna juz schodzi strup z tego nosa blllllllleeeee
A o tych laskach co sie topless opalaly to slyszalam hihi,no ale zaraz mandat :ico_puknij:


MADZIORKA superowy Lelus,za moment go nie dogodzisz jak sie rozbiega :-D i ławe tez mamt taka i nie raz bylo takie zderzenie!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lip 2008, 10:48

czesc meldujemy sie nie do konca na nogach hehe
bo jeszcze w lozku leze ale leon buszuje po pokoju hihi

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 lip 2008, 11:02

Witam a mi coś net nawala raz się włącza a raz nie :ico_noniewiem:
Dziewczyny co do nagości to u mnie w domu przebieram się przy dziewczynkach , karmiłam Wiki w obecności Klaudi .Wiki to jeszcze niekumata w tych sprawach tak mi się wydaje zato Klaudia pytała na początku dlaczego ja mam takie duże piersi a ona małe dlaczego mam czarne między nogami , opowiadałam jej że jak dorośnie to też będzie tak wyglądała , ale narazie nie chciałam bym ją aż tak bardzo uświadamiac w sprawie sexu bo uważam że jest na to za mała ,mój M zawsze z rańca paradował w samych majtach no a jak facet rano wstaje wypoczęty to wiecie niektóre rzeczy są dośc mocno wyeksponowane no i Klaudia przyleciała do mnie z nowiną że tata kupkę zrobił do majtek tylko że ta kupka jest z przodu, więc czabyło wytłumaczyc małej że to nie kupka a chłoprzyki mają siusirki a dziewczynki muszelki. :-)
Ja w domu to byłam wychowywana że golizna to grzech i takie tam nikomu nie mogłam się zwierzyc bo to był po prostu temat tabu.Nie chce żeby tak u mnie było chce żeby jak dziewczynki miały problem bez problemu mi o tym gadały, narazie Klaudia przestała się tym interesowac , ale jak bym wam zaserwowała pare pytań jakie mi zadała to byś cie z krzeseł pospadały :ico_haha_01: No ale trzeba odpowiadac tylko ja to robię stopniowo .
Madziorka ale fajny rowerek bardzo mi się podoba , no i Leluś nieźle zasówa , a co do siniaków to tak jak mówi moja teściowa "każdy foncfot musi byc nacechowany" :ico_oczko:
Co do toples to ja w życiu za bardzo się wstydze no i nie ma co jestem na to poprostu za otyła.
Co zaś do żywienie to ja daję Wiki spróbowac nawet smażone nie cały czas ale raz za ruski czas (narazie dostała 2 razy) mi się wydaje że jak bym tak pilnowła że to szkodzi tamto szkodzi to bym ją zagłodziła , nie wiem czy dobrze myślę ale uważam że dziecko w tym wieku to już wszystko powinno kosztowac oczywiście w granicach rozsądku , ale ty tylko moje zdanie :ico_oczko:
Kamilko a co do rosołu to prawdę mówiąc trochę mnie szokło że dopiero od 3roku .Acha a co do obuwia to my mamy ze Zetpola pediatra powiedziała że są dobre i nie drogie , tak jak piszecie podeszwa jest miękka a piętki zakryte. Wdomu do dziewczynki latają po trawie i piachu na bosaka bo tak nam powiedzieli że dobrze więc latają :ico_haha_01:
Co do nagości na basenach to hmmm no nie wiem wiem jedno że jak Klaudia była mniejsza i miała jakieś 2latka to założyłam jej strój to poprostu była cała sina od mokrego stroju , więc ja narazie preferuje u Wiki albo sam pampers wodoszczelny albo majty ,Klaudia już oczywiście pełen strój
Frydza dobrze że nosek się już goi moja się zadrapała pod noskiem i ma strup ale jak tylko w miarę się zagoi to to maca i znów nanowo krwawi chyba jej te ręce przywiąże

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lip 2008, 11:13

Klaudia przyleciała do mnie z nowiną że tata kupkę zrobił do majtek tylko że ta kupka jest z przodu,
zabilas mnie tym haslem a wlasciwie Kladudia hihi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

a co do rosolku ja tez bylam zdziwiona kiedy lekarz mi o tym wspomnial. juz w maju wam o tym pisalam. i od tamtego czasu nie daje leonowi rosolu , tzn zjadl 2 razy, ale z lenistwa mojego. :ico_wstydzioch: a wczesniej w kazda niedziele byl rosolek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lip 2008, 11:50

Co do rosołu to ja od was sie dowiedzialam :ico_olaboga:

Ja juz posprzatalam obiad w trakcie przygotowania poprałam odkurzylam ...Marcinek drzemke zalicza wiec luzik :ico_oczko:

Teraz siedze wcinam musli i popijam sokiem hehe

[ Dodano: 2008-07-15, 11:51 ]
edyta29 napisał/a:
Klaudia przyleciała do mnie z nowiną że tata kupkę zrobił do majtek tylko że ta kupka jest z przodu,

zabilas mnie tym haslem a wlasciwie Kladudia hihi
Madziu widze ze wyobraznia wziela góre hehhe ja mialam tak jak Kamilki posta czytałam :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lip 2008, 12:45

no i Klaudia przyleciała do mnie z nowiną że tata kupkę zrobił do majtek tylko że ta kupka jest z przodu,
poplakalam sie ze smiechu Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-07-15, 12:46 ]
my po spacerku,Wiki teraz spi,zrzucam filmik jak niunia tanczy hihihi to Wam pokaze :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 lip 2008, 12:48

no to jeszcze nic zobaczycie same jak to jest 100 pytań do a człowiek kombinuje jak tu odpowiedziec żeby dziecko zrozumiało.
Dziołszki a dlaczego tego rosołku nie wolno podawac wie któraś bo ja nie rozumę

Jak u was ze spaniem i wogule bo u nas tragedia zombi powraca , mała co jakiś czas budzi się z płaczem nie wiem co się dzieje w ciągu dnia też jakaś marudna jak by nie moje dziecko , podobno teraz jak w pracy byłam to miała problem z zaśnięciem , a dziś rano położyłam do łóżeczka chwile popłakała i zasneła.
Dobra znów niekumata ale powiedzcie mi jak dodajecie tekst bo ja nie wiem kurka wodna

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lip 2008, 13:00

Dziołszki a dlaczego tego rosołku nie wolno podawac wie któraś bo ja nie rozumę
ja niewiem :ico_noniewiem:
Dobra znów niekumata ale powiedzcie mi jak dodajecie tekst bo ja nie wiem kurka wodna
cytowac???

[ Dodano: 2008-07-15, 13:16 ]
WIKI Tancereczka http://pl.youtube.com/watch?v=d-EcpfVPZzk

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość