Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2008, 12:54

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Karolek thebesciak!!!!!!!normalnie nam go chcesz Sikorko zaglodzic,ale on dzielny chlopak itak latwo sie nie da!!!!! :ico_oczko: ...superowo....ale ja sie jednak ciesze ze Maya nie siega nawt do lodowki :ico_sorki: ...bo pewnie na tym samym by sie skonczylo :ico_haha_01: ......Maya naazie jak chce jesc to mowi "am am am"...ale widze ze chyba tez ja troche przetrzymuje bo rano np. juz daje i pampersa i chusteczki i koszukle zdejmuje bo chce isc szybko jesc...a ja zazwyczaj dopiero sie budze o tym czasie :ico_wstydzioch:

Lady
mi tez sie te pasy podobaly :ico_haha_01: ja Ci nie odpuszcze fotek poremontowych!!!!!ja chce widziec i przedpokoj i kanapy i wogole wszystko!!!!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 lip 2008, 13:02

hehehe...ja tam nic nie sugeruje :ico_oczko: ...ale fajnie to zabrzmialo :ico_haha_01: ....hihihi...
ja tam nie wiem czy Ty nie sugerujesz... bo z tego co pamietam to Ewcik brała ślub (kościelny) po porodzie i chyba chodzi o te buty z tego ślubu...

Sikorko jak przeczytałam o tej margarynie to sie nieżle usmialam :)

[ Dodano: 2008-07-17, 13:03 ]
a co do pasów w mieszkaniu naszje karolinki - to mi tez sie one podobaly, ale pewnie ciezko do takich wzorow dobrac meble i dodatki

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2008, 13:14

hmmm Doris,a Ty juz szukasz mieszkania w tej Wawie?czego bedziecie szukac,chodzi mi o wielkosc i wogole..jak to jest...mieszkania na wynajem sa raczej umeblowane czy nie?u nas jest tak ze kuchnia raczej jest z lodowka i pralka juz i meble kuchenne sa a reszta domku pusta...my akurat musielismy kupic lodowke i pralke bo nie bylo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 lip 2008, 13:30

No, bardzo mi żal tych pasów...ale skoro ma być to pokój Hanki, to chciałabym żeby był słodki i dziewczęcy!!! na szaleństwa jeszcze będzie miała całe życie i pewnie biedny tata będzie co 2latka zmieniał kolory :ico_haha_01: Lady no właśnie, pokazuj mieszkanie!!!
Glizdunia moja też objada z chlebka wszystko...a jak ma z serem to ser zrzuci i zje chleb...ale, nie poddaję się i wpycham jej np.przed telewizorem, albo ją zagaduję czymś i zje.a jak Maycia nie chce chleba to jej nie dawaj, przecież on nie jest podstawą żywienia. Lepiej niech je jakieś mięsko, jajko, ser, twarożek...po cóż jej ten chleb?
Sikorka no nieźle, nieźle!!! artysta mały...a mamusia go głodzi czy jak???
Ewcik kochana, cóż Ci znów??? jak Ty na to wesele pójdziesz???
Doris, mam nadzieję, że się kiedyś wreszcie spotkamy, choćby w Warszawie!!!
ja Cię doskonale rozumiem...i podziwiam, bo ja ciągle się boję ruszyć stąd i tkwię jak kołek ze strachu właśnie..dobrze, że są odważniejsi ludzie na tym świecie.
Lady no szkoda, że nie wiedziałam o tych farbach...a...ale ja w końcu mam obie z dekorala, bo jedną już mamy sprawdzoną, bo ten Haniny róż już mam w salonie, w miarę dobrze krył...a zobaczymy, niech się J męczy..on śnieżki nie chciał...a ja się nie znam

Wysprzątałam cały dom, aż wypieki mam...zdążyłam wziąć prysznic, umyć włosy...muszę je wysuszyć, ale może najpierw makijaż bo Hania jeszcze śpi...albo pędem wysuszę włosy...za dobre pół godziny muszę już jechać do pracy...a coraz mniej mam na to ochoty...
do wieczora!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lip 2008, 13:40

no chetnie bym pokazała jak mieszkam ale tak głupio troche same puste sciany pokazywac nie?a co ja mam pozowac?tego byscie nie wytrzymały chyba :ico_haha_01:
co do dodatkow to ja mam te pasy na holu gdzie stoi stół i krzesła, do ikie wybieram sie po połeczke nad kaloryfer i pare obrazkow na jedna sciane gdzie mam specjalnie wymalowane na to miejsce i tyle..

[ Dodano: 2008-07-17, 13:43 ]
doris tak mi nie daje spokoju to zdjecie w twoim podpisie gdzie Kinia zjada wafelek, czy ona tam miała loda czy sam wafel??

wogole dawałyscie dzieciakom kosztowac lody?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2008, 13:43

Lady...nie sciemniaj tylko dawaj mi tu szybko fote pokoju z meblami,tej sciany z pasami bo kolorki chce zobaczyc...no juz szybciutko!!!!!ewentualnie postaw Mili to modelke juz masz :-D

[ Dodano: 2008-07-17, 13:44 ]
Maya chyba kiedys liznela loda....tak mi sie wydaje ale to juz dawno wiec nie wiem napewno ale chyba Arek dal jej polizac raz :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 lip 2008, 14:34

Ty juz szukasz mieszkania w tej Wawie?czego bedziecie szukac,chodzi mi o wielkosc i wogole..jak to jest...mieszkania na wynajem sa raczej umeblowane czy nie?
szukam - caly czas w necie przegladam... chcemy 2 pokoje i najlepiej umeblowane, bo nie chce kupowac nowych ani tymbardziej wozic je z gdanska...
ceny tez rozne, ale przewaznie juz takie ok to kosztuje kolo 1700 - 1800 +oplaty licznikowe i to gdzies dalej od cnrum bo w centrum to ceny masakra!!! a jak cena to strawienia to warynki isnty koszmar...
i podziwiam, bo ja ciągle się boję ruszyć stąd i tkwię jak kołek ze strachu właśnie..dobrze, że są odważniejsi ludzie na tym świecie.
zaraz tam odwazna... jade za mezem i tyle... rzucam prace i wszystko inne i jade w nieznane - wariatka!!!
doris tak mi nie daje spokoju to zdjecie w twoim podpisie gdzie Kinia zjada wafelek, czy ona tam miała loda czy sam wafel??
sam wafel, a lody dawalam do sprobowania, ale jej nie podchodzily!

[ Dodano: 2008-07-17, 16:22 ]
jakie tu pustki...

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 lip 2008, 16:45

hej, już wróciłam, było super i dałam radę, teraz już nie mam obawe do wyjazdów samodzielnych :-D Mat był grzeczny, trochę pogoda nam nie dopisała ale jakoś udało sie odpocząć, przeczytałam Was i już zapomniałam :ico_wstydzioch:
Ewcik dużo zdrówka
Lady szkoda że nie udało się nam spotkać, gratuluje Pani Mgr :-D ale z Ciebie Laska :ico_haha_01:
Pati wspóczuje sytuacji rodzinnej, no i Krystek napisz co z Nim
Glizdunia Mayeczka jest boska, uwielbiam na Nią patrzeć
Doris podziwiam Cie za odwagę, rzucasz wszystko i jedziesz w nieznane...

[ Dodano: 2008-07-17, 16:49 ]
Doris te ceny w Warszawie to normalnie szok, nie zastanawiałaś się czy nie kupić tam czegoś... może kredyt też by wyniósł jakieś 1800zeta??? bo tak sobie muyślę czy warto oddawać komuś tyle kasy... a tak nawet jeśli musielibyście się gdzieś przenieść to sprzedacie mieszkanie spłlacicie kradyt i pewnie jeszcze na tym zarobicie...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lip 2008, 16:51

a Mila poszła na druga drzemke, akurat jak miałam budzic A zeby jechac na zakupy :ico_noniewiem: coz ale chodziła jak struta i marudziła i w koncu padła, chyba ta pogoda tak jak rozwaliła...pochmurno co chwile kapie z nieba..brzydko..buu..oby do soboty sie wypogodziło..

pytałam o lody bo ja juz nie raz dałam Mili skosztowac lody,a ost jak dawałam i mama moja to zobaczyła to mnie opierdzieliła ze jej daje loda, ze jest jeszcze za mała, ze moze sie struc :ico_noniewiem:

doris no ceny faktycznie konkretne..ale w W-wie ponoc tez sie konkretnie zarabia..wszystko ma swoja cene..

[ Dodano: 2008-07-17, 16:56 ]
kate k akurat o tobie pomyslałam i chciałam sms'a pisac jak tam na urlopie, a tu patrze post od ciebie :-D no i jak tam było samej pisz! T sie stesknił?ty odpoczełas psychicznie, fizycznie?a co do tego spotkania to faktycznie pech chyba tak chciał, bo juz jak w sobote pisałam do ciebie to akurat obgadywałam z A ze w niedz sie przejedziemy do Wisły gdzies nad wode i sie spotkamy,a w niedziele sie budzimy i pochmurno za oknem, juz w sobote po południu burza wielka była, ale mysle ze jeszcze bedzie okazja, moze w Krakowie, tez juz mowiłam A o wycieczce do Krakowa..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2008, 17:48

ach dziewczyny...bylam z Maya w miescie...no i kupilam bratu ten stroj...i zle spodenki mu kupilam...zamiast granatu wzielam biale.. :ico_puknij: ....i jeszcze raz bede musiala jechac kiedys...matko wrrrr....ale Maya grzeczna byla.....

lece do nich bo za godzine A. do pracy na nadgodziny jedzie....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość