Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

15 lip 2008, 08:48

zborra, wiedziałam że na Twój opis to mogę liczyć :D Jak dla mnie to spotkanie było super. Małżeństwo Wasze jak każde ma swoje słabsze i mocniejsze strony ale według mnie fajna z Was parka. Szkoda że częściej nie możemy się spotykać. A co do zdjęcia to zaraz niespodzianka :D Znalazłam jedno :D
anza, no mam nadzieję że to spotkanie wypali :D
kamizela, no Wiktor super z tym purtaniem.
GLIZDUNIA, z tymi zakupami to lepiej nic nie mówić.
zborra, a ten filmik super. Hania to taka sprytna kobietka i jak ślicznie tańczy :D
anza, nie martw się jak zobaczyłam ile Hania umie to szok. Mój to taki powolniak malutki i nic mu się ani pokazywać ani powtarzać nie chce.

Mój malutki wczoraj gorączkował i marudził. Mam nadzieję że to tylko zęby bo jeszcze kupka luźniejsza.

To teraz parę zdjęć ode mnie.

Nasze zdjątko wspólne :D
Obrazek
Krystek zajada arbuza
Obrazek
Hmmm co Ty tu masz?
Obrazek
Karolina z Krystkiem
Obrazek
Nasza parka na trawce
Obrazek
Rożek był pyszny :D
Obrazek

[ Dodano: Wto Lip 15, 2008 08:49 ]
Aaaaa. zborra Julia ma w styczniu 18-tkę. A figurkę masz niezłą, więc nie narzekaj

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2008, 11:34

hello laski...no moja padla troche przedwczesnie ale jakas maruda ja dopadla wiec na to jest tylko jedno lekarstwo-sen!!!

Pati,no honor uratowany...fotka wspolna jest i swietnie babki wygladacie obie!!!!i ta woda i dzieciaki i super sie mialyscie !!!!

u nas dzis nudny dzien sie zapowiadal ale przypomnialo mi sie ze dzis mamy z A. 3 lata jak sie poznalismy..taka jakby rocznica :ico_oczko: ...no i chyba z tej okazji zaprosze go na kawe...tylko czy Maya pozwoli nam ja wypic? :ico_noniewiem:

i musze dodac sprostowanie..pisalam ostatnio ze Maya chodzi w domu boso...ale zauwazylam ze chyba jednak duzo chodzi w butach...odkad nauczyla sie zakladac sandalki to ciagle je ubiera...jakos nie zwracalam na to uwagi ale chyba bede je gdzies chowac bo wiem ze to niezdrowo....

troche przemeblowalismy wczoraj z A. ....jakos nie ma chetnych na kupno naszych mebli to trzeba jakos je upchac w domu i szczesliwie mnie oswiecilo ze mozna je wykorzystac,szafka pod tv sluzy jako regal w szafie :ico_haha_01: ...tolik rozlozylismy na czesci i do szafy ....a regal sluzy jako schowek na papiery :-D ....basen zwinelismy ze srodka salonu i nareszcie mamy miejsce!!!!teraz czekamy na rogowke.....jeszcze 3 tygodnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lip 2008, 12:38

heloł
Dziś skończyłam brać antybiotyk a od jutra zaczynam kurację antyalergiczną. Alicji też już katar przeszedł więc jest ok. Dziś może pojedziemy na zakupy. Wczoraj już się zebraliśmy ale lunął deszcz, więc trzeba było zrezygnować.

Patrycja.le, zdjęcia super :-) już nie mogę sie doczekać kiedy my się spotkamy. Niestety raczej z kąpania to już nici będą, koniec września to już nie ta pogoda.

GLIZDUNIA, Alicja chodzi w domu cały czas na bosaka. Tzn w skarpetach z ABSem. Ja sama tak chodzę więc nie widzę powodu dlaczego Alicja ma zakładać buciki. Na papcie będzie czas później

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2008, 12:44

Ewcik...ja tez Mayi nie zakladam bucikow ...bo po co jak mamy wszedzie wykladziny...ja ubieram jej skarpetki i nawet bez abs'ow....z tym ze zauwazylam ze chodzi w butach bo sama je sobie zaklada....nie zwrocilam na to uwagi wczesniej jakos....ma do butow dostep wiec bede musiala je chyba schowac gdzies bo nie chce zeby meczyla nogi....a ta panienka tak sie stroi ze glowa boli...caly dzien w koralach,bransoletkach...najlepiej jeszcze w kapeluszu okularach no i jakies buty!!!nie wiem po kim taka strojna bedzie :ico_noniewiem:
swietnie ze juz lepiej ze zdrowkiem,a alergia na co cie zlapala?i jakie masz obiawy??

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lip 2008, 13:01

GLIZDUNIA, ja alergiczką jestem z natury. Teraz przez antybiotyki nie mogłam brać leków. Alergię mam na większość pyłków plus kurz i roztocza. Teraz jest duże stężenie pyłków grzybów mikroskopowych typu Alternaria i Cladosporium. U mnie objawia się łzawieniem oczu, katarem i dusznościami.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2008, 13:06

ło matko...Ewcik...pamietalam ze masz alergie ale ta twoja to chyba taka caloroczna co
?...przewalone...choc domyslam sie ze nauczylas sie juz z tym zyc....wspolczuje....objawy tez srednio ciekawe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lip 2008, 13:28

GLIZDUNIA, e tam nie całoroczna. Wolna od alergii jestem od listopada do lutego. Więc mam 4miesiące względnego spokoju. Chyba że sie przeziębię. A tak serio to da sie z tym żyć tylko na wyposażeniu mojej torebki oprócz kluczy i telefonu mam jeszcze leki wziewne :-)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 lip 2008, 14:41

No Glizda rośnie ci w domu prawdziwa kokietka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fotka w podpisie jest zniewalająca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A Wiktor z kolei lubuje się w ściąganiu bucików hehe więc jak idę z nim na spacer to zaglądam od czasu do czasu do wózka, czy oba sandałki są na miejscu :ico_oczko: Wczoraj kupiliśmy mu nową parę bucików bo te co ma są maławe . A dziś mój tato dostał przypływ gotówki i ofiarował mu stówkę więc będzie na butki jesienne :ico_oczko:

Ewcik alergia mówisz - przekichane ... Ja jak mam katar to nie mogę spać w nocy więc dla mnie to byłaby prawdziwa tragedia :ico_olaboga:

Pati no chociaż jedno wspólne zdjątko choć jakieś ciemne hehe :ico_brawa_01: A Widać na niej Krystianka w czapie - ja Wiktorowi nie zakładam czapki już od dawna, ewentualnie kapelusik, gdy jest upał :ico_noniewiem:

Wiktor śpi więc kto się napije ze mną :ico_kawa:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 lip 2008, 16:23

witam sie ostatniego dnia w pracy...

zrobila ciasto - prawie cale poszlo... dyrektorka miala lzyw oczach jak sie zegnalysmy...
jakos mi tak smutno ze odchodze, ale takie zycie...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2008, 19:14

hello...dzis popoludnie u nas bossskie..pigoda cudna...niebo czysciutkie!!! :ico_haha_02: :ico_brawa_01: ...i mamy te rocznice jakby,Maya tez ma 14miesiecznice dzis....i jeszcze wyszedl jej nowy ząb :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ...a niby u nas byla cisza z zebami :ico_haha_01: :ico_puknij: ...no jednak nie byla to cisza tylko burza...w sumie bezobjawowo poszlo....wyszla 4 albo 5 u gory...nie jestem w stanie okreslic dokladnie ktory to ząbek...jakos daleko w tyle mi sie wydaje...i chyba ida kolejne...gdyby tak Maya mi chciala je pokazac :ico_noniewiem: ...no i na kawie w Coscie bylismy...znaczy sie kawe wzieismy na wynos i poszlismy na plac zabaw :ico_haha_01: ...ogolnie fanie mi jakos jak tak cieplo i slonecznie jest!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość