Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

27 lut 2008, 22:47

piuntka, Witam
A całą resztę przepraszam za moją nieobecność dzisiejszą,która się chyba jeszcze przesdłuży na parę dni,ale na pewno do Was wrócę,po prostu mam huk roboty pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 lut 2008, 10:33

laupina, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za to że nas informujesz bo tak to byśmy dumały i się martwiły co sie dzieje

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

28 lut 2008, 17:29

brzuchatki drogie :ico_oczko:

tak sobie myslę jak czytam inne fora ze my mamy tyle szczescia!
nasze dzidzie nie są zagrożone i dobrze sie rozwijają a przeciez róznie to bywa, nie musimy leżeć- ja nie umiem spokojnie leżakować :ico_sorki: abysmy tak spokojnie i zdrowo wszystkie naszych terminów doczekały :)
mój luby daleko od paru dni ( wykańcza nasze gniazdko w Wawie- wreszcie własne! ) wiec mi teskno i nudno ale juz w poniedziałek wyruszam do rodziców- na pare tygodni i pewnie bede rzadziej zagladac na TT- tam sie tyle dzieje, ulubione zwierzaki, dawni znajomi sąsiedzi i piekne okoliczne lasy, bede starac sie do Was zaglądać a tym czasem duzo dobrego dla wszystkich :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

28 lut 2008, 18:23

NO hej wam, znów mnie trochę nie było i niestety niunia nie wszyscy mają tyle szczęścia...
Wczoraj zaczęłam krwawic, pojechałam natychmiast do lekarza-akurat przyjmiował, krwawienie z ujścia szyjki :ico_placzek: :ico_placzek: , ale dziś już jest lepiej, krwawienie ustało, mam nakaz leżenia, oczywiście zwolnienie i niezły stres....
Udało mi się dziś dostać na USG, co graniczy w W-wie z cudem, bo nawet w prywatnych klinikach w W-wie sa co najmniej tygodniowe terminy, no i na szczęście to nie przodujące łożysko, ani nie krwiak, więc mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent i już się to nie powtórzy.
Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.....miałam ekspresowe-przyspieszone USG połówkowe i wiem, że z dzidzią wszystko OK, rośnie zdrowo i że będę miała drugiego synka !!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
strasznie się cieszę, bo w głębi duszy tak sobie jakoś to wyobrażałam, że będe miałą dwóch urwisów w domku ( i trzeciego dużego :ico_oczko: ), choć oczywiście najważniejsze, że zdrowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zmykam do łózka , leżec......nie chcę do szpitala !!!!! a niestety jak to się powtórzy to mAM JECHAĆ OD RAZU NA iZBĘ pRZYJĘĆ (sorki za Capsa) :ico_placzek: :ico_placzek:
Trzymajcie kciuki i tak jak napisała niunia cieszcie się ciążą jeśli przebiega bez komplikacji .
pa

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

28 lut 2008, 18:37

jasma, oj to leż dużo i odpoczywaj., Teraz Twoje zdrówko i Dzidzi jest najważniejsze. Fajnie, że będzie Synuś. My też teraz na Synka ćzekamy :) Pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

28 lut 2008, 18:47

jasma, biedulko,ale przeżyłaś stres :ico_olaboga:

Ale pocieszę Cię,że ja w ciąży z Izą w 16 tc dostałam krowtok,tez z szyjki i wszystko dobrze się skończyło :ico_sorki:
I gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

28 lut 2008, 20:24

jasma gratuluje synka będzie dobrze trzymaj się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

28 lut 2008, 22:58

dziękuję kochane za gratulacje a kciuki trzymajcie nadal , przydadzą się :ico_oczko:
zmykam do tego nieszczęsnego łózka :ico_zly: :ico_zly: , już cała zdrętwiałam.....
dobranoc
PS. Chyba w końcu doszliśmy z mężem do kompromisu - będzie RADEK :ico_oczko: (wcześniej ja chciałam Adasia a on upierał się przy Borysie )

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

29 lut 2008, 09:21

jasma dobrze wybrałaś mój mąż ma na imię Radek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

29 lut 2008, 10:07

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: - no to na pewno dobrze :ico_oczko:
dziś jest OK, wracam do łóżka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość