mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 lip 2008, 16:40

czesc ciocie Amelka stawia kawe z okazji 6 mc i torcika :ico_tort: :ico_kawa: .Ja jestem dzisiaj strasznie senna padam.Wszystkiego najlepszego dla Dawidka

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lip 2008, 16:46

Wszystkiego NAJ, NAJ dla Amelki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tez padam, mialam dzisiaj w pracy sajgon, dobrze ze juz koniec!!!

Spadam do domku!!

PA!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 lip 2008, 19:31

Dużo zdrówka dla Amelki :ico_prezent:
My już po kąpaniu, po kaszce, Ula leży obok i zasypia :-)
Byłam dzisiaj w aptece i poprosiłam o coś na kupki i Pani poleciła mi syrop DUPHALAC. Kupiłam, jutro podam małej i zobaczymy czy pomoże, ten syrop ponoć reguluje rytm wypróżnień :-) Mam nadzieję, że się bidulka nie będzie już męczyć.
Misiu, jak byłam w szpitalu to dawali nam takie pudełka z próbkami i do tych pudełek były ankiety dwie, trzeba było je wypełnić i zostawić. Położna jakoś je przekazywała do sponsorów (chyba) i stąd teraz przychodzą paczuszki.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 lip 2008, 21:31

Dla Amelki sto lat!!! :ico_tort:

Martynka niedawno zrobuła sobie cos z rączka, najprawdopodobniej nadwyrezyła. Tak sie przekrecała z pleców na brzuszek i odwroytnie ze w którymś momencie rączka została jej z tyłu i chciała sie przeikręcić. Dobrze ze byłam przy niej i szybko wzięłam na rece, jednak przycisnęła ja sobie nieforunnie i strasznie płakała, w ogóle dotknąc tej rączki nie mogłam.Płakałam razem z nią, juz zastanawiałam sie czy nie jechac do lekarza ale chyba jest lepiej bo zaczęła nią troszkę ruszac. Teraz spi, jak bedzie płaakac jutro to pojade z nią do lekarza ale myśle ze na strachu sie skonczy :ico_sorki:

Ja tez w szpitalu wypełniałam ankiety.

Pinko to Ty pytałas o zawartość paczki Nestle?
U mnie była łyzeczka,misiowy ogródek, jedna próbka mleka i kaszka bananowa tez próbka no i segregator.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 lip 2008, 23:14

madziarka81 pisze:Martynka niedawno zrobuła sobie cos z rączka, najprawdopodobniej nadwyrezyła.

Bidulka, też bym płakała, ale jeśli już jest lepiej, to może to nic groźnego.

madziarka81 pisze:Pinko to Ty pytałas o zawartość paczki Nestle?
U mnie była łyzeczka,misiowy ogródek, jedna próbka mleka i kaszka bananowa tez próbka no i segregator.

Tak, ja pytałam, dzięki :-) Muszę spytać męża czy był w tej paczce misiowy ogródek.... A paczuszkę z Hippa kiedy dostałyście, ile Wasze maluszki wtedy miały?

Ulek odkąd opanowała przewroty na brzuszek, to nie chce leżeć na pleckach, tylko od razu odwraca się na brzusio.... hehehehe Teraz sobie śpi słodko ze mną w łóżku, ja też zaraz idę lulu, padam ze zmęczenia...
Papapapapa, spokojnej nocki :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 lip 2008, 08:20

czesc

no niestety musze iść z malutka do lekarza, popłakuje i nie chce ruszac ta rączką :ico_placzek: Mam nadzieje ze to nie jest nic poważnego ale boli ją na pewno. Jeszcze nigdy tak bardzo nie wtulała sie we mnie.
Do tego Patryk nie spi od czwartej rano, nie wiem dlaczego sie tak wczesnie obudził. Ja zasnęłam około pierwszej w nocy bo obserwowałam Martynke i dopiero jak obudziła sie na cyca zasnęłam.

Trxzymajcie kciuki zeby nie było z ta rączka nic powaznego :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lip 2008, 08:39

Dzień dobry....
My już nie śpimy od 8, Ulek gada obok. Dam Jej dzisiaj ten syropek, może zrobi w końcu kupkę...
Madziarja trzymam kciuki, żeby z Martynką wszystko było dobrze.... Bidulka malutka... daj znać co powiedział lekarz.
A ja uciekam na :ico_kawa: i śniadanko :-)
Narka

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 lip 2008, 09:35

Wizyte mamy na 11:20

Pielęgniarka mówiła zeby nie panikowac bo najpewniej sobie nadwyrężytła i dlatego nie rusza bo boli,chyba tak jest bo troszke spokojniejsza jest teraz.

Zeby było ciekawiej teraz patrze na Patryka a on całą buzie ma w krostach brzuszek tez i jest na buzi lekko spuchnięty. Alergia jakas? Nic specjalnego nie jadł wiec nie wiem. Jego tez zabieramy do pediatry :ico_olaboga:

Dzien sie zaczął interesująco :-D

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

16 lip 2008, 10:17

Czesc dziewczyny!!!

Wlasnie pije :ico_kawa: , a malutki spi. O 3 w nocy obudzilam sie, bo czulam ze ta wstretna @ przyszla, a o 5 Dawidek zrobil pobudke.

Dzisiaj na 19 do pediatry, denerwuje sie troszke.
Jeszcze raz dziekujemy wszystkim za zyczenia i spoznione zyczonka dla Amelki :ico_tort:

madziarka81, ale Ci sie dzien zaczal, trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok, daj znac jak wrocisz od lekarza.

pinko pisze:Dam Jej dzisiaj ten syropek, może zrobi w końcu kupkę...

Nawet nie wiedzialam, ze sa tez syropki, fajnie bo nie trzeba dziecka meczyc, oby tylko pomoglo, trzymam kciuki

A co do paczuszek to moze jeszcze dostane :ico_noniewiem:

Milego dnia....

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 lip 2008, 12:57

Witam!

Madziu, no faktycznie niezly poczatek dnia, mam nadzieje ze koniec bedzie dobry! Odezwij sie po powrocie od lekarza!!!

U nas dzisiaj w domu sajgon, wymieniaja drzwi, wszedzie pelno kurzu :ico_olaboga: bedzie co sprzatac potem :ico_zly:

Milego dzionka!


.. co tu tak pusto dzisiaj??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość