Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 lip 2008, 20:55

pinko pisze:200 ml kaszki malinowej (jest pyszna)
Pinko jak przygotowujesz tą kaszkę? Ja kupiłam Gabryśnemu malinową i morelową, ale i tak mu bananowa smakuje najbardziej-chyba :ico_noniewiem: i nie piej z butelki więc picie kaszki na noc odpada, a powiedz, czy Ula Ci lepiej śpi jak kaszkę wypije?

pinko pisze:dawno się nie rozstawaliśmy na tak długo. Jak ja to wytrzymam, całe wakacje...
my tak mieliśmy bardzo długo, że się w ogóle nie rozstawaliśmy, ale odkąd Kuba pracuje przy koncertach trochę się pozmieniało i niestety trzeba było się przyzwyczaił, ale dzięki temu ja mogę siedzieć z Gabciem w domu... coś za coś...

znalazłam dla siebie kostium w sklepie internetowy-dobra cena i zdaje się, że będzie idealny, ale muszę jeszcze spytać Kuby czy mu się podoba, bo jak coś kupię, a On kręci nosem to już więcej tego nie zakładam (no, bo jak tu się własnemu mężczyźnie nie podobać) i gnije w szafie, choćby nawet było nieprzyzwoicie drogie :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-07-14, 20:58 ]
idę smażyć naleśniki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lip 2008, 21:18

Fintifluszka pisze:Pinko jak przygotowujesz tą kaszkę?

Wsypuję do garnka 3-4 łyżki kaszki i zalewam "na oko" wrzątkiem, mieszam łyżką i dodaję troszkę wody zimnej, jeśli jest za rzadka to dosypuję jeszcze kaszki i na koniec miksuje to mikserem, końcówką do rozdrabniania, żeby zlikwidować grudki. Całość przelewam do butli i gotowe :-)
Ula najbardziej lubi bananową i malinową, morelowa jej nie podchodzi. Kaszka jednak nie zmienia aż tak jej spania, wciąż budzi się około 4 na cycusia :-) Daję jej kaszkę raczej dlatego, że jej smakuje i aż się trzęsie jak widzi butle :-)
Fintifluszka pisze:muszę jeszcze spytać Kuby czy mu się podoba

Też zawsze radzę się mojego mężczyzny zanim kupie jakiegoś ciucha, potrafi mi dobrze doradzić :-)
Fintifluszka pisze:idę smażyć naleśniki

A ja dzisiaj robiłam eksperymentalne gofry na nowej gofrownicy... :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

14 lip 2008, 21:53

Hej dziewczyny :-)
ja pół godziny temu wróciłam z pracy, padam na twarz.Majusia była bardzo grzeczna, tatuś też świetnie sobie poradził.Ide się kąpać i spać,bo nieprzytomna jestem.Odezwę się jutro
Pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lip 2008, 22:09

I ja uciekam się wykąpać i spać, coś mnie gardło i głowa rozbolały :ico_noniewiem:
Papa

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 lip 2008, 07:21

Dzien dobry.

U nas druga noc z rzędu coś Martynka troszkę marudzi, chyba zaczyna sie temat ząbków :ico_noniewiem:

Pinko spróbuje zrobic kaszkę Twoim sposobem i kupie malinową bo jeszcze nie próbowała, no i mam bananową bezmleczną, ściągam pokarm do niej ale przyznam ze nie zawsze wieczorem mam na to czas i ochote dlatego nie robie codziennie a widze ze kaszka Martynie bardzo smakuje :-)

Ja tez zawsze pokazuje i czekam na aprobate swojego M, wiadomo ze lepiej człowiek sie czuje jak podoba się swojemu mężczyźnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 lip 2008, 08:17

cześc dziewczyny, Gabriel ma poranną drzemkę, musiałam go o 4.40 przebierać, bo się przesikał-bałam się, że mi już nie zaśnie, bo zaczął chichotać :ico_oczko:

kostium zatwierdzony do zakupu :ico_oczko: Kuba ma dzisiaj wolne popołudnie i gdyby nie ten strój cholerka to byśmy pojechali na basen

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 lip 2008, 08:19

Dzień Dobry :-)
Stawiam :ico_kawa: , jestem bardzo niewyspana, Ulek była dzisiaj w nocy marudna i od 8 już nie śpimy.
madziarka81 pisze:ściągam pokarm do niej ale przyznam ze nie zawsze wieczorem mam na to czas i ochote dlatego nie robie codziennie a widze ze kaszka Martynie bardzo smakuje :-)

Właśnie dlatego kupuję mleczno-ryżową, bo nie chciałoby mi się ściągać pokarmu codziennie :-)
Uciekam przebrać mojego bąbla i idziemy na dół na śniadanko :-)
Miłego dnia kobitki :-)

[ Dodano: 2008-07-15, 08:21 ]
Fintifluszka pisze:kostium zatwierdzony do zakupu :ico_oczko: Kuba ma dzisiaj wolne popołudnie i gdyby nie ten strój cholerka to byśmy pojechali na basen

Super... znaczy się będziecie się już niedługo chlapać w aquaparku z Gabikiem :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lip 2008, 08:26

Witam i ja z rana!

U nas nocka spokojna, tylko pobudka ok. 5.30, teraz mam dobrze bo nie musze budzika do pracy nastawiac.... :ico_haha_01:

Justyna fajne zdjecia!! Ale sobie juz siedzi, moj to by sie przewrocil jakby go tak posadzila.. No to kupuj ten kostium i na basen... o jak ja bym sobie poplywala, ale raczej w jakims jeziorku :ico_haha_01: moze w nastepny weekend sie uda gdzies wyskoczyc

Madziu, milo ze znajdujesz czas przy dwojce dzieciakow, zeby od czasu do czasu zajrzec do nas!! W takim razie wykorzystaj jeszcze "wakacje" zanim pojdziesz do pracy!!

Brawo dla Uli :ico_brawa_01:
Pawelek tez juz przewraca sie na brzuszek, ale z jedna reka nie wie co ma zrobic i smiesznie to wyglada. Wieczorem jak zasypia w lozeczku to nieraz przekreca sie o 180 st. i nogi ma na poduszce i nie chce go budzic i czasem tak spi... :-)

Moje chlopaki poszli do przychodni po recepte na szczepionke, moze jutro go zaszczepimy, teraz sa wakacje i nawety nie wiadomo za bardzo jak lekarze przyjmuja.. :ico_noniewiem:

Milego dzionka. U nas pogoda kiepska, na razie kropi deszcz!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 lip 2008, 08:43

Czesc dziewczyny!!!
PinkoJa chętnie sie napije :ico_kawa: , pobudka dzisiaj o 6:30.
Stawiamy :ico_tort: z okazji imienin Dawidka.

Mam juz umowiona wizyte u tej pediatry, jutro na 19, wiec zobaczymy co mi powie.
A co do kaszki to Dawid nie przepada, zje 5-6 lyzeczek i wiecej nie chce, podaje mu na gesto, bo z butli nie chcial pic.

Brawo dla Ulci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justyna sliczne zdjecia :ico_brawa_01:

oooo juz synus wola, uciekam, milego dzionka papa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 lip 2008, 08:59

pinko pisze:Ulek była dzisiaj w nocy marudna i od 8 już nie śpimy.
Jak ja bym chciała chociaż jednego poranka się o 8 obudzić :ico_oczko: my później niż o 6 wstajemy może raz w miesiącu-wtedy nawet do 6.30 śpimy :ico_haha_01:

misia85 pisze:podaje mu na gesto, bo z butli nie chcial pic
ja też łyżeczką daje na śniadanie, bo butelka odpada...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość