Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 lip 2008, 17:41

Ciasto już się studzi :ico_brawa_01: pachnie wspaniale! Jeszcze tylko polewę zrobię i gotowe. A teraz biorę się za smażenie rybki.

Aniu to super że zaczeliście remoncik :) Ja już nie mogę się doczekać aż zamówimy naklejki i łóżeczko :)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

14 lip 2008, 18:22

Ja dziś też się pasę. A tyłek rośnie. Od jutra koniec. 5 posiłków normalnych i zero podjadania. Nic nie piekę, nie kupuję słodyczy. KONIEC Z OBJADANIEM SIĘ. Ale Motylku daj znać, jak smakuje to ciasto. J atez czekam z niecierpliwością na pościel.
Aniu- ja tez mam w planach remoncik ale tylko w jedny pokoju. Właśnie dziś Mąż kupił sypialnię, trzeba ją tylko przywieźć. I zmniejszyć łóżko na 1,60. I zaraz kładę tapetę. Do połowy chcę wisniową w pionowe pasy na przemian z wanilią a od góry sama wanila i to oddzielone jakimś pasem wzdłuż. Rolety mam waniliowe tylko kupię do tego firany bo mam ogromne okno ze 4 metry, więc pewnie trochę będą kosztowały :ico_olaboga: A potem wstawie łóżeczko i juz :ico_brawa_01: Do końca sierpnia powinnam się wyrobic.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 lip 2008, 19:07

ale wam fajnie juz malujecie pokoiki... a ja musze jeszcze czekac do wrzesnia/pazdziernika... :ico_sorki:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

14 lip 2008, 22:43

hej dziewczyny...
widzę ze remonty itp na etacie
a ja nadal nie ma mwybranego łóżeczka ani wózka...
łóżeczko jak ogląda mto jest po 200F a wżóki ok 400F więc czekam na przypływ gotówki...
choć nie wiem czy i jak to zorganizuję
mieszkna w domku i sypialnie mamy u góry...zastanawiam się czy praktycznie będzie kupić "koszyk do spania " który stałby w sypialni,a na dół wstawiłabym łózeczko turystyczne?
a moze normalne łóżeczko na góre i turystyczne na dół??
hm
no i jaki wózek... nic mi sie nie podoba
a jak juz mi sie podoba to ma mały koszyk...albo wszystko trzeba dodatkowo dokupowac... bo nawet folii p-deszczoewj nie ma itd...
co z fotelikiem do samochodu? czy lepiej zeby pasowal do wozka? tzn do ramy??
no i kto to za mnie wszytko zrobi :ico_haha_01:
bo ja non stop zakręcona chodze...
musze zaczą zbierać na te potrzebne rzeczy... póki mam zastępstwa w pracy i coszarabiam... bo nie wiem kiedy mi macierzyński przyznadzą...
hm...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:11 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 lip 2008, 23:07

U nas remoncil się rozkręca.. jutro zabieramy się za drugi pokój. Dzisiaj kupiliśmy wykładzine do pierwszego pokoju i bardzo mi się podoba http://www.komfort.pl/wykladziny-dywano ... G/37/POZ/8 po za tym nie tragicznie droga, ale mięciutka i gruba, więc będę chodzić jak po preskim dywanie ;)

Ja z większych zakupów jeszcze nic nie mam, większą kaske będziemy mieć w sierpniu, najpóźniej we wrześniu więc wtedy kupimy wszystko.. Po za tym puki co i tak nie mam gdzie trzymać, chociaż wzory już mam wybrane, wiec połowa sukcesu:)

A teraz to lece spać, puki mi się chce, bo inaczej to znów obudze się o 3 w nocy i będe sie męczyć do 6 jak dziś..

Mi ostatnio bardzo chce się pączków, ale takich świeżutkich, mięciutkich, wczoraj wciągnełam 3, a dziś 2 i jutro też chcę:D

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 lip 2008, 00:00

od pierwszego wazenia u lekarza...a wazona bylam w 12tym tygodniu... wiec przez ostatnie 8tygodni przytyłam te 4kg...
nie wiem czy to zdrowo...ale brzuszek malo widac bo mi wszystko w uda idzie i pups... hm
wielka jestem...
az sie nie lubie za to...

[ Dodano: Wto 15 Lip, 08 12:02 am ]
no i męcza mnie zaparcia...


#ania#, wykładzina super... no i cena też :-D :ico_oczko:

[ Dodano: Wto 15 Lip, 08 9:11 am ]
rany ostatnia poszłam spac i pierwsza tu wróciłam,
hihi
no to ciekawe kto sie pojawi zaraz za mna ??
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:12 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

15 lip 2008, 09:34

poccoyo, - spokojnie, mamy czas na zakupy. Ja tez w sumie nic jescze nie mam. Masz rację, ceny wózków są kosmiczne. Dlatego ja postanowiłam kupić używany. Co prawda Mutsy, ale w kwocie 1600 pln powinnam się zamknąć ze wszystkimi dodatkami łącznie z fotelikiem, foliami, śpiworkami i td. Malutko porzytylaś, mi tez wszystko idzie w dupke. Trochę marudze ale ogólnie nie jest źle. Vo do zaparć, to w sumie od diety najwięcej zależy. Ja też miałam problemy ale już to opanowałam. Na śniadanie i ewentualnie na kolację jem dwie małe kromeczki czarnego chleba z grubymi ziarnami, na drugie śniadanie czereśnie albo winogronka z jogurtem naturalnym, obiad normalnie co tam się jada i na podwieczorek taż owoce z jogurtem albo ze szklanką mleka. Myślę, że wszystko zawdzięczam tym owocom. Spróbuj na kolację owoce z mleczkiem hihihihihi :ico_haha_01: No i unikam słodyczy, chyba że już naprawdę nie mogę wytrzymać to coś tam zjadam małego. Na szcześćie nie przepadam za slodyczami, zwłaszcza za pączkami :ico_brawa_01: , jak Ania.
#ania#, - ty to zdecydowana kobitka jesteś. A mi wczoraj M powiedział że remont dopiero we wrześniu bo wtedy wolne dostanie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja nie wytrzymam do września :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 lip 2008, 09:39

Hejka :-)

Ale wczoraj zabalowałyście do póżna :ico_haha_01:

blumek ciasto wyszło słodkie i mocno czekoladowe jak na mój gust było by super z bitą śmietaną i rtuskawkami albo z lodami truskawkowo śmietankowymi :-D Chyba dziś poeksperymentuję. Ale ja wsypałam do plewy posiekane orzechy włoskie i na wierzchu zrobiłam krateczkę ze startych na tarce orzechów i wygląda świetnie. I co najważniejsze mężowi smakuje.
Twoja sypialnia zapowiada się obiecująco pięknie :ico_brawa_01: Uwielbiam dekorować pokoje :ico_brawa_01: Zresztą to jest moje zadanie w pracy, bo pracuje w salonie meblowym Black Red White i poza sprzedawaniem i innymi obowiązkami dekoruję ekspozycję :)

poccoyo koszyk dla maleństwa to dobra rzecz ale na krótko, bo maluszek szybko wyrośnie, więc moim zdaniem lepiej łóżeczko na góre a na dół turystyczne. A jeśli chodzi o wózek to faktycznie jest problem z wyborem idealnego :ico_oczko: Jeśli chodzi o fotelik mocowany do wózka to nie mam pojęcia jakie on spełnia funkcje, chyba tylko przydaje się na ciepła dni na pierwsze spacerki aby nie tachać wózka razem z gondolką :ico_noniewiem:

Dziś wstałam potwornie późno i dopiero się zabieram za śniadanko :ico_obiadek: :ico_kawusia: dołączy któraś :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-15, 09:41 ]
blumek pamiętaj że pokoik należałoby pomalować na tyle wcześniej aby zapachy farby itd wyparowały tak aby nie szkodziły maluszkowi.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 lip 2008, 09:51

Motylek22, ja sie przylaczam do sniadania... wstalam o 7,30 ale u was to juz godzina poźniej... a dopiero teraz jem sniadanie
mozzarela z pomidorem...

ja bym takie ciasto tez zjadla... powiedz mzeowi zeby wszytkiego nie zjadl :ico_oczko: :ico_haha_01: :-D
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:12 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 lip 2008, 09:58

poccoyo jak patrzę na nasze suwaczki to chyba mamy ten sam termin porodu :ico_oczko:

A na ciasto wpadaj póki mężusia nie ma w domku :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość